Praktický lékař pro děti a dorost
U pošty 14, Brno

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

K této lekarce jsme přešli po dvou předchozích velice negativních zkušenostech u jiných lekarek (nepozná i včas velmi zavazne diagnózy, dítě pred operaci nechala sedět mezi nemocnými detmi kvůli odběru predoperacni krve na vyšetření, dokud na nej nepřišla rada). Musím říci, ze paní doktorka je tedy trosku ostřejší, ale 100% profesionál, zkušená lékařka u které skutečně nemám strach, ze by neco zanedbala. Nenasazuje zbytecne léky a vždy vse důkladně prošetří. Sestricka je pro lékařku skvělým kolegou (ne rohozkou jak je to jinde) a i ona dokazedibre poradit a pomoci. Za me skvělý tým a ????????????

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Prakticky detsky lekar

K paní doktorce jsem chodila už jako dítě a i teď se synem k ní rádi chodíme. Panuje u ní vždy pohodová atmosféra. A co se profesionality týče je vždy precizně odvedena.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

K paní doktorce chodíme bez pár týdnů už 15 let se synem a 8 let s dcerou. Vždy včas určila diagnozu , nikdy nic nepodcenila, děti ji mají strašně rádi. Nikdy jsem nenašla sebemenší mínus. A sestřička to stejné. Nejlepší :-)
Moc děkujeme za vše :-)