Ord. prakt. lékaře - stomatologa
Poliklinika RAVAK, Čechovská 57, Příbram

Úžasný pan doktor! Přišel jsem neohlášený s akutním problémem, a byl jsem okamžitě přijatý a vyřízený během půl hodiny. Pan doktor Eisenreich i paní sestřička odvedli skvělou práci, a byli příjemní a vstřícní. Považuji se za šťastného že mám takového zubaře, zvlášť když jsem měl být už dávno vyřazený z evidence pro dlouhou odmlku mezi návštěvami.
R.K.

Vážila jsem si pana doktora pro jeho velmi dobrou a pečlivou práci. Nevím co se stalo ale nyní je všechno jinak :(. Stane se, že sestra po zaplombování zubu natáhne ruku a chce plombu zaplatit, aniž by se vás před tím někdo zeptal jestli nechcete plombu, kterou hradí pojišťovna. Je dobré mít čím kousat ale mít potom co kousat :(. Chování pana doktora a hlavně sestry k pacientům se velmi změnilo. Sestra je nepříjemná a arogantní. Zdá se, že je doba, kdy upřednostňuje movitější pacienty. Navíc drahá plomba, kterou jsem bez předešlého optání dostala mi po měsíci vypadla. Pokud čekáte od těchto dvou příjemný tón v hlase nebo dokonce úsměv, tak na to zapomeňte. Našla jsem si jiného zubaře a jsem spokojená. Hlavně sestřička je nepříjemná arogantní a budí dojem, že v této ordinaci šéfuje ona.
Anna

Po endodontickém ošetření zubu panem doktorem se mi bohužel zub zkazil a téměř rozpadl. Nebylo možné ho již zachránit. Ve třiceti letech se mi zdá smutné si nechat trhat zuby kvůli chybnému ošetření od zubaře. Pan doktor by měl mít ve svém věku dostatek sebereflexe, aby případy mimo rozsah svých schopností poslal ke specialistovi. Nemohu doporučit jak po stránce odbornosti, tak po stránce lidské (komunikace, empatie atd.).

Z hlediska péče o zuby je výborný. Co se týče komunikace s pacientem, je to o poznání horší. Pacient se musí neustále na všechno ptát a odpovědi jsou většinou velmi strohé.

Odborná zubní péče velmi dobrá, je ochotný a příjemný lékař, jen čekání na ošetření je velmi dlouhé a někdy se ještě protahuje, takže to trvá několik měsíců.

s panem doktorem jsem maximálně spokojená

Špičkový odborník. Jen čekací doba je delší. Je prostě nejlepší.