Miroslava Kimlová, zubař Litvínov

MUDr. Miroslava Kimlová

Zubař Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

S.K. Neumanna 1057, Litvínov
Zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
9 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: Zubní lékař

Paní Kimlová mi zachránila všechny zuby, i přestože byly v hrozném stavu, když jsem ji poprvé navštívila, za což jsem ji moc vděčná. Nic nebolelo a já se můžu konečně usmívat. Díky ní vím, že i k lékaři se může člověk těšit. Děkuji Vám


R
Ověřeny pacient

Tuto doktorku hodnotím záporně vzhledem k tomu, že její plomby vydrží v zubu cca týden´, podotýkám placené a navíc mne neupozornila na možnost výběru plomb neplacených. Díky záhadnému složení výplně, mám nyńí dva zuby provrtané skrz naskrz a bez efektu. Možná je na vině ten(ta), kdo výplň připraví. Co se týká hygieničky, je nutno pochválit, vyléčila zánět dásní. Mrzí mne zvláštní způsob oprav zubů u dětí, protože "čekat" s opravou, dokud děravý zub nezačne bolet, je na pováženou. Nikomu nepřeji probdělou noc u plačícího dítěte. Změnila jsem tedy zubařku a kupodivu, peníze zůstávají v mé peněžence a plomby v zubech.


M
Ověřeny pacient

Reakce na příspěvek z 12.4.2012:
1.Vážená pacientko,pravděpodobně již bývalá,děkuji za váš příspěvek,filozofii naší praxe jste pochopila ..Žádná moderní stomatologická praxe nemůže bez dentální hygieny fungovat(alespoň tomu tak je všude v civilizovaných zemích-Česká republika není jistě rozvojová země)!Všichni pacienti,kteří se k nám registrují,jsou předem seznámeni s tím,že jsme praxe,která je zaměřená hlavně na prevenci a dentální hygienu.Nikoho nenutíme k registraci násilím.Pokud tento systém někomu nevyhovuje,jistě si může zvolit jiného stomatologa.U nás to bez dentální hygienistky nepůjde,od července budeme mít hygienistky dvě(jednu na celý a jednu na poloviční úvazek)Přesto zatím tento "syrový výdělečný byznys"dotuji,ale hygienistky mi ušetří spoustu času,který mohu využít na ošetřování pacientů.
2.Termíny máme opravdu dlouhé(2-3 měsíce),určitě ne půl roku.Zaráží mne,že si na to stěžujete zrovna vy,když jste u nás byla na preventivní prohlídce před více než 3 lety! (bohužel i se svou malou dcerou-tady už to trochu zavání zanedbáním péče).Pokud je naplánováno víc výkonů,sestra automaticky hledá více termínů.Byla jste objednaná dvakrát v rozsahu 1 týdne,jednou na dvě a jednou na jednu krčkovou výplň.Ovšem předem je opravdu nutná návštěva dentální hygienistky.
3.Pokud je na zubech plak,zubní kámen a jsou zanícené dásně,opravdu si nemůžete vybrat jakoukoli výplň(ve vašem případě bílou fotokompozitní ).Je problém v tomto terénu výplň zhotovit a pravděpodobně by vám dlouho nevydržela ( ve vaší interpretaci-vrtání by dopadlo špatně).
www.kimlova.cz
www.dentforum.cz stránky ČSK (České Stomatologické Komory)
MUDr.M.Kimlová


K
Ověřeny pacient

A to je ještě slabé hodnocení.

