Miriam Zindrová, zubař Karlovy Vary

MUDr. Miriam Zindrová

Zubař Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Bezručova 10, Karlovy Vary
Zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Dělala mi plno kazů, ty dělá myslím velmi dobře. Také mi vadí velice dlouhé čekání. Jednou jsem tam čekala přes 3 hodiny a pak mě stejně jen přeobjednala.


J
Ověřeny pacient

Chodíme k paní doktorce s manželem už nějaký ten rok a musim říct že jsem ráda že máme takovou lékařku. Je pečlivá,důsledná a lidská.Vždy máte pocit že jí zajímáte.Musím zmínit i sestřičky,jsou moc příjemné,což se o většině sester říci nedá.Děkujeme


Doporučuji všem potapěčům a nejen jim. Práci paní doktorka zvládá na jedničku a její plomby vydrží snad vše!!! - testováné hluboko pod hranicí -60m!!!


Je u ní celá naše rodina, všechny si pamatuje, je velice citlivá a nesnaží se z nikoho ždímat peníze. Teď jsem k ní zaregistrovala i svého ročního synka. Vyšetřila ho tak úžasně, že se na ní za to ještě smál. Opravdu perfektní.


J
Ověřeny pacient

Velice profesionální přístup k pacientům. Žádné zákroky na víc pro finanční zisk a opravdu dopodrobna konzultace o každém zákroku. Opravdu vřele doporučuji.


P

Paní doktorka Zindrová je velmi milá,šikovná a profesionální.Chodím k ní již řadu let i s celou svojí rodinou.Mohu jen doporučit.


J

Paní doktorka je opravdová profesionálka,vždy mi pomůže a poradí. Hodně mi pomohla s moudráky,které mě opravdu pozlobily.


Z

Paní doktorka Zindrová je výborná profesionálka s velmi laskavým přístupem jak k dětem tak k dospělým. Návštěva u ní je vždy beze strachu a stresu.


suVvelmi kvalitní lékařka.


Je super
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti