Miloš Golian, zubař Prostějov

MUDr. Miloš Golian

Zubař

30 názorů

Uložit


Adresa

Sídliště Svobody 3576/7, Prostějov
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
30 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
V
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog Akutni zanet korene zubu

Doporucuji. Pan doktor je opravdu kapacita. Zjistil pricinu bolesti kterou jiny lekar nenasel. Dekuji


Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog

Pan doktor je velmi milý a ochotny.Nemam sním problém je to profík.Ale jeho ceny jsou sebevražedný.Ted tam budu nechavat poloviny vyplaty!


H
Ověřeny pacient

Byla jsem u pana doktora poprvé a hned po první návštěvě nemůžu říct nic jiného, než že je to PAN zubař a člověk na svém místě. Velice milý vstřícný a ochotný, při mé panické hrůze ze zubaře se ke mě choval velice ohleduplně a toleroval i mé trochu přehnané obavy. Po zkušenostech s jinou paní doktorkou v Prostějově jen lituju, že jsem k němu nezačla chodit dřív a taky doufám, že se u něho té své panické hrůzy zbavím.Nenapadá mě dodat nic jiného, než samá superlativa, jen tak dál pane doktore, děkuji moc. Poslední věc, co můžu dodat, je, že nejsem jediná tohoto názoru, vlastně jsem se k němu dostala na doporučení a opravdu bylo opodstatněné.


P
Ověřeny pacient

Pan doktor je bohužel "nucen" vykonávat stomatologii na úrovni maloměsta (příliš mnoho pacientů a těch, co mají problém investovat do svého zdraví). A tomu odpovídá i samotná úroveň péče. Drobné kazy se přehlížejí. Kazy pod novými plombami. Kvalita protetické práce nemluvě. Z osobní zkušenosti i ze zkušeností dalších lidí máme zuby v lepším případě devitalizované nebo v tom horším jsme o zub(y) přišli. Doporučuji min. konzultaci u jiného stomatologa. Pokud máte zdravé zuby, dobře si popovídáte a budete "spokojeni".

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Velmi výborný stomatolog i člověk,má vlídné a vstřícné chování,vždy přistupuje s velikém porozumění a úsměvem.tohoto lékaře si velmi vážím jako skutečného odborníka ale i jako člověka.jsem jeho pacientkou 10 let a vždy jsem odcházela se spokojeností a úsměvem.za krásné a zdravé zuby vděčím jen tomuhle lékaři.Odemě veliké a vděčné poděkování.Lakomá Michaela


Pan doktor je dobrý,ale necháte u něj za opravu jednoho zubu půl měsíční výplaty!!!


Pana doktora mohu jen doporučit, chodím k němu pravidelně už od svých 10 let (teď je mi 29). Je to odborník na svém místě, má profesionální chování a citlivý přístup k pacientovi.


Dobrý den,
před třemi roky mi dělal zčásti nové zuby. Lze jen doplnit známku jedničku s hvězdičkou. Ještě jednou děkuji pane doktore a slečno sestřičko.


Ověřeny pacient

Nejlepší stomatolog jakého znám.Vždycky všechno trpělivě vysvětluje, zkouší nové léčebné postupy.Nikdy pacienta neodbyde.Pan doktor se snaží pomoct, mám problémy se zuby a pokaždé mi pomůže, vždycky od něj odcházím s úsměvem.Svou práci dělá skvěle.Děkuji pane doktore.


Výborný lékař se zlatýma rukama!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti