Masarykovo náměstí 82/1, Rokycany

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit
Přijímám: dospělí, děti od 1 let

Od 750 Kč

Od 600 Kč

Č
Umístění: Noor Kharboutli preventivní prohlídky

Pan doktor je velmi milý a hodný na děti...a ochotny . Je to velmi dobrý zubař.

Umístění: Noor Kharboutli ošetření zubního kazu

Chodíme k panu Dr. celá rodina, perfektní a profesionální práce, milé jednání, co víc si přát. Kéž by všichni lékaři byli stejní.

Umístění: Noor Kharboutli ošetření zubního kazu

Pana doktora mohu jen doporučit. Chorobně jsem se bála zubaře. Po zkušenosti s jeho ošetřením a skvělým přístupem jsem klidná. Je velice precizní, mily, vstřícný, empaticky. Jedna z nejlepších návštěv lékaře, které jsem podstoupila.

Umístění: Noor Kharboutli ošetření zubního kazu

Nezbývá mi než souhlasit s předchozími pochvalnými názory … :-)
Dnes po noční bolesti proběhlo ošetření u pana doktora Kharboutliho naprosto bez bolesti - ani o vpichu předchozí injekce bych snad nevěděl, kdybych ji předtím neviděl. Je to prostě člověk na svém místě, kterému samozřejmě zdatně sekunduje i sestřička - i já jsem v čekárně slyšel, jak vše vysvětlují dětskému pacientovi, který byl na řadě přede mnou, takže vše proběhlo bez jakéhokoliv náznaku pláče.
Prostě - zažil už jsem pár zubařů, ale pouze v čekárně před jeho ordinací bych snad dokázal před ošetřením i usnout … :-D

Umístění: Noor Kharboutli Jiný

Nejlepší pan zubař a sestřička co jsem poznala.Nemohu si stěžovat,pomohl mi moc a jsem ráda, že jsem našla tak skvělého pana zubaře.Chová se slušně. Není arogantní a je klidný,vtipný,hodný,šikovný a opatrný a pokaždé se zeptá jestli je všechno v pořádku no stoprocentní spokojenost.A sestřička je taky sluníčko..

Umístění: Noor Kharboutli zubní korunky

Takhle si predstavuji spickove sluzby s osobnim lidskym pristupem. Pan doktor vas privita s usmevem a pred kazdym zakrokem vse vysvetli. Konecne se nemusim bat chodit k zubari :-)

Umístění: Noor Kharboutli preventivní prohlídky

Vše tak jak má být. Vysvětlení problému a následně jeho vyřešení. Hlavně práce s dětmi je perfektní.

Umístění: Noor Kharboutli zubní korunky

Po dlouhé a bolestivé době, kdy mi korunky v jednom kuse padali do jídla mám konečně hodného a šikovného zubaře . Mohu zcela doporučit

Umístění: Noor Kharboutli ošetření zubního kazu

Pan doktor byl velice vstřícný moji dcerce vše nejdříve vysvětlil aby se nebála a vše kupodivu klaplo skvěle. Nemohu si na nic stěžovat a jen doporučit.

Umístění: Noor Kharboutli preventivní prohlídky

Moc milý, empatický, šikovný stomatolog, navíc vtipný :-) Umí to skvěle s dětmi a je první v mém životě, od kterého nebolí čištění zubního kamene, které je jinak poměrně nepříjemné. Za mě jednička s hvězdičkou!