Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti od 4 let
Hotovost
295 56.....

Vstupní dentální hygiena (první dentální hygiena u nás) (1 250 Kč)

Kontrolní dentální hygiena (opakovaná dentální hygiena u nás) (1 000 Kč)

Dentální hygiena dětí do 14 let (30-40 min.) (650 Kč) + 3 Více

Domácí bělení zubů pure whitening (4 500 Kč)

Domací a profesionální bělení zubů pure whitening (6 990 Kč)

Konzervativní léčba parodontitidy (1 500 Kč)

Spokojenost pacientů během celého ošetření je pro mě prioritou. Při práci respektuji individualitu každého pacienta a snažím se, aby pobyt na stomatol...

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • nepříjemný dech

Ukončené školy

• Univerzita Karlova v Praze, 3. lékařská fakulta
  • Univerzita Karlova v Praze, Fakulta humanitních studií

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština, Slovenština, Němčina

Po nepovedene dentalní hygieně v zahraničí jsem se rozhodla napravit to v ČR, kde jsem téměř vždy spokojená. Jinak tomu nebylo ani v tomto případě. Slečna milá, ochotná odpovědět na otázky. Ani jednou jsem nepocítila nepřijemný pocit nebo bolest. Doporucuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GGDENT, Ordinace dentální hygieny - Natália Gáfriková Vstupní dentální hygiena (první dentální hygiena u nás)

Paní Gárfikovou mohu jenom doporučit - všechno proběhlo podle očekávání. Přišla na nějakou neplechu u jednoho zubu, kterou budu muset vyřešit u svého zubaře. Každopádně oceňuji její služby i to, jak mi vše vysvětlila :). Moc děkuji a určitě přijdu znovu.

Profesionalita, milý přístup, vše vysvětleno. Prostředí ordinace nové a moderní. Jednoduchost objednání, dobrá komunikace. Mohu doporučit.

Umístění: GGDENT, Ordinace dentální hygieny - Natália Gáfriková

Skvělý a profesionální přístup od příchodu do ordinace. Všechny procedury předem vysvětleny a odborně a s úsměvem provedeny.
Teď jen jak dlouho mi vydrží používat mezizubní kartáčky a zubní nit :-)

Strašně jsem se bála,ale hygienistka Natálie je šikovná a hlavně mi umrtvila sprejem dásně. Zubního kamene jsem měla dost a musím podstoupit ještě jedno ošetření. Světe div se,těším se. Doporučuji všem.

Byla to moje první návštěva dentální hygieny a byla jsem moc spokojená. Velmi dobrý a profesionální přístup, příjemné prostředí.

Uplne bezna, standardni dentalni hygiena. Nic navic, nic min. Servis, chovani sl. hygienicky bylo standardni, fajn.

Ošetření proběhlo dle očekávání. Paní doktorka byla velice pečlivá a ochotná zodpovídat jakékoliv dotazy. Děkuji.

Paní doktorka Gáfriková byla moc milá a trpělivá a vše mi hezky a srozumitelně vysvětlila. Nejen pro její lidský přístup se do její ordinace brzy ráda vrátím. Přestože mě teď zuby/dásně následkem odstraňování zubního kamene malinko pobolívají, chvílema mi bylo čištění i příjemné. Slabě hrající relaxační hudba byla uklidňující. Návštěvu zde doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GGDENT, Ordinace dentální hygieny - Natália Gáfriková Kontrolní dentální hygiena (opakovaná dentální hygiena u nás)

I've been to Mrs.Gáfriková for the second time because she is very nice, gentle and works accurate. I strongly recommend her.

Vstupní dentální hygiena (první dentální hygiena u nás)

1 250 Kč

1 250 Kč

Kontrolní dentální hygiena (opakovaná dentální hygiena u nás)

1 000 Kč

1 000 Kč

Dentální hygiena dětí do 14 let (30-40 min.)

650 Kč

650 Kč

Domácí bělení zubů pure whitening

4 500 Kč

4 500 Kč

Domací a profesionální bělení zubů pure whitening

6 990 Kč

6 990 Kč

Konzervativní léčba parodontitidy

1 500 Kč

1 500 Kč

Umístění: GGDENT, Ordinace dentální hygieny - Natália Gáfriková

Teď jen jak dlouho mi vydrží používat mezizubní kartáčky a zubní nit :-)

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• dobry den mam strach z trhani primo fobii bych rekl je mi sloro 30 let ale nemam snad ani jeden zbub zdravi.chtel bych si to dat doporadku ale chtel bych se zeptat zda by byla mozna anestezie aby se to dalo vse udelat najednou hlavne jde o trhani poskozenych zubu zlomenych a zkazenych .prosim poradte kde by mi pomohli dekuji

• Dobry den prajem. Rastu mi zuby mudrosti ( osmicky ) na pravej strane hore aj dole. Velmi to boli, mam pocit ze mi zub zachádza do sedmicky. Vedeli by ste mi s tym pomoct, aj ked nie som váš stály pacient?

• zubní kámen

• Univerzita Karlova v Praze, Fakulta humanitních studií

• dentální hygiena

Stáže

• 2017 - 2018 Soukromá praxe - Poliklinika Senovážné náměstí 22, Praha
  • 2014 - 2016 Praxe na Stomatologické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
  • 2014 - 2016 Praxe v soukromé ordinaci MDDr. Ondřeje Vaněčka Praha
Zobrazit více