Puškinova 4, Plzeň
Zubní ordinace

Vrtala mi zub bez umrtvení, než zjistila, že není mrtvý. Také dlouhé čekací doby nejen při objednání, ale i v ordinaci.

Nataša je výborná, jedině mohu doporučit!! Mladou kolegyni co má v ordinaci nemohu hodnotit, nemám zkušenosti, ale ta má své pacienty...

Skvela pani doktorka, vse u ni beha jak na dratkach.

Chodim k p. doktorce jiz radu let, a je nej, nej, nej.

Skvělá zubařka :-)

Paní doktorka je pečlivá, vstřícná, chodí k ní celá moje rodina, konečně zubař podle mých představ.

Co chodím do této ordinace, tak už se nebojím zubaře! :) Výborná je ona i Dr. Víšková z její ordinace, velmi pozitvně laděné a usměvavé, vše řeknou co se bude dít, moc lidské a empatické, sestra taky milá :) A vždy mi vše spravili bez nutnosti opravy! Je tam i rentgen a dentální hygienistka - bělení zubů, odstranování kamene ultrazvukem. Oba s manželem jsme moc spokojeni a nic nás u nich nebolí! :)

Velice příjemná, milá, pečlivá. Po zkušenostech s jinými zubaři je to veliká změna. Vrtá s citem, zub mě vytrhla, že jsem ani netušila, že už je venku. Po všech letech je to ta nejlepší.

Velice příjemná, citlivá a pečlivá. Po zkušenostech, kdy mi zubař bez umrtvení a bez upozornění trhal nerv a ještě se podivil, že by to mohlo bolet, poté, kdy mi několik zubařů "léčilo" zuby až když už mě bolely, je to moc příjemná změna.

Velmi příjemný přístup k pacientovi.