Adresy (2)

Terapeutické centrum Satie, s. r. o.
Sládkova 7, Praha 7, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí

Individuální psychoterapie 60 min • Od 1 200 Kč

Partnerská psychoterapie (v páru, 90-120 min) • Od 3 000 Kč

Práce s tělem 90 min • Od 1 600 Kč


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Konzultace online

Individuální psychoterapie • 1 100 Kč


Nejpozději 30 minut před návštěvou obdržíte SMS a e-mail s odkazem na zahájení online konzultace. Připojení bude možné pomocí prohlížeče v telefonu nebo na počítači.


Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit svou lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby


Online consultations

Ostatní služby


1 100 Kč

Online consultationsSládkova 7, Praha

Od 1 200 Kč

Terapeutické centrum Satie, s. r. o.Sládkova 7, Praha

Od 3 000 Kč

Terapeutické centrum Satie, s. r. o.Sládkova 7, Praha

Od 1 600 Kč

Terapeutické centrum Satie, s. r. o.

Zkušenosti

O mně

S ČÍM VÁM POMŮŽU:

OSOBNÍ – osobní rozvoj a otázky smysluplnosti života
VZTAHY – partnerské, rodinné vztahy i další vztahy a výzv...

Více

Léčené nemoci

  • Deprese
  • Úzkost
  • Vyhoření
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • psychoterapie
  • rodinná terapie

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Umístění: Terapeutické centrum Satie, s. r. o. individuální psychoterapie 60 min

Miroslav je úžasný terapeut, pracuji na sobě několik let, ale jak mi pomohl on se nedá snad vyjádřit slovy.
Na sezení jsem docházela pravidelně a každé sezení bylo obrovský krok dopředu ke zlepšení, mám mnohem lepší vztahy k okolí a hlavně sama k sobě. Vyřešila jsem si na sezení několik traumatických zážitků, které jsem myslela že mě budou provázet a ovlivňovat ať nechci, celý život a nestalo se tak. Díky různým technikám mi Miroslav pomohl dá se říct osvobodit se a žít život jak si přeji, být ve své síle a už se nepotýkat s nepříjemnými zkušenostmi, které se děli díky mým minulým zkušenostem a tak jsem je nějak k sobě “přitahovala”.
Děkuji mnohokrát, ráda doporučuji dál.

K
Umístění: Terapeutické centrum Satie, s. r. o. Práce s tělem 90 min

U pana Miroslava Polívky jsem našla náruč otce i matky, laskavou přítomnost dobrého přítele, a nakonec i podporu silného muže. Během mojí cesty s Mirkem jsem mnohé pochopila a mnohé jsem ve svém životě změnila. Před terapií jsem se nechala ovládat pocity bezmoci a lítosti. Terapie zaměřená na tělo mi pomohla se ve svém těle více orientovat a usadit. Přinesla mi pocit, že se o sebe mohu opřít, velký soucit se sebou i ostatními. Mirek je velmi ochotný vše vysvětlit a věnovat se tomu, s čím zrovna přicházíte. Vřele doporučuji!

V
Umístění: Terapeutické centrum Satie, s. r. o. individuální psychoterapie 60 min

Mirek mě osobně oslovil svým bytím, přístupem a moudrostí na retreatu, který vedl se svou partnerkou. Rozhodla jsem se ho kontaktovat pro individuální práci v době, která by se dala v mém osobním životě označit jako psychospirituální krize. Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí té doby. Mirek mi pomohl nejen toto období projít s mnoha uvědoměními, která považuji za dary, ale také mi byl laskavým průvodcem na cestě hledání všech mých kvalit ženství. Má neskutečný lidský a spirituální přesah a já jsem vděčná jemu i sobě, že jsme se potkali. Děkuji!


Umístění: Terapeutické centrum Satie, s. r. o.

