Konzultace online

Poskytuji pouze osobní konzultace.
Objednání dle dohody na čísle *********

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

30 minut před konzultací obdržíte SMS a e-mail s odkazem na online konzultaci. Klikněte na něj a počkejte na specialistu. Nemusíte stahovat žádný software a můžete se zúčastnit konzultace prostřednictvím počítače i smartphonu.

Sládkova 7, Praha 7, Praha

Přijímám: dospělí
Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod, + 1 Více

Hypnoterapie • od 900 kč

Masáž • od 900 kč

Práce s tělem • od 900 kč +2 Více

Psychologické poradenství • od 900 kč

Psychoterapie • od 900 kč

S ČÍM VÁM POMŮŽU: OSOBNÍ – osobní rozvoj a otázky smysluplnosti života VZTAHY – partnerské, rodinné vztahy i další vztahy a výzvy s nimi spojené ...

• Deprese
  • Úzkost
  • Vyhoření

• psychoterapie
  • hypnoterapie
  • rodinná terapie

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Online consultations

Ostatní služby

Umístění: Terapeutické centrum Satie, s. r. o. psychologické poradenství

Miroslav byl mym pruvodcem. Diky nemu ted mohu zit spokojeny zivot. Nejen ze zvlada vyresit otazky z bezneho zivota, ale rad vam pomuze i spiritualni cestou.

Umístění: Terapeutické centrum Satie, s. r. o. psychoterapie

Tak trochu terapeut a tak trochu moderný šaman. Láskyplný přístup, nesmírna schopnost naslouchat a zpětně věci vysvětlit, práce s tělem nemusí být pro každýho, ale je rozhodně efektivní a doporučil bych ji rozhodně. Nejenom profesionální přístup ale taky zřejmě roky praxe a schopnost naladění se na klienta a nástroje, které opravdu pomáhají v procesu terapie.

Mirek je Šaman!
Energický ale přesto empatický, dokáže se naladit, vyslechnout a porozumět.
Následně navrhne techniky které na mě velmi dobře fungovaly.

Umístění: Terapeutické centrum Satie, s. r. o. psychoterapie

Mirek je profesionál každým coulem, trpělivě vyslechne, porozumí a efektivně pomůže. Vřele doporučuji.

Umístění: jiné místo Jiný

Jsem moc ráda za déledobější terapii u Mirka, kde jsem oceňovala jeho plnou přítomnost pro mě, měla jsem v něm terapeuta, který pracuje i s tělem (takového jsem hledala) a byla jsem vděčná za jeho velké prozumění pro "věci lidské". Společná práce mi např. pomohla v zjemnění následků traumatických zážitků či se lépe zorientovat v aktuálně zkomplikovaných vztazích. Děkuji a doporučuji.

Umístění: Terapeutické centrum Satie, s. r. o. psychoterapie

U Mirka jsem absolvovala několik sezení bodypsychoterapie a také jsem navštívila jeho večerní seminář o partnerských vztazích. Musím říct, že je úžasný, vyzařuje z něj moudrost. Cítím, že mi práce s ním pomáhá, hlavně se mi zvýšilo sebevědomí v oblasti mých vztahů.

• Deprese
  • Úzkost