Miriam Zindrová, zubař Karlovy Vary

MUDr. Miriam Zindrová

Zubař

Bezručova 10, Karlovy Vary
Zubní ordinace

Dělala mi plno kazů, ty dělá myslím velmi dobře. Také mi vadí velice dlouhé čekání. Jednou jsem tam čekala přes 3 hodiny a pak mě stejně jen přeobjednala.

Chodíme k paní doktorce s manželem už nějaký ten rok a musim říct že jsem ráda že máme takovou lékařku. Je pečlivá,důsledná a lidská.Vždy máte pocit že jí zajímáte.Musím zmínit i sestřičky,jsou moc příjemné,což se o většině sester říci nedá.Děkujeme

Doporučuji všem potapěčům a nejen jim. Práci paní doktorka zvládá na jedničku a její plomby vydrží snad vše!!! - testováné hluboko pod hranicí -60m!!!

Je u ní celá naše rodina, všechny si pamatuje, je velice citlivá a nesnaží se z nikoho ždímat peníze. Teď jsem k ní zaregistrovala i svého ročního synka. Vyšetřila ho tak úžasně, že se na ní za to ještě smál. Opravdu perfektní.

Velice profesionální přístup k pacientům. Žádné zákroky na víc pro finanční zisk a opravdu dopodrobna konzultace o každém zákroku. Opravdu vřele doporučuji.

Paní doktorka Zindrová je velmi milá,šikovná a profesionální.Chodím k ní již řadu let i s celou svojí rodinou.Mohu jen doporučit.

Paní doktorka je opravdová profesionálka,vždy mi pomůže a poradí. Hodně mi pomohla s moudráky,které mě opravdu pozlobily.

Paní doktorka Zindrová je výborná profesionálka s velmi laskavým přístupem jak k dětem tak k dospělým. Návštěva u ní je vždy beze strachu a stresu.

suVvelmi kvalitní lékařka.

Je super