Adresa

Ambulance klinické logopedie
Jičínská 8/2349, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Mohu jen a jen doporučit. Poprvé jsme k paní doktorce přišli po synových 3. narozeninách. Začala nám pomáhat velmi pozvolna, nenásilnou formou, úměrně věku dítěte. Okolo synova 4 roku jsme docházeli intenzivněji. Paní doktorka se nám skvěle věnovala, pomohla nám, nehubovala ani netlačila na pilu, pokud nám hned něco nešlo. Během 8 měsíců jsme zvádli veškeré problémy. A hlavně syn jí miloval, velmi rád k ní chodil a dodnes se ptá, kdy zase půjdeme "k tetě Miriam".

Kvalitní profesionální péče.

K

Nevím, chodila jsem k ní se synem a jelikož si s ním nevěděla rady, tak mi doporučila návštěvy logopedie odložit, až bude syn starší. Podotýkám, že před tím jsme docházeli k jiné logopedce, která byla výborná, se synem jí to šlo, ale bohužel se odstěhovala jinam. Domnívám se, že tato logopedka je vhodná spíš pro děti školního věku.


V

Namůžu posoudit, jestli nejlepší, byla jsem s dítětem na logopedii poprvé, ale paní dr. byla moc milá a příjemná, s dětmi to pěkně umí, i rodičům se snaží vše srozumitelně vysvětlit. Doporučuji.


A
Ověřený profil

Velice milá a příjemná paní doktorka. Díky ní dělá Verunka veliké pokroky.
Na logopedii se vždy velmi těší. Paní doktorka se přizpůsobuje věku pacienta. Začínali jsme před 3.narozeninami zábavnou formou a postupně se dostávali k ukolům předškoláka.
Paní doktorku mohu jen a jen doporučit. Je velmi příjemná nejen k pacientám,ale i k jejím rodičům.


Došlo k chybě, zkuste to znovu