Praktický lékař stomatolog
Mathonova 10, Prostějov

Jak bylo řečeno v předchozím příspěvku, stomatolog možná dobrý. Nicméně důrazně doporučuji prokonzultovat doplatek před ošetřením, jinak můžete být překvapeni naprosto neadekvátní cenou. Rovněž mě velice nemile překvapilo že pan doktor se nezdráhá nechat si automaticky, bez jakéhokoliv komentáře "spropitné". Od doktora jsem takovéto jednání nečekal. Z tohoto důvodu nikdy více.

Stomatolog obstojný.....a jinak nic. Pokud máte hodně peněz a rádi platíte za úkony, které máte u jiného zdarma (platí pojišťovna), tak je tohle doktor přesně pro Vás. Připravte se ovšem na to, že s Vámi předem částku kterou budete platit nikdy neprojedná, takže si vemte hodně peněz, protože částky nejsou rozhodně nízké !

Pan doktor Hepnar je sice možná dobrý stomatolog,ale nechá si za to taky zaplatit nehorázný peníze!!!!! Takže za mě už nikdy víc!!!!

Jsem pacientkou jiz 20 let.
Pan doktor je velice prijemny, vzdy poradi, proste specialista na urovni.

Příjemný. Zachránil mi zub, který jiný stomatolog již chtěl vytrhnout.A co bych nikdy nevěřila, že se dá u vtipného pana zubaře během ošetření i zasmát. Takže žádný strach. Doporučuji.