Praktický lékař stomatolog
Chittussiho 9/1001, Ostrava

Zuby neléčí, jen je trhá, nemá ani dobře vybavenou ordinaci.Chodila jsem k němu 25 let a to byla chyba. Teď mi jiný zubař spravuje zub po zubu.Už dávno jsem měla odejít.

Dříve to možná byl velmi dobrý stomatolog, ale s postupem času se zaměřil spíše na vybírání poplatků, namísto ošetření zubů. Má osobní zkušenost, s tímto "panem doktorem", není moc dobrá. Je mi 24 let a díky jeho "zákroku" nejspíš přijdu o zadní stoličku...Možná si řeknete: "To se přeci stává." Ale ne! Kdyby svou práci odváděl, tak jak má, tak bych netrpěla, již třetím rokem, zánětem výše zmíněného zubu. A jeho rada: "Bolí to? Tak si to potírejte peroxidem.", mluví za vše! Proto říkám, pokud pan doktor NECHCE léčit zuby, tak ať to nedělá. Sice přijde o každodenní přísun 30-ti korunových poplatků, ale udělá dobrý skutek tím, že nebude dalším lidem NIČIT jejich zuby.

velmi zkušený a erudovaný lékař, díky

K primáři Pastuchovi chodím už řadu let a vždy jsme byl velmi spokojený a za vš mu děkuji

Já jsem byla vždycky s přístupem pana doktora i odvedenou prací velmi spokojena a vážím si toho, že k němu mohu chodit

Poctivý stomatolog a velmi ochotný lékař má zkušenost s cenami doktara pastuchy je přesně opačná. Vřele doporučuji

před pár lety jsem jeho ordinaci opustila spolu i s mou celou rodinou, ano je asi citlivý na to si nemohu stěžovat, ale jeho ceny byly vskutku třikrát vyšší než u zubařů mých známých. A když mi měl udělat můstek, řekl, že je to neproveditelné .Když jsem za čas přišla ke svému nynějšímu zubaři, ten mi sám od sebe navrhl můstek, že to přece není problém a díky němu mám zuby v absolutním pořádku.No a mé dceři mudr Pastucha nasadil na jedničky průhledné korunky, které jsem samozřejmě reklamovala. Co vy ostatní na to říkáte?
Absolutně nedoporučuji.

Velmi dobrý stomatolog,před ošetřením vysvětlí postup,velmi citlivě pracuje, profesionál na svém místě.

Perfektní odborník, nerozlišuje mezi babkou a mladou holkou, pečlivý, vstřícný, náhrady jako z Hollywoodu + to samé můžu říct o sestřičce - skvělá a sehraná dvojka!

Opravdu Pan Doktor na svém místě, příjemný, vysvětlí celý postup prohlídky či zákroku, opravdový profesionál