Adresa

Úrazová nemocnice v Brně
Ponávka 6, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

V únoru jsem se dostala pod skalpel pana doktora, měla jsem prasklou cystu na vaječníku. V životě jsem snad nepotkala nepříjemnějšího člověka - natož lékaře.
Co se mnou na sále dělali jsem se dozvěděla od sester, on mi odmítl říci cokoliv. Poslední informace od něj jsem získala, když mi pod nos strčil souhlas s operací, ať to podepíšu a nashledanou. Pak už se se mnou nebavil.
Jizvu mám takovou, že se každý lékař, který ji vidí, chytá za hlavu, na kterých jatkách jsem byla.
Po operaci jsem měla obtíže, sestrám se nedařilo napíchnout mi kanylu, aby mě mohly připojit na kapačku, a tak mi jiný doktor předepsal antibiotika perorálně. Když se pak doktor Nevrtal vrátil do práce, přišel mě seřvat, co si to dovoluji, nechat si podávat léky takhle, když mám být na kapačce.
S tímhle pánem se, doufám, už nikdy v životě nebudu muset potkat. Ani v nemocnici, ani na ulici.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Letos v červenci jsem měla také tu čest poznat pana doktora, bohužel. Byla jsem večer na pohotovosti s bolestivě pohmožděnou rukou. Jeho arogantní a neprofesionální chování mne naprosto šokovalo. Nepatřím k lidem co lékaře vyhledávají, ale když už opravdu potřebuji, tak hledám pracoviště, kde by měli snad pracovat specialisté. Znalosti zřejmě jako lékař má, ale chování příšerné. Bylo zřejmé, že jsem ho obtěžovala v jeho odpočívání na lékařském pokoji, protože jiný pacient na pohotovosti nebyl a navíc jsem si pro svůj úraz zvolila neděli. Mám dvě děti a děsí mne představa, že bych někdy musela absolvovat vyšetření na pohotovosti o to více, mne však děsí představa, že by je vyšetřoval někdo tak nevrlý a nepříjemný. Proto vím, že nejmenovanou kliniku již nikdy volit nebudu, protože vynadáno můžu dostat na poště, proto si nemusím jezdit v noci v bolestech někam k lékaři. A panu doktorovi vzkazuji, pokud Vás ta práce nebaví, najděte si raději jinou.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Díky nedbalosti a zaujatosti nejspíš strávím svátky s bolesti břicha. nebral v úvahu názor a výsledky jiných lékařů, a nechal mě odejít domů bez jakékoli léčby. Měl jsem dostat aspoň lék na sklidnění břicha a být poslán na urologii, nebo dle výsledků měl předepsat lék sám. Asi jsem otravoval před svátky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu