Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Příbram
Příbram

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient
Umístění: DEVIDENT s.r.o

Úžasná paní doktorka,chodíme k ní všichni a děti se poprvé nebojí jít k zubaři..lidská,příjemná,svou práci umí na jedničku ..doporučuji !!!!

O
Ověřeny pacient
Umístění: DEVIDENT s.r.o Volba nového lékaře

Nečekal jsem že najdu tak lidskou , přívětivou a ochotnou lékařku jako byla moje původní, která již odešla do důchodu. Paní doktorka Noviková naplnila vše, co jsem si přál. Vstřícnost, profešionalitu a lidský přístup. Děkuji že takoví zubaři stále existují.

Ověřeny pacient
Umístění: DEVIDENT s.r.o Strach ze zubařů v Sedlčanech

Paní doktorka je doktorka a né přeškolený horník. Po dvaceti letech téměr panické hrůzy ze zubařů, mě tento človíček přesvědčil, že jsem se bál oprávněně. Rozdíl mezi jejím přístupem a kvalitou ošetření a tím co jsem zažil, než jsem se začal bát je jako z jiné planety. Ano maličko přeháním, ale je opravdu šikovná, hodná atd :)

A
Ověřeny pacient

S pani doktorkou jsem moc spokojena .Jsem štastná ,že jsem k ni přešla .Je mila,pečlivá a vše vždy proběhlo bez problemu :) Doporucuji

Ověřeny pacient

Velmi milá a pečlivá paní doktorka. Po resekci zubu, když vše přišlo k sobě jsem necítila vůbec žádnou bolest jako jindy, nemusela jsem brát analgetika ani ledovat. Shrnuto - pečlivá, šikovná, milá a empatická :). Děkuji

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti