Ambulance klinické logopedie
Jičínská 8/2349, Praha

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Mohu jen a jen doporučit. Poprvé jsme k paní doktorce přišli po synových 3. narozeninách. Začala nám pomáhat velmi pozvolna, nenásilnou formou, úměrně věku dítěte. Okolo synova 4 roku jsme docházeli intenzivněji. Paní doktorka se nám skvěle věnovala, pomohla nám, nehubovala ani netlačila na pilu, pokud nám hned něco nešlo. Během 8 měsíců jsme zvádli veškeré problémy. A hlavně syn jí miloval, velmi rád k ní chodil a dodnes se ptá, kdy zase půjdeme "k tetě Miriam".

Kvalitní profesionální péče.

Nevím, chodila jsem k ní se synem a jelikož si s ním nevěděla rady, tak mi doporučila návštěvy logopedie odložit, až bude syn starší. Podotýkám, že před tím jsme docházeli k jiné logopedce, která byla výborná, se synem jí to šlo, ale bohužel se odstěhovala jinam. Domnívám se, že tato logopedka je vhodná spíš pro děti školního věku.

Namůžu posoudit, jestli nejlepší, byla jsem s dítětem na logopedii poprvé, ale paní dr. byla moc milá a příjemná, s dětmi to pěkně umí, i rodičům se snaží vše srozumitelně vysvětlit. Doporučuji.

Velice milá a příjemná paní doktorka. Díky ní dělá Verunka veliké pokroky.
Na logopedii se vždy velmi těší. Paní doktorka se přizpůsobuje věku pacienta. Začínali jsme před 3.narozeninami zábavnou formou a postupně se dostávali k ukolům předškoláka.
Paní doktorku mohu jen a jen doporučit. Je velmi příjemná nejen k pacientám,ale i k jejím rodičům.