Nemocniční 20, Ostrava

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: jiné místo poůrazová operace

po ůraze- pádu ze stromu jsem byl převezen z Dolní lutyně naštěstí po zvážení týmu sanitky na urgentní příjem nemocnice O. Fifejdy,kde se mne ujali neurochirurgové pro kontrolu hlavy a chirurgové ve službě pro komplikovanou zlomeninu pravé ruky.Službu konající lékař Mudr Květenský a pan doktor Sikora z chirurgie na diagnostickém centru.A ujali se mne opravdu se vším všudy.Ihned mne operovali a ruku mi po zpevnění hřebem dali do pořádku.Dnes musím říci že skvěle a s noblesou.Ruka nebolela ani třetí den po zákroku a vše se vstřebávalo pomalu tak jak má.Následně mne chodil p.doktor Květenský denně kontrolovat a vše mi patřičně objasnil.Po 14ti dnech jsem byl propuštěn a následovali pravidelné kontroly v ordinaci.Vše tedy probíhalo k mé spokojenosti díky lidskému a odbornému přístupu pana doktora Květenského.Nyní mne čeká ještě poslední kontrola po roce,kde prý vše uzavřeme a rozloučíme se.Vřele tohoto pana doktora doporučuji všem a touto cestou mu patří můj srdeční dík. Modlitba Jiří

Léčím se u pana doktora s otevřenou,tříštivou zlomeninou levého hlezna.Bude to už rok,kdy se mi tento úraz stal.Ať to bylo při pobytu v nemocnici,nebo při kontrolách v ambulanci,pan doktor jedná profesionálně.S pacienty komunikuje vždy vlídně a lidsky.Jen škoda,že takových lékařů je tak málo.Gajdová Božena

Jsem po operaci pupeční kýly.Pan doktor má příjemné vystupování a k pacientům se chová velice ohleduplně.