NÁVŠTĚVA V ORDINACI PÍ...KIMLOVÉ OPĚT LAHŮDKA. KDO K NÍ NECHODÍ, NEUVĚŘÍ.
PO PŮL ROCE, KDY JSEM SE KONEČNĚ DOSTALA NA ŘADU ( OBJEDNÁVKA V LISTOPADU), JSEM SE DOZVĚDĚLA, ŽE MÁM 2 ĎOURY. VRTAT SE NEBUDE, ZA TO SE BUDE OPĚT OBJEDNÁVAT. VZÁPĚTÍ JSEM POCHOPILA, ŽE SE VLASTNĚ VŮBEC NIC DĚLAT NEBUDE A ŽE JSEM PŮL ROKU ČEKALA NA TOTO ZDĚLENÍ.
ON SI ČLOVĚK ODDYCHNE, ALE PŘÍSLIB ZÁNĚTU ATD...
ALESPOŃ ZUBNÍ KÁMEN PLEAS:(
NO OBJEDNANÁ JSEM ZA DALŠÍ 3 MĚSÍCE A ŽE PRÝ TO ROZDĚLÍME NA 2KRÁT- BOŽE DRUHOU PLOMBU MI UDĚLÁ V LEDNU? MEZITÍM MĚ LANAŘILA K VŽDY NASTARTOVANÉ HYGIENIČCE, KTERÁ VÁM TEN ZUBNÍ KÁMEN ODSTRANÍ ZA 500 A PŘIDÁ I SUPER ZUBNÍ KARTÁČEK :)
POSLÉZE JSEM POCHOPILA, ŽE JÍT K HYGIENIČCE JE U PANÍ KIMLOVÉ PODMÍNKA, NÉ VOLBA, PRO TO ABY VÁS OŠETŘILA A ABY TOHO NEBYLO MÁLO, HNED NA TO JSEM SE DOZVĚDĚLA, ŽE POKUD PŘED VRTÁNÍM ZUBŮ PLACENOU HYGIENU NEABSOLVUJETE, NEMŮŽETE SI VYBRAT PLOMBU, MOHOU BÝT POUŽITY KLEŠTĚ A VŮBEC CELKOVĚ NEJSPÍŠ DOPADNE VRTÁNÍ DOST ŠPATNĚ.
NO KDO MĚ ZNÁ- KDYŽ SE SEKNU,TAK SE SEKNU, TAKŽE MI BYL POSLÉZE DOPORUČEN PRÝ TŘEBA NAPŘÍKLAD PRAŽSKÝ LÉKAŘ A NEBO LEPŠÍ VARIANTA -ODSTĚHOVAT SE DO JINÉHO REGIONU.
ZÁVĚREM JE ASI TO, ŽE V ORDINACI PÍ. KIMLOVÉ SE DOČKÁTE SIROVÉHO VÝDĚLEČNÉHO BYZNYSU NAMÍSTO OŠETŘENÍ VÁS I VAŠICH DĚTÍ A JÁ SI HLEDÁM NOVÉHO ZUBAŘE, KTERÝ MI ALESPOŃ ZA TĚCH 30KČ PORADÍ, JAK SI ZOUBKY OPRAVIT SAMA:)
VŠEM KRÁSNÝ VEČER A OPRAVDOVÉHO ZUBAŘE :)


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice milá a vstřícná,i když strach je,ona vás ho ve chvilce zbaví.Snaží se zachránit každý zub,je-li to jen trochu možné.


Tato zubařka je nejlepší co znám... je to opravdový profesionál... Na pacienty je velmi milá...Má krásně zařízenou ordinaci a čekárnu takže na Vás hned nepadne strach jak vejdete do čekárny...Nic od ní nebolí... U zubaře jsem se vždy velmi bála už mám všechny zuby moudrosti venku a vůbec to nebolelo... u anestezie ani necítíte vpich... Určitě velmi doporučuji. Terka


super
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


L

Paní zubařke, u které mě skoro nic nebolí. Okolo křesla u ní neběhám a zákroků se nebojím. Což je pro každého pacienta u zubaře to nejdůležitější. A jako bonus je paní zubařka milá a povídavá :)


Š

Hodná, milá paní doktorka.Doporučuji všem, kdo se bojí zubaře.Ona mě stracu zbavila svým velice lidským přístupem k pacientovi.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti