Noor Kharboutli

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit
Přijímám: dospělí, děti od 1 let

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 750 kč

od 600 kč

Umístění: Noor Kharboutli ošetření zubního kazu

Pana doktora mohu jen doporučit. Chorobně jsem se bála zubaře. Po zkušenosti s jeho ošetřením a skvělým přístupem jsem klidná. Je velice precizní, mily, vstřícný, empaticky. Jedna z nejlepších návštěv lékaře, které jsem podstoupila.

Umístění: Noor Kharboutli ošetření zubního kazu

Nezbývá mi než souhlasit s předchozími pochvalnými názory … :-)
Dnes po noční bolesti proběhlo ošetření u pana doktora Kharboutliho naprosto bez bolesti - ani o vpichu předchozí injekce bych snad nevěděl, kdybych ji předtím neviděl. Je to prostě člověk na svém místě, kterému samozřejmě zdatně sekunduje i sestřička - i já jsem v čekárně slyšel, jak vše vysvětlují dětskému pacientovi, který byl na řadě přede mnou, takže vše proběhlo bez jakéhokoliv náznaku pláče.
Prostě - zažil už jsem pár zubařů, ale pouze v čekárně před jeho ordinací bych snad dokázal před ošetřením i usnout … :-D

Umístění: Noor Kharboutli Jiný

Nejlepší pan zubař a sestřička co jsem poznala.Nemohu si stěžovat,pomohl mi moc a jsem ráda, že jsem našla tak skvělého pana zubaře.Chová se slušně. Není arogantní a je klidný,vtipný,hodný,šikovný a opatrný a pokaždé se zeptá jestli je všechno v pořádku no stoprocentní spokojenost.A sestřička je taky sluníčko..

Umístění: Noor Kharboutli zubní korunky

Takhle si predstavuji spickove sluzby s osobnim lidskym pristupem. Pan doktor vas privita s usmevem a pred kazdym zakrokem vse vysvetli. Konecne se nemusim bat chodit k zubari :-)

Umístění: Noor Kharboutli preventivní prohlídky

Vše tak jak má být. Vysvětlení problému a následně jeho vyřešení. Hlavně práce s dětmi je perfektní.

Umístění: Noor Kharboutli zubní korunky

Po dlouhé a bolestivé době, kdy mi korunky v jednom kuse padali do jídla mám konečně hodného a šikovného zubaře . Mohu zcela doporučit

Umístění: Noor Kharboutli ošetření zubního kazu

Pan doktor byl velice vstřícný moji dcerce vše nejdříve vysvětlil aby se nebála a vše kupodivu klaplo skvěle. Nemohu si na nic stěžovat a jen doporučit.

Umístění: Noor Kharboutli preventivní prohlídky

Moc milý, empatický, šikovný stomatolog, navíc vtipný :-) Umí to skvěle s dětmi a je první v mém životě, od kterého nebolí čištění zubního kamene, které je jinak poměrně nepříjemné. Za mě jednička s hvězdičkou!

Umístění: Noor Kharboutli ošetření zubního kazu

Jsem strašně nadšená, že jsme konečně našli zubaře, který je citlivý, příjemný, zapálený pro věc a všechno dělá s tím nejčistčím vědomím a přesvědčením. Máme malé děti a vysvětlit tříletému kloučkovi, že potřebuje opravit zuby a hned čtyři, se může zdát stresujicí, ale v rukou tak špičkového profesionála jako je Rd. Noor Kharboutli, to nebyl vůbec žádný problém. Chce to totiž také trochu lidskosti, psychologie a citlivý přístup k dětem, ale i k vytrašeným rodičům. To všechno tam je. Opravili jsme všechny zuby, bez pláče, a nakonec i s usměvem na rtech. Děkuji za návštěvu, z další nemáme vůbec žádné obavy. Přeji mnoho úspěchů do budoucna, o které s tímto přístupem, nemám vůbec žádné obavy.

O
Umístění: Noor Kharboutli Jiný

Díky empatickému přístupu pana doktora a jeho sestřičky při několika akutních ošetření mimo objednaný termín již nemám panickou hrůzu z návštěvy zubaře. Svým citlivým a profesionálním přístupem mám k nim důvěru a děkuji, že jsem v jejich péči.