Zubní lékař
S.K. Neumanna 1057, Litvínov

Umístění: Zubní lékař

Paní Kimlová mi zachránila všechny zuby, i přestože byly v hrozném stavu, když jsem ji poprvé navštívila, za což jsem ji moc vděčná. Nic nebolelo a já se můžu konečně usmívat. Díky ní vím, že i k lékaři se může člověk těšit. Děkuji Vám

Tuto doktorku hodnotím záporně vzhledem k tomu, že její plomby vydrží v zubu cca týden´, podotýkám placené a navíc mne neupozornila na možnost výběru plomb neplacených. Díky záhadnému složení výplně, mám nyńí dva zuby provrtané skrz naskrz a bez efektu. Možná je na vině ten(ta), kdo výplň připraví. Co se týká hygieničky, je nutno pochválit, vyléčila zánět dásní. Mrzí mne zvláštní způsob oprav zubů u dětí, protože "čekat" s opravou, dokud děravý zub nezačne bolet, je na pováženou. Nikomu nepřeji probdělou noc u plačícího dítěte. Změnila jsem tedy zubařku a kupodivu, peníze zůstávají v mé peněžence a plomby v zubech.

Reakce na příspěvek z 12.4.2012:
1.Vážená pacientko,pravděpodobně již bývalá,děkuji za váš příspěvek,filozofii naší praxe jste pochopila ..Žádná moderní stomatologická praxe nemůže bez dentální hygieny fungovat(alespoň tomu tak je všude v civilizovaných zemích-Česká republika není jistě rozvojová země)!Všichni pacienti,kteří se k nám registrují,jsou předem seznámeni s tím,že jsme praxe,která je zaměřená hlavně na prevenci a dentální hygienu.Nikoho nenutíme k registraci násilím.Pokud tento systém někomu nevyhovuje,jistě si může zvolit jiného stomatologa.U nás to bez dentální hygienistky nepůjde,od července budeme mít hygienistky dvě(jednu na celý a jednu na poloviční úvazek)Přesto zatím tento "syrový výdělečný byznys"dotuji,ale hygienistky mi ušetří spoustu času,který mohu využít na ošetřování pacientů.
2.Termíny máme opravdu dlouhé(2-3 měsíce),určitě ne půl roku.Zaráží mne,že si na to stěžujete zrovna vy,když jste u nás byla na preventivní prohlídce před více než 3 lety! (bohužel i se svou malou dcerou-tady už to trochu zavání zanedbáním péče).Pokud je naplánováno víc výkonů,sestra automaticky hledá více termínů.Byla jste objednaná dvakrát v rozsahu 1 týdne,jednou na dvě a jednou na jednu krčkovou výplň.Ovšem předem je opravdu nutná návštěva dentální hygienistky.
3.Pokud je na zubech plak,zubní kámen a jsou zanícené dásně,opravdu si nemůžete vybrat jakoukoli výplň(ve vašem případě bílou fotokompozitní ).Je problém v tomto terénu výplň zhotovit a pravděpodobně by vám dlouho nevydržela ( ve vaší interpretaci-vrtání by dopadlo špatně).
www.kimlova.cz
www.dentforum.cz stránky ČSK (České Stomatologické Komory)
MUDr.M.Kimlová

A to je ještě slabé hodnocení.

NÁVŠTĚVA V ORDINACI PÍ...KIMLOVÉ OPĚT LAHŮDKA. KDO K NÍ NECHODÍ, NEUVĚŘÍ.
PO PŮL ROCE, KDY JSEM SE KONEČNĚ DOSTALA NA ŘADU ( OBJEDNÁVKA V LISTOPADU), JSEM SE DOZVĚDĚLA, ŽE MÁM 2 ĎOURY. VRTAT SE NEBUDE, ZA TO SE BUDE OPĚT OBJEDNÁVAT. VZÁPĚTÍ JSEM POCHOPILA, ŽE SE VLASTNĚ VŮBEC NIC DĚLAT NEBUDE A ŽE JSEM PŮL ROKU ČEKALA NA TOTO ZDĚLENÍ.
ON SI ČLOVĚK ODDYCHNE, ALE PŘÍSLIB ZÁNĚTU ATD...
ALESPOŃ ZUBNÍ KÁMEN PLEAS:(
NO OBJEDNANÁ JSEM ZA DALŠÍ 3 MĚSÍCE A ŽE PRÝ TO ROZDĚLÍME NA 2KRÁT- BOŽE DRUHOU PLOMBU MI UDĚLÁ V LEDNU? MEZITÍM MĚ LANAŘILA K VŽDY NASTARTOVANÉ HYGIENIČCE, KTERÁ VÁM TEN ZUBNÍ KÁMEN ODSTRANÍ ZA 500 A PŘIDÁ I SUPER ZUBNÍ KARTÁČEK :)
POSLÉZE JSEM POCHOPILA, ŽE JÍT K HYGIENIČCE JE U PANÍ KIMLOVÉ PODMÍNKA, NÉ VOLBA, PRO TO ABY VÁS OŠETŘILA A ABY TOHO NEBYLO MÁLO, HNED NA TO JSEM SE DOZVĚDĚLA, ŽE POKUD PŘED VRTÁNÍM ZUBŮ PLACENOU HYGIENU NEABSOLVUJETE, NEMŮŽETE SI VYBRAT PLOMBU, MOHOU BÝT POUŽITY KLEŠTĚ A VŮBEC CELKOVĚ NEJSPÍŠ DOPADNE VRTÁNÍ DOST ŠPATNĚ.
NO KDO MĚ ZNÁ- KDYŽ SE SEKNU,TAK SE SEKNU, TAKŽE MI BYL POSLÉZE DOPORUČEN PRÝ TŘEBA NAPŘÍKLAD PRAŽSKÝ LÉKAŘ A NEBO LEPŠÍ VARIANTA -ODSTĚHOVAT SE DO JINÉHO REGIONU.
ZÁVĚREM JE ASI TO, ŽE V ORDINACI PÍ. KIMLOVÉ SE DOČKÁTE SIROVÉHO VÝDĚLEČNÉHO BYZNYSU NAMÍSTO OŠETŘENÍ VÁS I VAŠICH DĚTÍ A JÁ SI HLEDÁM NOVÉHO ZUBAŘE, KTERÝ MI ALESPOŃ ZA TĚCH 30KČ PORADÍ, JAK SI ZOUBKY OPRAVIT SAMA:)
VŠEM KRÁSNÝ VEČER A OPRAVDOVÉHO ZUBAŘE :)

Paní doktorka je velice milá a vstřícná,i když strach je,ona vás ho ve chvilce zbaví.Snaží se zachránit každý zub,je-li to jen trochu možné.

Tato zubařka je nejlepší co znám... je to opravdový profesionál... Na pacienty je velmi milá...Má krásně zařízenou ordinaci a čekárnu takže na Vás hned nepadne strach jak vejdete do čekárny...Nic od ní nebolí... U zubaře jsem se vždy velmi bála už mám všechny zuby moudrosti venku a vůbec to nebolelo... u anestezie ani necítíte vpich... Určitě velmi doporučuji. Terka

super

Paní zubařke, u které mě skoro nic nebolí. Okolo křesla u ní neběhám a zákroků se nebojím. Což je pro každého pacienta u zubaře to nejdůležitější. A jako bonus je paní zubařka milá a povídavá :)

Hodná, milá paní doktorka.Doporučuji všem, kdo se bojí zubaře.Ona mě stracu zbavila svým velice lidským přístupem k pacientovi.