Noor Kharboutli, zubař Rokycany

Dr. Noor Kharboutli

Zubař Více

Noor Kharboutli

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

• Chybějící zuby
  • Strach ze zubařů
  • Bolesti zubů

• zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 750 kč

od 600 kč

Názory

Umístění: Noor Kharboutli ošetření kořenových kanálků

Strach ze zubare byl překonán po návštěvě pana doktora. Vřele doporucuji. Pan doktor je velmi
vstřícný a šikovný profesionál. Kladne hodnocení samozřejmě patří i sestřičce. S panem doktorem utváří skvělý tym.

Umístění: Noor Kharboutli zubní vyšetření

Pan doktor Kharboutli je vynikající stomatolog. Vstřícný, milý, pečlivý a vše perfektně vysvětlí. Chodil jsem dříve k zubaři plný obav a strachu, ale od té doby, co chodím k panu doktorovi, vím, že strach ani obavy nejsou na místě.

Umístění: Noor Kharboutli preventivní prohlídky

Strach z nového pana doktora zmizel hned při první návštěvě. Pan doktor je sympatický, pečlivý a vše co se chystá dělat Vám sdělí i proč to tak musí být, pokud máte nějaké dotazy vše vysvětlí. Dříve bylo odstraňování zubního kamene velmi bolestivé ale teď jsem byla moc spokojená, pan doktor dokonce odstranil ZK i z horních zubů, což předtím neexistovalo a na můj dotaz jak více zlepšit čištění zubů mi byla doporučena jak správná technika používání mezizubních kartáčků/zubní nitě, tak i samotné čištění.

Umístění: Noor Kharboutli preventivní prohlídky

Skvělý, profesionální, pečlivý a empatický. Vše vysvětlí a člověk tak ví, co se bude odehrávat v jeho dutině ústní ;). Usměvavá sestřička a skvělý výběr relaxační hudby vše dovede k dokonalosti. Pokud tedy někdo hledáte nového zubaře, tak rozhodně doporučuji!

F
Umístění: Noor Kharboutli Fotokompozitní plomba (bílá)

Jsem velice překvapena a spokojena s prací a především vstřícným jednáním našeho nového pana zubaře.Ošetření je bezbolestné a práce dokonalá.Za celou rodinu mohu říct že jsme moc rádi že ho máme.Vřele doporučuji..

Umístění: Noor Kharboutli Jiný

Jsem naprosto nadšena z profesionálního přístupu pana Dr.Noor. Vše v naprostém pořádku - přístup, komunikace s pacientem a především bezbolestné vyšetření i samotný zákrok. Jsem nesmírně vděčná za tak skvělého zubaře v našem městě. Všem vřele doporučuji a těším se na další návštěvu.

Umístění: Noor Kharboutli Fotokompozitní plomba (bílá)

Výborný zubař,sympatický a citlivý doktor.Chodíme k němu celá rodina a všichni jsme moc spokojeni.Pan doktor to umí velice dobře i s dětmi.Mohu všem doporučit.Moc děkujeme.

Umístění: Noor Kharboutli Fotokompozitní plomba (bílá)

Vždy jsem se bála, že až naše rodinná zubařka odejde do důchodu, nezvyknu si na jejího nástupce a nikdy bych nevěřila, že to bude změna k lepšímu... A nyní, po několika návštěvách v ordinaci pana doktora Kharboutliho, mohu s jistotou napsat, že je to nejlepší rodinný zubař, jakého jsme kdy měli! Díky jeho přátelskému a citlivému přístupu úplně zapomenete, že jste u zubaře. Pan doktor vše pečlivě vysvětlí, popovídá si a najednou zjistíte, že je zákrok hotový a vy jste se ani nestačili bát... Skvěle odvedená práce, atmosféra v ordinaci a usměvavá tvář pana doktora jsou důvody, proč dávám tomuto lékaři oba palce nahoru. Opravdu velké díky, pane doktore!

Umístění: jiné místo Jiný

Výborný zubař. Mrzí mne pouze jedna věc: že má nové působiště a já tak přišla o doktora, u kterého jsem si byla jistá, že je vše v pořádku, jsem v dobrých rukou a že jdu vždy na příjemnou návštěvu, i když přicházím s bolestí a problémem. Velice děkuji a přeji mnoho zdraví.

Umístění: Noor Kharboutli preventivní prohlídky

Tento zubař je velmi milý a citlivý doktor. Při každé návštěvě usměvavý a příjemný přístup. Doporučuji pana doktora

• Chybějící zuby
  • Strach ze zubařů