Miroslava Doležalová, pediatr Brno

MUDr. Miroslava Doležalová

Pediatr Více

Černopolní 20, Brno
Praktický lékař pro děti a dorost

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je výborná! Je vždy milá, empatická, vyslechne rodiče, dobře stanoví diagnózu i léčbu. Nemá problém napsat doporučení na další vyšetření k odbornému lékaři. Sestřička je rázná, v dobrém slova smyslu, a také moc hodná. Jsem ráda, že jsem se syny mohla chodit do této ordinace.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní Doležalová je špičkový profesionál, zkušená lékařka na vysoké odborné úrovni s vyjímečným lidským přesahem. Jezdíme za ní z daleka, ale takováto odborná péče stojí za to.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost pravidelná prohlídka

Skvělá lékařka. Je lidská, příjemná, trpělivá, stejně tak zdravotní sestra. Jejich lidství spočívá v relativně obyčejné věci - usmějí se na vás, podají vám ruku, baví se s dítětem. Vřele doporučuji.

Pani doktorka i se sestrickou jsou uzasne, je za nimi videt roky zkusenosti, ale na druhou stranu porad jeste nevyhorely. Umi poradit, nepredepisuji leky pro nic za nic, a nenechaji nic nahode, kdyz se jim neco nezda. I kdybychom se v ramci Brna stehovali, tak rozhodne nebudeme pani doktorku opoustet, za nejakou tu dobu cestovani mi tahle pani doktorka stoji.

K pani doktorce uz nechodime, z duvodu odstehovani z Bronxu, ale zajimalo by me, jakpak se asi ma. A kdyby se na to vykaslala, tak se ji ani nedivim.... Zdravim do Brna

Pani doktorka je vždy velmi příjemná a vždy ochotně a hlavně dobře poradí, aniž bych měla pocit, že obtěžuji, sestřička totéž, jsem velmi spokojená, určitě doporučuji.

Skvělá paní DOKTORKA.

U paní doktorky jsem se synem 15 let a vždy byla velmi ochotná a vstřícná

Velmi dobrá, milá a vstřícná paní doktorka.Kdykoliv poradí,vyslechne, najde si na Vás chvíli i když má často plnou čekárnu. Doporučuji.

Navštěvujeme mnoho let a jsme 100% spokojeni.Ještě ke komentáři p.Součkové p. doktorka byla velmi mírná.To zajisté nemyslela lítání po bytě ale po Cejlu a přilehlých ulicích. Sama jsem tam několik těžkých marodů po odchodu s ordinace viděla, některé i s cigaretkou.Já osobně obdivuji trpělivost a vstřícnost p. doktorky.