Praktický lékař stomatolog
Sídliště Svobody 3576/7, Prostějov

U
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Pan doktor je prijemny profesional, maximalne som nadsena, vysetrenie bolo rychle a bezbolestne, pan doktor mi osetril kaz a absolutne bez bolesti, velmi sikovny. Ludsky pristup. Super :) ak ma niekto strach z navstevy zubara, tak sem sa urcite nemusite bat prist.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Akutni zanet korene zubu

Doporucuji. Pan doktor je opravdu kapacita. Zjistil pricinu bolesti kterou jiny lekar nenasel. Dekuji

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Pan doktor je velmi milý a ochotny.Nemam sním problém je to profík.Ale jeho ceny jsou sebevražedný.Ted tam budu nechavat poloviny vyplaty!

Byla jsem u pana doktora poprvé a hned po první návštěvě nemůžu říct nic jiného, než že je to PAN zubař a člověk na svém místě. Velice milý vstřícný a ochotný, při mé panické hrůze ze zubaře se ke mě choval velice ohleduplně a toleroval i mé trochu přehnané obavy. Po zkušenostech s jinou paní doktorkou v Prostějově jen lituju, že jsem k němu nezačla chodit dřív a taky doufám, že se u něho té své panické hrůzy zbavím.Nenapadá mě dodat nic jiného, než samá superlativa, jen tak dál pane doktore, děkuji moc. Poslední věc, co můžu dodat, je, že nejsem jediná tohoto názoru, vlastně jsem se k němu dostala na doporučení a opravdu bylo opodstatněné.

Pan doktor je bohužel "nucen" vykonávat stomatologii na úrovni maloměsta (příliš mnoho pacientů a těch, co mají problém investovat do svého zdraví). A tomu odpovídá i samotná úroveň péče. Drobné kazy se přehlížejí. Kazy pod novými plombami. Kvalita protetické práce nemluvě. Z osobní zkušenosti i ze zkušeností dalších lidí máme zuby v lepším případě devitalizované nebo v tom horším jsme o zub(y) přišli. Doporučuji min. konzultaci u jiného stomatologa. Pokud máte zdravé zuby, dobře si popovídáte a budete "spokojeni".

Velmi výborný stomatolog i člověk,má vlídné a vstřícné chování,vždy přistupuje s velikém porozumění a úsměvem.tohoto lékaře si velmi vážím jako skutečného odborníka ale i jako člověka.jsem jeho pacientkou 10 let a vždy jsem odcházela se spokojeností a úsměvem.za krásné a zdravé zuby vděčím jen tomuhle lékaři.Odemě veliké a vděčné poděkování.Lakomá Michaela

Pan doktor je dobrý,ale necháte u něj za opravu jednoho zubu půl měsíční výplaty!!!

Pana doktora mohu jen doporučit, chodím k němu pravidelně už od svých 10 let (teď je mi 29). Je to odborník na svém místě, má profesionální chování a citlivý přístup k pacientovi.

před třemi roky mi dělal zčásti nové zuby. Lze jen doplnit známku jedničku s hvězdičkou. Ještě jednou děkuji pane doktore a slečno sestřičko.

Nejlepší stomatolog jakého znám.Vždycky všechno trpělivě vysvětluje, zkouší nové léčebné postupy.Nikdy pacienta neodbyde.Pan doktor se snaží pomoct, mám problémy se zuby a pokaždé mi pomůže, vždycky od něj odcházím s úsměvem.Svou práci dělá skvěle.Děkuji pane doktore.