MUDr. Milan Čabrádek

Ústí nad Labem 1 adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Pařížská 1217/9, Ústí nad Labem

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

K panu doktorovi chodím od svých 15 let...bude mi 50.. bez zbytečných komentářů... je to jednička v oboru !!!!!

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa

Pan doktor byl můj druhý stomatolog v životě. Přešla jsem k němu od stomatologa, kterého jsem měla od dětství a po jeho péči mi pan doktor Čabrádek zachraňoval co mohl, než se vše uklidnilo, trvalo to asi 2 roky zánětů, ale vyléčil to tak, že jsem měla dalších více než 10 let naprostý pokoj a na pololetních kontrolách bylo vše na 1+.
On jediný nepodcenil informace o otocích po aplikacích Mesocainu, a díky tomu jsem další zásahy prošla bez velikých zánětů, které mne provázely od dětství, kdy předchozí lékař zasahoval při extrakci osmiček, po kterých jsem přišla o další dva zuby. MUDr. Čabrádek zachránil co mohl a jsem mu vděčná. Recenzi píši v době, kdy musím měnit z důvodu stěhování stomatologa. Přeji jemu i jeho dceři, která dnes pracuje v jeho ordinaci, vše nej.

K panu doktorovi chodím přes deset let, vždy jsem byla s ošetřením spokojená. Rentgeny dělá pravidelně, myslím že jednou ročně. Také velmi oceňuji automatické objednávání na preventivní prohlídky, sama bych zapomněla a včas se neobjednala.

Chodím k němu od přes 20 let a nemohu si stěžovat. Dal mi do kupy zuby po úrazu a chodí k němu i náš malý

Doktor je super. Vážím si ho pro vstříctný přístup s pacientem.. Je vždy v pohodě a chodím tam ráda.To
kdyby bylo u jiných specialistů -ale bohužel.

K panu zubaři chodím už od dětství - vše bylo v pořádku, než do doby, kdy se mi pod jednou plombou udělal zánět. Bolelo mě to cca rok, kdy jsem k němu v pravidelných intervalech chodila s tím, že nemohu na levou stranu vůbec kousat. Stále mi tvrdil, že to nejspíš bude zánět dásně, rentgen mi neudělal. Až poté jsem musela na pohotovost, kde z rentgenu zjistili, že mám velký váček zánět pod zubem, a pak doktor mi zub léčil ROK A PŮL! Rok a půl jsem k němu chodila, měla otevřený zub, on mi stále čistil kanálky, já se nemohla najíst, a bolelo to jako čert. Rok a půl. Poté jsem přešla k jinému zubaři, ten zjistil hned na první návštěvě, že můj zub má anomálii, má 4 kořeny kromě 3. Nechápu, jak si toho pan doktor nemohl nevšimnout, když celých 18 měsíců se mi pořád zahnisával zub a on nevěděl proč. Prostě tam pořád dával desinfekční vatičku a doufal že se to nějak samo vyřeší.
Byl vždy milý, to ano, v tomhle směru si na něj nemohu stěžovat, ale za rok a půl toho očistce mu nemůžu dát než dvě hvězdy...

Pan doktor je naprosto perfektní, stará se o chrup celé moji rodiny a my mu touto cestou moc děkujeme.

Pan doktor se mi stará o zuby od dětství a doufám, že ještě dlouho bude... Nenapadá mě jediná negativní připomínka k jeho péči :)

Ja jezdim k panu dr.uz pres 10 let az z USA, je vynikajici, uz se tesim na dalsi navstevu.

Bohužel nemohu na pana doktora napsat žádnou chválu. Chodím k němu už přes 12 let a když došlo na návštěvu dentální hygieny, bylo mi po RTG zjištěno 6 kazů. Pan Čabrádek na mé vyzvání opravil jeden a další na snímku neviděl. Přijde mi absurdní takové zanedbání. Na poslední RTG od p. Čabrádka ani nepamatuji (max. 2x za celou dobu dvanácti let). Dnes jsem u jiné zubařky a její péči si nemohu vynachválit. Zdá se, že doby, kdy byl pan doktor v UL třída, jsou ty tam. Je to velké zklamání a tak nemohu dát jinak, než „velmi slabý“. Doporučuji všem navštěvovat Dentální hygienu, protože dnes se Vám o kámen a kontrolu Vašich zubů zubař samotný příliš nepostará.