S panem Polívkou jsme si (troufnu si říct) oba sedli hned na první společené hodině. Díky němu a jeho vedení jsem se posunula nejen sama, ale také ještě více prohroubila vztah se svým přítelem. MOC VÁM DĚKUJI! Ze začátku byly mé návštěvy intenzivní, postupně se jejich interval prodloužil. Snažím se však pana Polívku navštěvovat maximálně jednou za 3 měsíce, abychom si řekli, kam jsem se posunula a co by se případně ještě mohlo zlepšit. Určitě pana Polívku doporučuji!


D
Umístění: Terapeutické centrum Satie, s. r. o.

Pana Polívku mohu jen doporučit. Než jsem se odhodlala k vyhledání a docházení k někomu na terapii trvalo to dost dlouho a nyní lituji, že jsem terapii nezačala dříve.
Po dokončené terapii se cítím jako bych u pana Polívky nechala veškeré svoje starosti.
Cítím se mnohem lépe po psychické stránce a dokážu lépe vyřešit jakoukoli náročnější situaci.
Pan Polívka mi ukázal cestu, kterou se mám vydat a nejprve mě na tu cestu nasměroval a kus té cesty semnou i ušel, za což mu velice děkuji.
Pan Miroslav je empatický, pozorný a hlavně přátelský, což mi bylo od prvního okamžiku hned sympatické.
Ještě jednou děkuji.


P
Ověřený profil
Umístění: Terapeutické centrum Satie, s. r. o.

Já si pana Polívku našel sám a určitě, to tak mělo být. Před vůbec první návštěvou, byl můj život jako zastřený někde daleko. Moje sebedůvěra a moje já, bylo zadupáno do země. Nicméně po skončení, našich sezení, jsem to opět já. Řekl bych o kus velké cesty lepší Já. Po každém sezení, jsem se cítíl lépe a lépe. Ušli jsme společně s panem Polívkou velký kus cesty. A završení této cesty, bylo jistě vítězstvím pro oba. Nejdůležitější moment byl, si uvědomit, že potřebuji pomoci a vyhledat někoho, kdo mi pomůže. V průběhu terapií, jsme řešili různé věci, bolístky atd. První úleva přišla hned na první terapii, kde jsme si společně lidsky sedli a já vložil důvěru v pana Polívku. Sezení od sezení, jsem po malých krůčcích pozoroval zlepšivání. Začal jsem lépe spát, jíst, pochopil jsem svá rozhodnutí, učil se novým věcem a také naslouchat oběma tělesným schránkám. Začal jsem opět žít svůj život, dělal věci, které bych dříve nedělal - chození, jizda na kole, kempování, začal jsem znovu řídit auta atd. Pan Polívka, je velmi empatický terapeut, bedlivě naslouchá, provází cestou ozdravení a dokáže říci i věci, které člověk nerad slyší. Já nelituji svého rozhodnutí a vřele doporučuji tohoto úžasného a skvělého pana Polívku. Moc Vám děkuji za Vše.


T
Umístění: Terapeutické centrum Satie, s. r. o.

Miroslav byl mym pruvodcem. Diky nemu ted mohu zit spokojeny zivot. Nejen ze zvlada vyresit otazky z bezneho zivota, ale rad vam pomuze i spiritualni cestou.


I
Umístění: Terapeutické centrum Satie, s. r. o.

Tak trochu terapeut a tak trochu moderný šaman. Láskyplný přístup, nesmírna schopnost naslouchat a zpětně věci vysvětlit, práce s tělem nemusí být pro každýho, ale je rozhodně efektivní a doporučil bych ji rozhodně. Nejenom profesionální přístup ale taky zřejmě roky praxe a schopnost naladění se na klienta a nástroje, které opravdu pomáhají v procesu terapie.


M
Umístění: Terapeutické centrum Satie, s. r. o.

Mirek je Šaman!
Energický ale přesto empatický, dokáže se naladit, vyslechnout a porozumět.
Následně navrhne techniky které na mě velmi dobře fungovaly.


M
Umístění: Terapeutické centrum Satie, s. r. o.

Mirek je profesionál každým coulem, trpělivě vyslechne, porozumí a efektivně pomůže. Vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu