Praktická zubní lékařka
Lékařský dům Kotěrova 5529, Zlín

Paní zubařka je prostě poklad. Dřív jsem měla psycho ze zubaře. Dlouho před návštěvou jsem měla zažívací a jiné problémy. No děs. Ale teď jak navštěvuji paní doktorku Bublíkovou, se na návštěvu i těším.je hodná,milá. Vždy ještě před tím než začne v puse něco dělat mi řekne co bere do ruky, co to bude dělat atd. Je strašně opatrná, něžná a celou dobu při výkonu mě vysvětluje a mluví na mě. Prostě pohodička. Ani injekce nebolí. Nikdy ji tam nevrazí jako do vola ale krásně s citem pomaličku.
Chodí k ní moje celá rodina i malé děti. Celou dobu se snaží mluvit, tichým klidným hlasem, je trpělivá. Pohladí po vláskách atd.
Nyní jsem se s rodinou odstěhovala na druhý konec republiky a stále dojíždím k paní doktorce. Jestli nebudu muset nutně paní doktorku vyměnit tak to nikdy neudělám.
Gabriela Ostrožíková

Paní doktorka je prostě skvělá...její přístup,komunikace s pacientem a perfektní péče o chrup..nebolelo ani trhání a osmička byla během 5 minut venku...:-)

Paní doktorku navštěvuje celá moje rodina a jsme opravdu moc spokojeni. Už nevím co je to mít strach ze zubaře.

K paní zubařce chodím už téměř deset let a jsem pořád maximálně spokojená! Se zuby nemám žádné potíže jen díky její precizní práci, nemusím se ničeho bát, vždy vše, co bude dělat řekne a vysvětlí, každý problém řeší.

Dobrý den

paní doktorka je super. Věci rozumí a odvádí velmi dobrou práci. Nepochopím
toho MOULU, kterému našla oněh šest kazů a on si na ni stěžuje. Ať se i s bratrem
vrátí k těm zubařům, co mu (jim) žádný kaz nenašli.
Děkuji.
Petr

Pečlívá a milá doktorka, jen sestra by mohla být ochotnější a milejší. Mínus je dlouhé čekání, jinak doporučuji.

Velmi dobrý přístup ke klientovi, na velmi kvalitní profesionální úrovni,pěčlivá. Rovněž pracoviště je technicky dobře vybaveno. Doporučuji jiným lidem.

Paní doktorka je nejlepší zubní lékařka co znám a mohu jen doporučit. Svým lidským i odborným přístupem profesionála odbourá pacientovy strach i pochyby.Doporučuji.

Romana Machalová

Maximální spokojenost, lidský přístup a ochota. Velmi profesionální. Sestra byla taky v pohodě. Mohu pouze doporučit.

Zuby jako v peřince... :o)