Umístění: DEVIDENT s.r.o

Úžasná paní doktorka,chodíme k ní všichni a děti se poprvé nebojí jít k zubaři..lidská,příjemná,svou práci umí na jedničku ..doporučuji !!!!

Adres

Na Příkopech 103, Příbram
DEVIDENT s.r.o (mapa)

O
Umístění: DEVIDENT s.r.o Volba nového lékaře

Nečekal jsem že najdu tak lidskou , přívětivou a ochotnou lékařku jako byla moje původní, která již odešla do důchodu. Paní doktorka Noviková naplnila vše, co jsem si přál. Vstřícnost, profešionalitu a lidský přístup. Děkuji že takoví zubaři stále existují.

Umístění: DEVIDENT s.r.o Strach ze zubařů v Sedlčanech

Paní doktorka je doktorka a né přeškolený horník. Po dvaceti letech téměr panické hrůzy ze zubařů, mě tento človíček přesvědčil, že jsem se bál oprávněně. Rozdíl mezi jejím přístupem a kvalitou ošetření a tím co jsem zažil, než jsem se začal bát je jako z jiné planety. Ano maličko přeháním, ale je opravdu šikovná, hodná atd :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

S pani doktorkou jsem moc spokojena .Jsem štastná ,že jsem k ni přešla .Je mila,pečlivá a vše vždy proběhlo bez problemu :) Doporucuji

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Velmi milá a pečlivá paní doktorka. Po resekci zubu, když vše přišlo k sobě jsem necítila vůbec žádnou bolest jako jindy, nemusela jsem brát analgetika ani ledovat. Shrnuto - pečlivá, šikovná, milá a empatická :). Děkuji

O
Umístění: DEVIDENT s.r.o Volba nového lékaře