Natália Gáfriková, dentální hygienistka, hygienista Praha

Bc.
Natália Gáfriková verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

68 objednaných návštěv během 30 dní

Adres

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti od 4 let
Hotovost
295 56.....

Vstupní dentální hygiena (první dentální hygiena u nás) (1 150 Kč)

Kontrolní dentální hygiena (opakovaná dentální hygiena u nás) (1 000 Kč)

Dentální hygiena dětí do 14 let (30-40 min.) (650 Kč) + 3 Více

Domácí bělení zubů pure whitening (4 500 Kč)

Domací a profesionální bělení zubů pure whitening (6 500 Kč)

Konzervativní léčba parodontitidy (1 500 Kč)

Spokojenost pacientů během celého ošetření je pro mě prioritou. Při práci respektuji individualitu každého pacienta a snažím se, aby pobyt na stomatol...

• zubní kámen
  • zápach z úst
  • nepříjemný dech

Ukončené školy

• Univerzita Karlova v Praze, 3. lékařská fakulta
  • Univerzita Karlova v Praze, Fakulta humanitních studií

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština, Slovenština, Němčina

Strašně jsem se bála,ale hygienistka Natálie je šikovná a hlavně mi umrtvila sprejem dásně. Zubního kamene jsem měla dost a musím podstoupit ještě jedno ošetření. Světe div se,těším se. Doporučuji všem.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GGDENT, Ordinace dentální hygieny - Natália Gáfriková Vstupní dentální hygiena (první dentální hygiena u nás)

Byla to moje první návštěva dentální hygieny a byla jsem moc spokojená. Velmi dobrý a profesionální přístup, příjemné prostředí.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Uplne bezna, standardni dentalni hygiena. Nic navic, nic min. Servis, chovani sl. hygienicky bylo standardni, fajn.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Ošetření proběhlo dle očekávání. Paní doktorka byla velice pečlivá a ochotná zodpovídat jakékoliv dotazy. Děkuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka Gáfriková byla moc milá a trpělivá a vše mi hezky a srozumitelně vysvětlila. Nejen pro její lidský přístup se do její ordinace brzy ráda vrátím. Přestože mě teď zuby/dásně následkem odstraňování zubního kamene malinko pobolívají, chvílema mi bylo čištění i příjemné. Slabě hrající relaxační hudba byla uklidňující. Návštěvu zde doporučuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: GGDENT, Ordinace dentální hygieny - Natália Gáfriková Kontrolní dentální hygiena (opakovaná dentální hygiena u nás)

I've been to Mrs.Gáfriková for the second time because she is very nice, gentle and works accurate. I strongly recommend her.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Vyborne a jemne osetreni, krasna a cista ordinace, pozitivne take hodnotim hudbu:), proste doporucuji!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pro mě první návštěva dentální hygieny a 100% spokojenost díky příjemnému a profesionálnímu přístup paní Gáfrikové

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Slecna Gafrikova byla velmi pecliva. Ochotne mi odpovidala na vsechny otazky. Hygiena u ni vzdy probiha bezbolestne a pokazde Vam rika,co bude momentalne delat.Skvely clovek a skvely pristup.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Zatím nejpříjemnější a nejlepší dentální hygienistka, kterou jsem navštívila. Vše vysvětlí a poradí. Příjemné prostředí. Doporučuji, já se určitě budu vracet.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Vstupní dentální hygiena (první dentální hygiena u nás)

1 150 Kč

1 150 Kč

Kontrolní dentální hygiena (opakovaná dentální hygiena u nás)

1 000 Kč

1 000 Kč

Dentální hygiena dětí do 14 let (30-40 min.)

650 Kč

650 Kč

Domácí bělení zubů pure whitening

4 500 Kč

4 500 Kč

Domací a profesionální bělení zubů pure whitening

6 500 Kč

• Univerzita Karlova v Praze, Fakulta humanitních studií

• dentální hygiena

Stáže

• 2017 - 2018 Soukromá praxe - Poliklinika Senovážné náměstí 22, Praha
  • 2014 - 2016 Praxe na Stomatologické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
  • 2014 - 2016 Praxe v soukromé ordinaci MDDr. Ondřeje Vaněčka Praha
Zobrazit více