Privátní praktický lékař pro dospělé
Lékařský dům Kotěrova 5546, Zlín

Umístění: Privátní praktický lékař pro dospělé Jiný

Moje první hodnocení a reference na lékaře vůbec, protože tohoto nejsem zastáncem. Paní doktorka si to ale zaslouží. Je prostě skvělá, lidská, pečlivá a věčně usměvavá. Odborník na svém místě. Sestřička je také moc fajn, má zdravý přístup k pacientům a svou práci dělá výborně. Jsem ráda, že jsou tady, neměnila bych!

Chodím k ní opravdu jen, když je nejhůř, ale i tak - nikdy neodbyde ani nevynadá, vždycky vyslechne, když je potřeba jiný odborník tak poradí nejlepšího. I když jsem se přestěhovala, do Zlína budu klidně dojíždět dál :) .

Skvělá paní doktorka, vždy příjemná a pozitivní a ve spojení s její úžasnou sestřičkou si kolikrát zastesknu, že nejsem nemocný abych se za nimi mohl zastavit :)

Paní doktorka velmi příjemná, vstřícná...a to nejen ona i její sestřička je velmi příjemná a ochotná...takže rozhodně všem doporučuji!!!!

Nejlepší paní doktorka, skvělý a pozitivní člověk

Léčí celou naši rodinu. Umí se vcítit do druhých, je příjemné, laskavá a snaží se pomoci. Jednou mě poslala na vyšetření a s výsledky jsem měla přijít druhý den. Jelikož jsem potřebovala stihnout autobus z města, tak mi řekla, ať přijdu hodinu před ordinační dobou, že ona tam bude, ať zaklepám. Sestřička mi je osobně nesympatická, ale ta mě neléčí.

super lékařka , super člověk , chodíme k ní celá rodina už téměř 20let ,
vždy pomohla .Děkujeme.

Paní doktorka je nejlepší!!

Velmi důkladná, vstřícná,lidská.

Nejpříjemnější, nejochotnější, nejstarostlivější... prostě nejlepší lékařka.
Nemůžu si ji vynachválit. Když sem nemocný, tak se teším až za ní dojdu. Nikdy nikoho neodbyde, vždycky pomůže.

dan