Ord. praktického lékaře pro dospělé
Anenská 2, Děčín

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé

Jsem velice spokojen pan doktor je profik po obou strankach jak profesni tak lidske nic nepodceni vse vysetri jak ma kdykoli k nemu jdu jdu s duverou v sveho lekare a tak to ma byr a sestricka taky super po vsech strankach vic takovych profesionalu diky a s pozdravem Charouzd jiri

Pana doktora bohužel nedoporučuji!!! Pan doktor je velice arogantní a povrchní. Zaregistrovala jsem se u něj po nastěhování do DC. Já lékaře zase tak často nepotřebuji. Když už jdu k lékaři, tak z vážného důvodu. Pan doktor nebyl ochotný mě ani vyšetřit, jednal se mnou povrchně, ponižoval mě a urážel, přišlo mi, jako kdyby ze mě dělal hypochondra. Jednou mi odmítl udělat vyšetření, ačkoliv jsem ho o to žádala a příznaky jsem měla! Pan doktor se mi akorát vysmál. Od té doby jsem k němu přestala chodit a nemoci jsem přecházela. Nedávno jsem měla vysoké horečky (39,5 °C), rýmu, kašel, bolest na hrudi,špatně se mi dýchalo atd. Celý víkend jsem prospala, nebylo mi dobře. V neděli jsem šla na pohotovost, shodou okolností tam sloužil pan Milič. Pouze si mě poslechl, řekl, že mám virózu a napsal mi paralen. O dvě hodiny později mě mamka vezla do Ústí n. L. na pohotovost a tam mi zjistili akutní zánět dutin a drobný nález na plicích. Nasadili mi antibiotika. Po této zkušenosti jsem ještě v době nemoci přešla k jinému lékaři. A tohoto rozhodně nedoporučuji, z jeho přístupu jsem měla deprese. Sestřička byla super, ale pan doktor bohužel ne. Pokud žádáte pomoc od doktora a chcete být léčeni, rozhodně k tomuto panu doktorovi nechoďte.

Dobrý den......Mám jiného lékaře.....U Pana doktor Miliče jsem byla asi tak před 4mi lety na vstupní prohlídce do zaměstnání.......doktor milič mi zkontroloval úplně vše dokonce se mi tenkrát i podíval na mé zoubky kolik mám plomb což mě překvapilo ale mile :)...Udělal mi ekg.....a zde mi přišel na šelesti na mém srdíčku..."na malou vadu na kráse"nic vážného :)Můj doktor u ,kterého jsem otom neměl ani tušení......EKG mi za 4roky neudělal ipřesto ,že dostal od pana doktora mé ekg.....Mimochodem to doktora Miliče překvapilo,že můj dr otom neví...Takže ikdyž jsem zde byla pouze na vstupníé prohlídce měla jsem z pana doktora velice dobrý pocit!!!A přesvědčil mě za tu chvilinku,že opravdu svou práci dělá rád a poctivě a opravdu se o pacienta zajímá.Od té doby jsem stále přemýšlela zda mám přejít sem..Dnes si říkám,že nevím na co čekám.....:)Ale nevím zda by mě ještě přijímá pacienty . :(

Naprostá spokojenost, konečně mám pocit že se o mne někdo stará. Rudovský

Výborný doktor s vysokou vzdělaností. Doporučuji

Pan doktor? Odborně asi na výši, ale jako člověk, nevím, nevím, studený a neosobní. Sestřička je naopak 1*. Je bezvadná, milá, vstřícná, empatická.

Pan doktor je vynikající specialista, jsem rád, že jsem u neho registrován. sestřička je vynikající a velmi vstřícná.

Velmi ochotný

Pečlivý, ochotný, spolehlivý