Noor Kharboutli, zubař Rokycany

Dr. Noor Kharboutli

Zubař Více

Noor Kharboutli

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Přijímám: dospělí, děti od 1 let
Hotovost

• Chybějící zuby
  • Strach ze zubařů
  • Bolesti zubů

• zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 750 kč

od 600 kč

Umístění: Noor Kharboutli preventivní prohlídky

Vše tak jak má být. Vysvětlení problému a následně jeho vyřešení. Hlavně práce s dětmi je perfektní.

Umístění: Noor Kharboutli zubní korunky

Po dlouhé a bolestivé době, kdy mi korunky v jednom kuse padali do jídla mám konečně hodného a šikovného zubaře . Mohu zcela doporučit

Umístění: Noor Kharboutli ošetření zubního kazu

Pan doktor byl velice vstřícný moji dcerce vše nejdříve vysvětlil aby se nebála a vše kupodivu klaplo skvěle. Nemohu si na nic stěžovat a jen doporučit.

Umístění: Noor Kharboutli preventivní prohlídky

Moc milý, empatický, šikovný stomatolog, navíc vtipný :-) Umí to skvěle s dětmi a je první v mém životě, od kterého nebolí čištění zubního kamene, které je jinak poměrně nepříjemné. Za mě jednička s hvězdičkou!

Umístění: Noor Kharboutli ošetření zubního kazu

Jsem strašně nadšená, že jsme konečně našli zubaře, který je citlivý, příjemný, zapálený pro věc a všechno dělá s tím nejčistčím vědomím a přesvědčením. Máme malé děti a vysvětlit tříletému kloučkovi, že potřebuje opravit zuby a hned čtyři, se může zdát stresujicí, ale v rukou tak špičkového profesionála jako je Rd. Noor Kharboutli, to nebyl vůbec žádný problém. Chce to totiž také trochu lidskosti, psychologie a citlivý přístup k dětem, ale i k vytrašeným rodičům. To všechno tam je. Opravili jsme všechny zuby, bez pláče, a nakonec i s usměvem na rtech. Děkuji za návštěvu, z další nemáme vůbec žádné obavy. Přeji mnoho úspěchů do budoucna, o které s tímto přístupem, nemám vůbec žádné obavy.

O
Umístění: Noor Kharboutli Jiný

Díky empatickému přístupu pana doktora a jeho sestřičky při několika akutních ošetření mimo objednaný termín již nemám panickou hrůzu z návštěvy zubaře. Svým citlivým a profesionálním přístupem mám k nim důvěru a děkuji, že jsem v jejich péči.

Umístění: Noor Kharboutli ošetření zubního kazu

Pan doktor má skvělý přístup k lidem a zvlášť s dětmi to umí moc dobře. Syn se nechal vyšetřit a i ošetřit úplně bez problémů. S panem doktorem si popovídala a na další návštěvu se dokonce těšil. Za nás tedy maximální spokojenost a můžeme jen doporučit.

Umístění: Noor Kharboutli ošetření kořenových kanálků

Strach ze zubare byl překonán po návštěvě pana doktora. Vřele doporucuji. Pan doktor je velmi
vstřícný a šikovný profesionál. Kladne hodnocení samozřejmě patří i sestřičce. S panem doktorem utváří skvělý tym.

Umístění: Noor Kharboutli zubní vyšetření

Pan doktor Kharboutli je vynikající stomatolog. Vstřícný, milý, pečlivý a vše perfektně vysvětlí. Chodil jsem dříve k zubaři plný obav a strachu, ale od té doby, co chodím k panu doktorovi, vím, že strach ani obavy nejsou na místě.

Umístění: Noor Kharboutli preventivní prohlídky

Strach z nového pana doktora zmizel hned při první návštěvě. Pan doktor je sympatický, pečlivý a vše co se chystá dělat Vám sdělí i proč to tak musí být, pokud máte nějaké dotazy vše vysvětlí. Dříve bylo odstraňování zubního kamene velmi bolestivé ale teď jsem byla moc spokojená, pan doktor dokonce odstranil ZK i z horních zubů, což předtím neexistovalo a na můj dotaz jak více zlepšit čištění zubů mi byla doporučena jak správná technika používání mezizubních kartáčků/zubní nitě, tak i samotné čištění.

• Chybějící zuby
  • Strach ze zubařů