Zubní ordinace
Za Drahou 2, Prostějov

Jak zpívá David Koller : "Nejlepší kterou znám".....
Jsem velmi rád, že po všech různých zkušenostech se zubaři, se mi věnuje tahle velmi příjemná a ohleduplná lékařka....*****

Po přechodu k paní doktorce od mého předchozího lékaře můžu prohlásit že to je jedno z mých nejlepších rozhodnutí minulého roku, moderní vybavení ordinace, materiály i postupy, profesionální pristup k pacientovi, ne jen jako k "zákazníkovi". Ochotně vysvětlí následující postup před i během zákroku.
Jak paní doktorka tak i sestřička mají nutnou dávku empatie pro pacienty se strachem ze zubaře, a musím uznat že to jsou lidé na těch správných místech. Na závěr musím dodat že estetické zpracování bílých výplní od paní doktorky je na takové úrovni ze mi dělá problem rozeznat plombu od původní skloviny.

Umístění: Zubní ordinace Pravidelná prohlídka

Nejlepší zubařka, jakou znám. Ošetřuje i děti, takže její přístup je tím poznamenaný (v dobrám slova smyslu). Vše vysvětlí, dá vybrat z více možností. Při ošetřování používá všechny moderní metody.

S Mončou jsme celá rodina velice spokojená!Děti jí mají rádi a já i přes to,že ze zubaře mám hrůzu k ní chodím velice ráda!Člověk od ní odchází s úsměvem.A i celé vyšetření probíhá tak,že se člověk cítí dobře.Pokaždé řekne co bude dělat,ptá se zda to nebolí.....Její přístup je fantastický.Za sebe mohu jen doporučit!!!!

Opravdu nejlepší paní doktorka!!! Poprvé chodím beze strachu do ordinace a s úsměvem z ordinace :-))

Fantastický prístup a ochota.1000% !!!!

výborná paní doktorka, na děti velmi příjemná, vždy s úsměvem na tváři

k dětem je výborná,nebolí to od ni a chová se k nim pěkně.

Velmi příjemná.

Paní doktorka je velice příjemná a ochotná. Jsem velice spokojená