Miroslava Mikulášková, zubař Olešnice

Zubař

Rovečínská 2, Olešnice
Ordinace zubního lékaře

Umístění: Ordinace zubního lékaře Zubní kaz

Díky paní Mikuláškové jsem málem přišla o zub. Nezvládla mi vyvrtat ani kaz a rovnou kus kazu zaplombovala společně se zubem. Dala mi rovnou černou plombu aniž by se zeptala jestli ji chci. Samozřejmě sem chtěla bílou. Po 3 dnech neustálé bolesti jsem jela na pohotovost, kde mi zjistili že mi plombu zavedla až do nervu pod zubem a málem jsem o něj přišla. Okamžitě jsem přešla k jinému zubaři. Paní Mikulášková mi samozřejmě nechtěla poskytnout ani kartu pacienta. Nový zubař mi zub léčil 6 měsíců. Nakonec jsem skončila s korunkou a poškozeným nervem. Tato paní by se rozhodně zubařkou nazývat neměla.

Paní doktorka je naprosto skvělá,úžasná a profesionální.Je to nejlepší paní zubařka,kterou jsem kdy měla.Provedla mi bezchybný zákrok,perfektní komunikace s pacientem.Je to PANÍ ZUBNÍ LÉKAŘKA.Neměnila bych.Sestřička je též velmi milá a příjemná.

G

Po její "péči" mi nový zubař opravuje zuby ještě dnes. Péče je bolestivá, zanedbává ji, plomby odfláknuté a rentgen je zřejmě pro ni sprosté slovo... už nikdy víc

Velice dobrá stomatoložka, komunikativní a příjemná, vše vysvětlí - co a jak bude dělat tak, že se zákroku neděsíte, hledá alternativy nejvýhodnějšího řešení. Důležitá je snaha pacientovi co nejvíce kvalitně vyhovět za co nejmenší náklady. Vřele doporučuji!

Obyvatelka Letovic

Moc hodná a pomůže

Šetří si práci,je drahá a arogantní