Ordinace rehabilitace a fyzikální med.
Jeseniova 139, Praha

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Pana doktora mohu jen doporučit. Je velmi pečlivý, vše vysvětlí a odcházím z ordinace s pocitem, že vím na čem jsem. Léčím se s vrozenou vadou kyčlí a pan doktor je jediný, který mi byl schopen konkrétně vysvětlit můj stav a také ho řešit, ne pouze předepisovat léky na bolest.

Pro pana doktora mám jen samá pozitivní superlativa. Přesto, že to vypadalo, jako když mi chce utrhnout hlavu (což popírá známé rčení, my vám hlavu neutrhnem) jsem odcházela z ordinace s úsměvem, dobrým pocitem.. a nadějí, že nic není ztraceno. Opravdu člověk na svém místě! :)

Doporučuji! Při sportu jsem si zablokoval záda. Pan doktor mi během pár minut záda odblokoval a pomohl od bolesti v kříži. A je s ním sranda.

Dobry den,i timto zpusobem bych chtela PODEKOVAT panu PROCHAZKOVI za jeho lecbu a za prijemne jednani a dalsi VELKE PODEKOVANI za doporuceni na dermatologickou kliniku,kde mi po 10letech prisly na to jak mi lecit mou kozni chorobu.Kdyby nebylo pana doktora PROCHAZKY,tak jsem kozni kliniky davno vzdala,protoze mi jako konecnou vetu rekli ze uz se stim neda nic delat a stal se zazrak :-) Proste jste PÁN ÚŽASNÝ :-)

Dobrý den, chtěla bych vyjádřit poděkování dr. Procházkovi, který mi nestanovil dg. podle povolání, ale podle vyšetření a rtg snímku. Když jsem si začala ve 13ti letech stěžovat na záda, bylo to prý rychlým růstem, když jsem si stěžovala o pár let později bylo to prý povoláním a tak s bolestí zad žiju dodnes. Práci jsem nezměnila, tu miluju. Jen jsem si vybrala oddělení s menší náročností péče o pacienty. Pevně věřím, že spolu s rehabilitací se dá mnohé do pořádku a bolest ustoupí.

Návštěva u lékaře je pro mě vždycky stresovou záležitostí. Tentokrát to bylo jinak. Čas objednání přesně, úžasný lidský přístup, odbornost, profesionalita. Zatím jsem se viděli poprvé a po dlouhé době se mi hned zjevně ulevilo (bolesti od krční a hrudní páteře). Věřím, že jsem našla někoho, kdo mi konečně opravdu pomůže. Pan Procházka je doktor za odměnu. Děkuji Mirka Staňková

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala panu doktorovi Procházkovi a rehabilitační Vandě Vocetkové. Takže ještě jednou obrovské díky. Dnes už vím, že pokud se někdy v budoucnu zblázním, tak to nebude z ušního tinitu, kterého jste mě doufám jednou provždy zbavili:o)))
Přeji vám všem mnoho uzdravených a spokojených pacientů.
Daniela Hlaváčková

Pan doktor ví co dělá, před chvílí mě báječně odlokoval krční páteř a zadní žebra, prostě zlatý ruce :) Díky němu se po týdnu zase dobře vyspím. Jiný lékař mi tvrdil, že to je svalové a dal mi silné léky na bolest, po týdnu trápení jsem se naštěstí dostala k panu Procházkovi a ten hned věděl, kam šáhnout, 3 x to křuplo a jsem bez léků :)

DÍKY báječnému, sympatickému a profesionálnímu panu doktorovi máme s manželem krásného půlročního Tomáška :-). Opravdu děkujeme!! Konečně ve 40-letech jsem se stala poprvé matkou a to jen díky panu doktoru Procházkovi, který zjistil, že se mi blokuje v určitém místě páteř a tudíž jsem ani otěhotnět nemohla. Všem moc DOPORUČUJI, je to skutečně odborník.
Asi ani nemá smysl komentovat paní Martinu, co tu pomlouvala pana doktora, ale jak už tu někdo psal, je to holý blábol.

Pan Procházka je milý člověk. Jeho akupunktura společně s rehabilitací na mne měly blahodárný vliv - opět mohu volně pohybovat malíčkem a prsteníčkem.