Praktický zubní lékař
Polní 31, Hodonín

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Změnila jsem lékaře kvůli nespokojenosti, nikdy mi pan doktor nic meumrtvil ani přes to, že jsem umrtvení požadovala, vždy mi bylo řečeno, že to vydržím. Po té co jsem přešla k jinému lékaři začal kolotoč návštěv u zubaře. Zatím jsem přišla o 2 zuby ve 30ti letech. Špatně zaplněné kanálky se záněty na 4 zubech. V jednom z těch zubů 3 zalomené nástroje. Už mne oprava a snaha zachránit co se dá stála nespočet času a hlavně nemalé finance. Utíkejte od pana doktora Remumdy co nejdříve...

Endodoncii - ošetření kořenových kanálků, pan doktor u mne "vyzkoušel" na 3 zubech a bolest stále přetrvávala. Výsledkem u mne je jeden vytržený zub a dva zuby zachráněny ... snad. Apeluji na všechny, kdo potřebují ošetření tohoto druhu, vyhledejte specialistu.

Já zase nechápu, kde se berou šptné kometáře. Já jsem byla vždy spokojený!!! Chodíme celá rodina a nikdy nebyl probklém.
Takže já zase doporučuji.

Taky nechápu kde se bere tolik "pozitivních" komentářů. Chodil jsem k Tomuto doktorovi několik let a vždycky jsem tam šel se žaludeční nervozou. Nikdy mi nic neřekl, nikdy nic neumrtvil. Když trhal osmičku ještě mi nadal : "To Vás nemůže bolet!". Nenabídl žádné alternativy, zuby stále převrtával protože plomby nedržely. Ke konci když jsem zažádal o anestezii tak jsem si ji musel sám zaplatit. Dvě bílé plomby o které jsem si zažádal vypadly. Pan doktor je sadista, arogantní. Nekomunikuje. Podle mě, se chová k pacientům podle "oblličeje" nebo "jak se vyspí" jinak si nedokážu vysvětlit zdejší pozitivní komentáře. Po x letech jsem si našel jiného zubaře, který se zhrozil nad prací předchozího doktora (špatně tvarované plomby, nekvalitně provedené, špatně vytrhané nervy se zbytky zánětů apod.) V žádném případě nedoporučuji. Leda byste milovali bolest v tom případě je to doktor pro Vás.

Nedokážu pochopit, kde tento "lékař" dokázal nabrat tak pozitivní hodnocení, protože já si s ním prošla doslova peklem, myslím, že by mi kapacita příspěvku ani nestačila, kdybych to měla líčit vše. Ale ve stručnosti: každou plombu jsem musela reklamovat, bez povšimnutí nechal můj zánět zubních kanálků, zásadně nikdy nic neumrtvoval, všude mi dával amalgámové plomby, je uspěchaný, neochotný, necitlivý, neskutečně arogatní a nepříjemný. Nikdy nic nevysvětlí, prostě všechno špatně. Ke svému současnému zubaři (který se mimochodem nad stavem mých zubů úpřímně zděsil) jsem došla s pokročilým zánětem zubních kanálků a takřka panickým strachem ze zubařů a trvalo dlouho, než jsem se tohoto traumatu zbavila. Nejhorší lékař jakého jsem kdy v životě potkala, nebrat!

Pan doktor je léta náš rodinný lékař a jsme s ním spokojeni jak po stránce odborné i lidské. Nemá chybu.Díky za celou rodinu.

Péče pana zubaře mě stála zatím jeden zub, (a to jsem prohlídky absolvoval pravidělně) co mě teď bude stát cca 18000 kč. Za deset let mi nedělal ani jeden rentgen, v říjnu mě po periodocké kontrole řekl, že vše o.k., V lednu u nové zubařky nález dvou kazů, z toho jeden hodně velký, tak snad nepřijdu i o druhý zub. O přístupu k pacientovy nebudu radši ani psát, protože žádný není. Péče odpovída začátku 90-tých let. Luboš Srnánek

Já bych chtěla touto cestou panu doktoru poděkovat. Původně jsem také vyžadovala každé ošetření v anestezii, ale bylo mi řečeno, že je to zbytečná zátěž pro tělo a vlastně i risk. Neříkájm, že je vrtání příjemná záležitost, ale vydržet se to dá :o) Děkuji i za odeslání k hygieničce. Chodím i tam pravidelně po půl roce a sama za sebe můžu říct, že tato investice za to stojí a jí ji dám ráda!
Já tedy doporučuji!
A.

Jsem spokojena, hezké prostředí,ošetření v objednaném čase.

já sem spokojená.Chodim jinam,ale jako snad jediný pracuje i mezi vánocema,tak mě vzal.Proto hodnotím kladně!