Praktický lékař stomatolog s laborat.
Poštovní 2, Ostrava

Jsem s paní zubařkou velmi spokojen.Jsem velmi spokojen i pracovnicemi z laboratoře
kteří pro paní doktorku zajišťují servis.S jednou věcí kterou bych asi řešil trochu jinak,je období dovolené.V sobotu 23.7 2011 mi praskla zubní náhrada,ale oznámení na dveřích ordinace o dovolené od 18.7 do 9.8 2011 mě zaskočila.Oznámení o zastupujících zubních lékařích tam sice bylo,ale ten mi tento problém nemůže vyřešit.Vydal jsem se tedy přímo do laboratoře,že mi pomohou,neboť oni mi náhradu dělali ale ani tam nikdo...

Jsem velmi spokojen. Potvrzuji, co je tady uvedeno. Paní doktorka je skromná, pracovitá, milá, člověk na svém místě. Děkuji.

Je to moje nejlepší zubářka,kterou jsem kdy měla.Je milá,usměvavá a velice kvalifikovaná. Nikdy bych jí neměnila.Chodíme k ní celá rodina a jsem moc spokojení s její práci.

Jsme moc spokojení...tady se zuby netrhají,ale léčí!

nejlepší zubař, kterého jsem požnal za svůj 50-letý život. Vždy příjemná, práce profesionální a bezbolestná

chrápek libor

Velmi kvalifikovaný odborný lékař stomatolog.Profesionální přístup k pacientovi, velmi vstřícný. Vnáší pohodu do práce s pacientem. Jsem dlouhodobý spokojený pacient, neměním,ikdyž k ošetření dojíždím z Nového Jičína. RV.

Velmi dobrý odborník,lidský přístup, příjemné vystupování

velmi doporučuji

Moje babička je nejlepší ze všech zubařek na světě. Mám ji moc ráda a za nic na světě bych ji nevyměnila. Ani injekce od ní nebolí a na zubařské křeslo chodím ráda. Je velmi hodná, pracovitá a usměvavá. Neublíží ani mouše. Mám tě ráda babičko. Maruška

Doporučuji všem maminkám s malými dětmi které jdou k zubaři poprvé. Jako dítě jsem se zubaře bála a měla jsem strach z reakce mých dětí.Milý přístup paní doktorky která si při vyšetření se zoubky povídala byl nezapomenutelný.Od té doby chodíme k paní doktorce celá rodina a jsme všichni s její práci spokojení.