Doporučení oční lékaři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Havířov

• „Paní doktorka je prostě luxusní. Vůbec jí nezajimaly jiné názory. Sama si vse prohlédla a vyhodila vlastní závěr, který byl jako jediný správný a tak se nastavila správná léčba a tím se pomohlo. Ostatní kolegové vše sváděli na psychiku, která s tím opravdu neměla co dělat. A navíc, když jsem jí viděla s dcerou tak jsem fakt myslela, že jsou sestry. Nejen že vypadá skvěle, ale je naprosto perfektní odborník.!!!! Více

Operace očních víček

od 9 000 kč

• „Ano, v tomto zařízení lze v pohodě přežít i nezbytné čekání při rozkapávání očí - rozhovor na konci povinných vyšetřovaček s pí dr. Pospíšilovou - tak to je balzám na duši i tělo, byť neříká vždy jen informace příjemné a pozitivní, D.Čupová Více

Operace rohovky

100 Kč

• „Má zkušenost u paní doktorky se nedá popsat jinak než spokujenost, profesionální přístup, komplexní vyšetření a k tomu lidský milý přístup, prostě odborník na svém místě.. Můžu jedině doporučit. Více

Hlavní 12, Šenov Mapa

Oční ambulance Šenov

• „Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce Jarošové a kolektivu sester oční kliniky nejen za perfektně provedenou operaci víček, ale také za milé a empatické chování při každé mé návštěvě. Mgr.Eva Chrástková Více

OČNÍ EU s.r.o.

• „Paní doktorka je velmi příjemná, pozorná. Chodila jsem k jinému očnímu lékaři, ale péče je nesrovnatelná! Byla jsem pečlivě a odborně vyšetřena, vše mi bylo podrobně vysvětleno. Byla jsem moc spokojená, celou oční ambulanci mohu doporučit. MD Více

OČNÍ EU s.r.o.

• „Byla jsem u pana doktora Pastora na operaci dolních víček v roce 2019 a nejdou vidět žádné jizvy, jsem spokojená s jeho práci. Velice příjemný přístup. Můžu jen doporučit. Více

Boleslavova 19/710, Ostrava Mapa

Oční centrum Videat s.r.o.

• „Musím se přidat paní doktorka Tylova je nejlepší a je na svém místě a hlavně velká odbornice a sestřičky jsou velmi příjemné Více

Mjr. Nováka 1392/1a, Ostrava Mapa

• „Vstřícná paní doktorka, doporučuji.

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Nejlepší lékařka, kterou znám. Profesionálka, k dětem úžasná a trpělivá. Všem doporučuji . !!!!!!!!!

Vratimovská 689, Ostrava Mapa

Oční ambulance Ostrava Kunčice s.r.o.

• „Vše v naprostém pořádku. Můžu jen doporučit. Paní doktorka i sestřička vždy vše hezky vysvětlí. Nikdy jsem neměla žádný problém. Více

Lidická 886/43, Havířov Mapa

Odborný lékař oční

• „Velice milá a profesně zdatná paní doktorka.Velká spokojenost.

Boleslavova 19/710, Ostrava Mapa

Odborný lékař oční

• „Pani doktorka Paleckova je velice vstricna ,laskava a vzdy mi dokazala svou odbornou peci na profesionalni urovni rychle pomoct od mych neprijemnych ocnich potizi... Více

Poštovní 5, Ostrava Mapa

Odborný lékař oční

• „Kdo,opravdu chce přijemnou péči a profesionálního lékaře ,ve svém oboru.Musím jen doporučit. K panu.doktorovi docházím nĕkolik let a jak sestřička,tak i pan doktor jsou příjemní.Ráda tam chodím? Více

28. října 35, Ostrava Mapa

Odborný lékař oční

• „Velmi příjemná paní doktorka, vstřícná, s profesionálním vystupováním, oceňuji i podání ruky při příchodu i odchodu. Byla jsem na prvním vyšetření včetně očního pozadí, paní doktorka využila snad čtyři přístroje, pak mi nechala ještě změřit tlak. Vše mile vysvětlila. Na to, že jsem do čekárny přišla v pondělí v 8 ráno, jsem odcházela vyřízená po deváté, a to jsem mezitím 30 minut čekala s rozkapanýma očima. Jsem spokojená. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Paní doktorka je příjemná, člověk na svém místě, rozumí svému oboru. Vadí mi objednací lhůty přesahující 2 měsíce. Velmi negativně vnímám působení mladší ze dvou sester ("paní inženýrové"). Je arogantní, pacienti ji jakoby obtěžují, nemá elementární prvky slušnosti a kazí celkový dojem ordinace paní doktorky. Měla by ji vyměnit. Více

Petruškova 6, Ostrava Mapa

Odborný lékař oční

• „Jsem rád, že jsem veden a léčen u paní doktorky. Je vobrý diagnostik - odborník a i společně se zdravotní sestrou se snaží o co nejlepší vyšetření pacienta. Jen tak dál, věřte, že vím o čem píši. Mám i jiné zkušenosti z dnešního zdravotníctví celkově. Více

Dělnická 24, Havířov Mapa

Odborný lékař oční

• „Jak paní doktorka, tak i sestřička jsou velice milé a ochotné, svou prácí dělají na víc než 100% a proto jsem ráda, že jsem jejích pacient Více

K. Sliwky 620, Karviná Mapa

Odborný lékař oční

• „Byl jsem po urázu , byl jsem velmi spokojeny ......................děkuji pani Doktorce i sestřičce...

Čáslavská 1176, Bohumín Mapa

Odborný lékař oční

• „Děkuji panu doktoru Pastorovi za mimořádně empatický přístup a laskavost. Pan doktor je rozvážný, ale rohodně ne pomalý. Nikdy nikoho neodbyl. Mnoho mých přátel se u něj léčí a jsou spokojeni. O jeho odborných kvalitách vůbec nepochybuji. Mně osobně odstranil dioptrie a také atigmatismus očí. Položil bych si vážnou otázku, zda stěžovatelé se svým vytříbeným jazykem nejsou navedeni. Vždyť konkurence na tomto kolbišti je opravdu veliká. Více

Markvartovická 1200, Ludgeřovice Mapa