Přijímám: dospělí, děti od 4 let

Dentální hygiena dětí do 14 let (30-40 min.) • 700 Kč

Domací a profesionální bělení zubů Pure Whitening • 6 990 Kč

Domácí bělení zubů Pure Whitening • 4 490 Kč +3 Více

Kontrolní dentální hygiena (opakovaná dentální hygiena v ordinaci GGDENT) • Od 990 Kč

Konzervativní léčba parodontitidy • Od 1 500 Kč

Vstupní dentální hygiena (první dentální hygiena v ordinaci GGDENT) • 1 290 Kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

700 Kč

6 990 Kč

4 490 Kč

Od 990 Kč

Od 1 500 Kč

1 290 Kč

GGDENT, Ordinace dentální hygieny - Natália Gáfriková

Spokojenost pacientů během celého ošetření je pro mě prioritou. Při práci respektuji individualitu každého pacienta a snažím se, aby pobyt na stomatol...

• dentální hygiena

Umístění: GGDENT, Ordinace dentální hygieny - Natália Gáfriková

Velmi příjemná návštěva. Perfektní přístup. Skvěle odvedená práce rozhodně doporučuji a děkuji mám zoubky jak miminko :D

Umístění: GGDENT, Ordinace dentální hygieny - Natália Gáfriková Vstupní dentální hygiena (první dentální hygiena v ordinaci GGDENT)

Paní Gáfríková je moc milá, a především velmi šetrná! Určitě doporučuji :).
Jelikož se zubařů bojím, dlouho jsem zvažovala zda na dentální hygienu jít - a určitě se vrátím. Nebolí to, není to ani nějak neprijemné a zuby jsou po zákroku krásně jemné a bílé :).

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem velice spokojená. Profesionální přístup, příjemné prostředí. Všechno názorně vysvětleno, ukázáno. Těším se za půl roku :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborná skúsenosť s návštevou, dentálna hygiena bola veľmi profesionálna a kvalitne vykonaná.
Ordináciu určite chcem navštevovať aj v budúcnosti a pravidelne.
Doporučujem!

Umístění: GGDENT, Ordinace dentální hygieny - Natália Gáfriková Vstupní dentální hygiena (první dentální hygiena u nás)

Po nepovedene dentalní hygieně v zahraničí jsem se rozhodla napravit to v ČR, kde jsem téměř vždy spokojená. Jinak tomu nebylo ani v tomto případě. Slečna milá, ochotná odpovědět na otázky. Ani jednou jsem nepocítila nepřijemný pocit nebo bolest. Doporucuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Gárfikovou mohu jenom doporučit - všechno proběhlo podle očekávání. Přišla na nějakou neplechu u jednoho zubu, kterou budu muset vyřešit u svého zubaře. Každopádně oceňuji její služby i to, jak mi vše vysvětlila :). Moc děkuji a určitě přijdu znovu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionalita, milý přístup, vše vysvětleno. Prostředí ordinace nové a moderní. Jednoduchost objednání, dobrá komunikace. Mohu doporučit.

Umístění: GGDENT, Ordinace dentální hygieny - Natália Gáfriková

Skvělý a profesionální přístup od příchodu do ordinace. Všechny procedury předem vysvětleny a odborně a s úsměvem provedeny.
Teď jen jak dlouho mi vydrží používat mezizubní kartáčky a zubní nit :-)

Strašně jsem se bála,ale hygienistka Natálie je šikovná a hlavně mi umrtvila sprejem dásně. Zubního kamene jsem měla dost a musím podstoupit ještě jedno ošetření. Světe div se,těším se. Doporučuji všem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla to moje první návštěva dentální hygieny a byla jsem moc spokojená. Velmi dobrý a profesionální přístup, příjemné prostředí.