Úrazová nemocnice v Brně
Ponávka 6, Brno

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

V únoru jsem se dostala pod skalpel pana doktora, měla jsem prasklou cystu na vaječníku. V životě jsem snad nepotkala nepříjemnějšího člověka - natož lékaře.
Co se mnou na sále dělali jsem se dozvěděla od sester, on mi odmítl říci cokoliv. Poslední informace od něj jsem získala, když mi pod nos strčil souhlas s operací, ať to podepíšu a nashledanou. Pak už se se mnou nebavil.
Jizvu mám takovou, že se každý lékař, který ji vidí, chytá za hlavu, na kterých jatkách jsem byla.
Po operaci jsem měla obtíže, sestrám se nedařilo napíchnout mi kanylu, aby mě mohly připojit na kapačku, a tak mi jiný doktor předepsal antibiotika perorálně. Když se pak doktor Nevrtal vrátil do práce, přišel mě seřvat, co si to dovoluji, nechat si podávat léky takhle, když mám být na kapačce.
S tímhle pánem se, doufám, už nikdy v životě nebudu muset potkat. Ani v nemocnici, ani na ulici.

Letos v červenci jsem měla také tu čest poznat pana doktora, bohužel. Byla jsem večer na pohotovosti s bolestivě pohmožděnou rukou. Jeho arogantní a neprofesionální chování mne naprosto šokovalo. Nepatřím k lidem co lékaře vyhledávají, ale když už opravdu potřebuji, tak hledám pracoviště, kde by měli snad pracovat specialisté. Znalosti zřejmě jako lékař má, ale chování příšerné. Bylo zřejmé, že jsem ho obtěžovala v jeho odpočívání na lékařském pokoji, protože jiný pacient na pohotovosti nebyl a navíc jsem si pro svůj úraz zvolila neděli. Mám dvě děti a děsí mne představa, že bych někdy musela absolvovat vyšetření na pohotovosti o to více, mne však děsí představa, že by je vyšetřoval někdo tak nevrlý a nepříjemný. Proto vím, že nejmenovanou kliniku již nikdy volit nebudu, protože vynadáno můžu dostat na poště, proto si nemusím jezdit v noci v bolestech někam k lékaři. A panu doktorovi vzkazuji, pokud Vás ta práce nebaví, najděte si raději jinou.

Díky nedbalosti a zaujatosti nejspíš strávím svátky s bolesti břicha. nebral v úvahu názor a výsledky jiných lékařů, a nechal mě odejít domů bez jakékoli léčby. Měl jsem dostat aspoň lék na sklidnění břicha a být poslán na urologii, nebo dle výsledků měl předepsat lék sám. Asi jsem otravoval před svátky.