Klinická logopedie
Italská 3, Praha

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Paní doktorka měla v péči mého staršího syna a byla velmi profesionální a erudovaná. K synovi se chovala s pochopením a přívětivě. Ano - "nešišlala" na něj a nebavial se s ním jako s miminkem. A to nevadilo ani mně, ani synovi. Výsledky se projevovaly lekci od lekce. A hlavně - úkolem paní doktorky nebylo a není napravovat děti při návštěvách v ordinaci, ale diagnostikovat, zvolit postup a ukázat jak na to. Ostatní je na rodičích. Pokud ti nebudou denně doma s dítětem cvičit a dítě ke cvičení správně motivovat, pak je návštěva u doktorky v ordinaci málo platná. Důkazem mé spokojenosti je i to, že své mladší dítě svěřím opět do jejích rukou

Paní doktorka je určitě odborník na svém místě, byla jsem u ní s dcerou zatím 3x, přesně odhadla její problém a řešíme ho, co se týče přístupu k dítěti i k rodiči tak mi nepřijde nijak necitlivý ani hrubý, ale úplně normální,nechodíme tam kvůli hravosti, vtipnosti a nadhledu paní doktorky , ale kvůli nápravě daného problému, jsem moc ráda že jsme se dostali k této paní doktorce,všem normálně smýšlejícím matkám, které očekávají odbornou pomoc ji 100% doporučuji.

U paní doktorky jsme se cítili dobře a můj syn problém rychle zvládl.

Velmi zkušená logopedka. U obou dětí jsem zaznamenala velmi rychlý postup ke správné výslovnosti.
Děkuji. Trnková

Je ochotná napsat nepravdivou nebo zavádějící či zamlčující zprávu o vyšetření. Asi má ráda úplatky bez ohledu na to, zda dítěti uškodí! A uškodila!

Paní magistra opravdu postrádá vlídný přístup k dětem (i mé k ní nerado chodilo), je málo hravá a nezvládá dítě vhodně namoivovat k činnosti.

hruza neumi vubec jednat s detmi