Doporučení ortodontisté s Všeobecná zdravotní pojišťovna Havířov

• „Žádný stres nehrozí. Kvalita zaručena. Dokonce se mi podařilo i 2x za sebou nepřijít na domluvenou pravidelnou kontrolu a nic se nedělo. Vřele doporučuji. Navíc dle mého soudu mě to přišlo i celkem dost levně na rozdíl od mého soukromého zubaře zlatokopa. :D Více

Tvorkovských 876/24, Ostrava Mapa

Ortodoncie Halířová

• „Pan doktor je velmi příjemný a velice znalý ve svém oboru. Pacienta do ničeho nenutí a má objektvní názor. Skvělý servis sestřiček. Více

Jurečkova 3, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortodoncie

• „Jeste jsem u ní nebylka ale idu zítra doufam že hodna bude:D

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Jsem velice spokojená, zuby se mi vyrovnaly, paní doktorka je velmi milá, sympatická a příjemná paní, která své práci velmi dobře rozumí. Chodím k ní velice ráda a moc mi pomohla :) všem vřele doporučuji právě ji:) Více

U Stromovky 1568/9a, Havířov Mapa

Odborný lékař ortodoncie

• „Peci doktorku o jeji sestricku mohu jen doporucit. Ja sama jsem u ni byla lecena od roku 1999 do roku 2002 z vetsiny v na ortod. klinice v Olomouci, kde si pani doktorka dodelavala atestaci pod vedenim doc. Kaminka. Kazdomesicni dojizdeni z Ostravy stalo za to. Vaznou vadu - predkus spodni celisti, ktery ovlivnil i nepravidlene usporadani zubu v hornim patre, narovnala behem 2 let, vcetne operacniho zkraceni (tru provadeli v FN, prim. Pazdera). Obesla jsem predtim 5 ortodontistu a nikdo si nevedel rady.. Pani doktorka Zavadova vse zvladla naprosto dokonale, budu ji vdecna po cely zivot nejen za krasny usmev, ale za nekazici se zuby. Od srovnani jsem nemela ani 1 plombu. Dekuji! Více

Veleslavínova 252/5, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortodoncie

• „Naprosto skvělá, vstřícná paní doktorka a skvělý odborník. Chodíme s dcerou druhým rokem a jsme velmi spokojeni. Velmi děkujeme! Více

Nádražní 18, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortodoncie

• „I´m happy with MUDr.Market Stuchlikova from 1965. Attitude to work, reliability and saving considerate to client-are the basic characteristics of her. Her young face belies her true age. Thanks !!! Více

Bachmačská 3, Ostrava Mapa

Odborný lékař ortodoncie s laboratoří

• „Velmi si cením paní doktorky Stejskalové! Ví přesně, co dělá. Pokud se rovnátka nosí jak mají a nešidí se to, je jejich účinnost neuvěřitelná (vyzkoušeno na 2 dětech). I když jsme bydleli v zahraničí a teď v Praze, vždy s dětmi přijedeme zpět do Orlové, a není to jen proto, že si neúčtuje desetitisícové částky za často zbytečná pevná rovnátka. Mimoto nám paní doktorka vždy vyjde se vším vstříc. Maximální spokojenost, děkujeme!! Více

Mládí 724, Orlová Mapa

Odbor. lékař stomatologie a ortodoncie

• „Skvělá specialistka. Chodila jsem k ní se dvěmi dětmi, skvělé výsledky. Paní doktorka sice bývá náladová, někdy až nevrlá. To však nic nemění na její odbornosti a přístupu k dětem. Více

Br. Veverkových 2874, Karviná Mapa

Odbor. lékař ortodoncie a stomatologie

• „Dobrý den, ráda bych poděkovala paní Mudr. Barboře Velké a jejímu profesionálnímu týmu, který zajišťuje opravdu velmi dokonalý přístup a péči o pacienty. Ordinace paní doktorky Velké mě byla doporučena. Tým se o mě postaral z hlediska otisků zubů pro případná rovnátka. Dále jsem využila dentální hygienu. Ještě jednou děkuji celému týmu a paní doktorce! Opravdu profesionální přístup, určitě doporučuji využít těchto služeb! Petra Více

Českobratrská 2227/7, Ostrava Mapa

• „K paní doktorce chodím s dcerou, jsem velmi spokojená, je odborník na místě. Jen mám problém se sestrou, která je neuvěřitelně nepříjemná. K milému slovu má daleko a ještě jsem ji neviděla, že by se na někoho usmála. V soukromé ambulanci - nepochopitelný přístup... je to škoda... Více

Kopernikova 623, Třinec Mapa

• 8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „S paní doktorkou jsem nadmíru spokojená. Je hodná a děti ji mají rády.

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek