Další dostupný termín:

Dentální hygiena dětí do 14 let (30-40 min.) • 650 Kč +3 Více

Domácí bělení zubů Pure Whitening • 4 500 Kč

Domací a profesionální bělení zubů Pure Whitening • 6 990 Kč

Konzervativní léčba parodontitidy • 1 500 Kč

Spokojenost pacientů během celého ošetření je pro mě prioritou. Při práci respektuji individualitu každého pacienta a snažím se, aby pobyt na stomatol...

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • nepříjemný dech

Ukončené školy

• Univerzita Karlova v Praze, 3. lékařská fakulta
  • Univerzita Karlova v Praze, Fakulta humanitních studií

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština, Slovenština, Němčina

Po nepovedene dentalní hygieně v zahraničí jsem se rozhodla napravit to v ČR, kde jsem téměř vždy spokojená. Jinak tomu nebylo ani v tomto případě. Slečna milá, ochotná odpovědět na otázky. Ani jednou jsem nepocítila nepřijemný pocit nebo bolest. Doporucuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GGDENT, Ordinace dentální hygieny - Natália Gáfriková Vstupní dentální hygiena (první dentální hygiena u nás)

Paní Gárfikovou mohu jenom doporučit - všechno proběhlo podle očekávání. Přišla na nějakou neplechu u jednoho zubu, kterou budu muset vyřešit u svého zubaře. Každopádně oceňuji její služby i to, jak mi vše vysvětlila :). Moc děkuji a určitě přijdu znovu.

Profesionalita, milý přístup, vše vysvětleno. Prostředí ordinace nové a moderní. Jednoduchost objednání, dobrá komunikace. Mohu doporučit.

Umístění: GGDENT, Ordinace dentální hygieny - Natália Gáfriková

Skvělý a profesionální přístup od příchodu do ordinace. Všechny procedury předem vysvětleny a odborně a s úsměvem provedeny.
Teď jen jak dlouho mi vydrží používat mezizubní kartáčky a zubní nit :-)

Strašně jsem se bála,ale hygienistka Natálie je šikovná a hlavně mi umrtvila sprejem dásně. Zubního kamene jsem měla dost a musím podstoupit ještě jedno ošetření. Světe div se,těším se. Doporučuji všem.

Byla to moje první návštěva dentální hygieny a byla jsem moc spokojená. Velmi dobrý a profesionální přístup, příjemné prostředí.

Uplne bezna, standardni dentalni hygiena. Nic navic, nic min. Servis, chovani sl. hygienicky bylo standardni, fajn.

Ošetření proběhlo dle očekávání. Paní doktorka byla velice pečlivá a ochotná zodpovídat jakékoliv dotazy. Děkuji.

Paní doktorka Gáfriková byla moc milá a trpělivá a vše mi hezky a srozumitelně vysvětlila. Nejen pro její lidský přístup se do její ordinace brzy ráda vrátím. Přestože mě teď zuby/dásně následkem odstraňování zubního kamene malinko pobolívají, chvílema mi bylo čištění i příjemné. Slabě hrající relaxační hudba byla uklidňující. Návštěvu zde doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GGDENT, Ordinace dentální hygieny - Natália Gáfriková Kontrolní dentální hygiena (opakovaná dentální hygiena u nás)

I've been to Mrs.Gáfriková for the second time because she is very nice, gentle and works accurate. I strongly recommend her.

Vstupní dentální hygiena (první dentální hygiena u nás)

1 250 Kč

1 250 Kč

GGDENT, Ordinace dentální hygieny - Natália Gáfriková

Kontrolní dentální hygiena (opakovaná dentální hygiena u nás)

1 000 Kč

1 000 Kč

GGDENT, Ordinace dentální hygieny - Natália Gáfriková

Dentální hygiena dětí do 14 let (30-40 min.)

650 Kč

Konzervativní léčba parodontitidy

1 500 Kč

1 500 Kč

Umístění: GGDENT, Ordinace dentální hygieny - Natália Gáfriková

Teď jen jak dlouho mi vydrží používat mezizubní kartáčky a zubní nit :-)

• zubní kámen

• Univerzita Karlova v Praze, Fakulta humanitních studií

• dentální hygiena

Stáže

• 2017 - 2018 Soukromá praxe - Senovážné náměstí 22, Praha
  • 2014 - 2016 Praxe na Stomatologické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
  • 2014 - 2016 Praxe v soukromé ordinaci MDDr. Ondřeje Vaněčka Praha
Zobrazit více