Doporučení oční lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Rožnov pod Radhoštěm

• „Paní doktorka je prostě luxusní. Vůbec jí nezajimaly jiné názory. Sama si vse prohlédla a vyhodila vlastní závěr, který byl jako jediný správný a tak se nastavila správná léčba a tím se pomohlo. Ostatní kolegové vše sváděli na psychiku, která s tím opravdu neměla co dělat. A navíc, když jsem jí viděla s dcerou tak jsem fakt myslela, že jsou sestry. Nejen že vypadá skvěle, ale je naprosto perfektní odborník.!!!! Více

Operace očních víček

od 9 000 kč

• „Ano, v tomto zařízení lze v pohodě přežít i nezbytné čekání při rozkapávání očí - rozhovor na konci povinných vyšetřovaček s pí dr. Pospíšilovou - tak to je balzám na duši i tělo, byť neříká vždy jen informace příjemné a pozitivní, D.Čupová Více

Operace rohovky

100 Kč

• „Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Jarošové a kolektivu sester oční kliniky nejen za perfektně provedenou operaci víček, ale také za milé a empatické chování při každé mé návštěvě. Mgr.Eva Chrástková Více

OČNÍ EU s.r.o.

• „Dlouhodobe (desitky let) mam s pani doktorkou jen dobre zkusenosti, dokonce ani s vysvetlovanim z jeji strany nemam problem. Mozna by nekterym pacientum neskodilo poucit se aspon o zakladnich pojmech. Ano, cekat se v cekarne musi, zouvani je hlavne v zimnich mesicich predevsim slusnost pacientu (Nikdo prece nechce, aby treba jeho dite bylo vysetrovano v prasne a spinave ordinaci.) A k nekterym rodicum - proboha, chovejte se dospele. Musite stat oba odbornikovi za zadkem po celou dobu vysetreni? Nechapu, proc musite PROBRECET, ze je Vase dite s odbornikem za dverma. Jak chcete z deti vychovat dospeleho jedince, kdyz se sami chovate jak male deti. Více

Msgr. Šrámka 11/1028, Nový Jičín Mapa

Oční Centrum Vision s.r.o.

• „Bola to moja teta a bola najlepsie ocna lekarka aku som poznal cest jej pamiatke myslime na nu stale.

Letenská 1183, Rožnov pod Radhoštěm Mapa

Oční ordinace

• „skvělá doktorka, protože si umí poradit i hoodně velkým problémem. Sem moc moc spokojená.

Letenská 1183, Rožnov pod Radhoštěm Mapa

Poliklinika Rožnov pod Radhoštěm

• „Já chodím k paní doktorce asi patnáct let a nemůžu si stěžovat ani na aroganci ani na neprofesionální chování,mám vzhledem k věku již nějaké potíže ale ochotně mě vždy vyšetří po případě objedná ve Fýdecké nemocnici k dalšímu ošetření,taktéž sestřička má slušné a profesionální chování Více

Dráhy 186, Frenštát pod Radhoštěm Mapa

Odborný lékař oční

Nemocniční 945, Vsetín Mapa

Poliklinika Vsetín

Nemocniční 955, Vsetín Mapa

ZIRIS Oční centrum, s. r. o.

Nemocniční 955, Vsetín Mapa

ZIRIS Oční centrum, s. r. o.

Rožnov pod Radhoštěm Mapa

Valašské Meziříčí Mapa