Miroslava Doležalová, pediatr Brno

MUDr. Miroslava Doležalová

Uložit

Pediatr Více

17 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Černopolní 20, Brno
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je výborná! Je vždy milá, empatická, vyslechne rodiče, dobře stanoví diagnózu i léčbu. Nemá problém napsat doporučení na další vyšetření k odbornému lékaři. Sestřička je rázná, v dobrém slova smyslu, a také moc hodná. Jsem ráda, že jsem se syny mohla chodit do této ordinace.


A
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní Doležalová je špičkový profesionál, zkušená lékařka na vysoké odborné úrovni s vyjímečným lidským přesahem. Jezdíme za ní z daleka, ale takováto odborná péče stojí za to.


Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost pravidelná prohlídka

Skvělá lékařka. Je lidská, příjemná, trpělivá, stejně tak zdravotní sestra. Jejich lidství spočívá v relativně obyčejné věci - usmějí se na vás, podají vám ruku, baví se s dítětem. Vřele doporučuji.


T
Ověřeny pacient

Pani doktorka i se sestrickou jsou uzasne, je za nimi videt roky zkusenosti, ale na druhou stranu porad jeste nevyhorely. Umi poradit, nepredepisuji leky pro nic za nic, a nenechaji nic nahode, kdyz se jim neco nezda. I kdybychom se v ramci Brna stehovali, tak rozhodne nebudeme pani doktorku opoustet, za nejakou tu dobu cestovani mi tahle pani doktorka stoji.


K pani doktorce uz nechodime, z duvodu odstehovani z Bronxu, ale zajimalo by me, jakpak se asi ma. A kdyby se na to vykaslala, tak se ji ani nedivim.... Zdravim do Brna


Ověřeny pacient

Pani doktorka je vždy velmi příjemná a vždy ochotně a hlavně dobře poradí, aniž bych měla pocit, že obtěžuji, sestřička totéž, jsem velmi spokojená, určitě doporučuji.


Skvělá paní DOKTORKA.


U paní doktorky jsem se synem 15 let a vždy byla velmi ochotná a vstřícná


Velmi dobrá, milá a vstřícná paní doktorka.Kdykoliv poradí,vyslechne, najde si na Vás chvíli i když má často plnou čekárnu. Doporučuji.


S

Navštěvujeme mnoho let a jsme 100% spokojeni.Ještě ke komentáři p.Součkové p. doktorka byla velmi mírná.To zajisté nemyslela lítání po bytě ale po Cejlu a přilehlých ulicích. Sama jsem tam několik těžkých marodů po odchodu s ordinace viděla, některé i s cigaretkou.Já osobně obdivuji trpělivost a vstřícnost p. doktorky.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti