Milan Čabrádek, zubař Ústí nad Labem

MUDr. Milan Čabrádek

Zubař

62 názorů

Uložit


Adresa

Pařížská 1217/9, Ústí nad Labem
Ord. praktického lékaře stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
62 názorů

P
Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

K panu doktorovi chodím od svých 15 let...bude mi 50.. bez zbytečných komentářů... je to jednička v oboru !!!!!


J
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa

Pan doktor byl můj druhý stomatolog v životě. Přešla jsem k němu od stomatologa, kterého jsem měla od dětství a po jeho péči mi pan doktor Čabrádek zachraňoval co mohl, než se vše uklidnilo, trvalo to asi 2 roky zánětů, ale vyléčil to tak, že jsem měla dalších více než 10 let naprostý pokoj a na pololetních kontrolách bylo vše na 1+.
On jediný nepodcenil informace o otocích po aplikacích Mesocainu, a díky tomu jsem další zásahy prošla bez velikých zánětů, které mne provázely od dětství, kdy předchozí lékař zasahoval při extrakci osmiček, po kterých jsem přišla o další dva zuby. MUDr. Čabrádek zachránil co mohl a jsem mu vděčná. Recenzi píši v době, kdy musím měnit z důvodu stěhování stomatologa. Přeji jemu i jeho dceři, která dnes pracuje v jeho ordinaci, vše nej.


J
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím přes deset let, vždy jsem byla s ošetřením spokojená. Rentgeny dělá pravidelně, myslím že jednou ročně. Také velmi oceňuji automatické objednávání na preventivní prohlídky, sama bych zapomněla a včas se neobjednala.


J
Ověřeny pacient

Chodím k němu od přes 20 let a nemohu si stěžovat. Dal mi do kupy zuby po úrazu a chodí k němu i náš malý


S
Ověřeny pacient

Doktor je super. Vážím si ho pro vstříctný přístup s pacientem.. Je vždy v pohodě a chodím tam ráda.To
kdyby bylo u jiných specialistů -ale bohužel.


H
Ověřeny pacient

K panu zubaři chodím už od dětství - vše bylo v pořádku, než do doby, kdy se mi pod jednou plombou udělal zánět. Bolelo mě to cca rok, kdy jsem k němu v pravidelných intervalech chodila s tím, že nemohu na levou stranu vůbec kousat. Stále mi tvrdil, že to nejspíš bude zánět dásně, rentgen mi neudělal. Až poté jsem musela na pohotovost, kde z rentgenu zjistili, že mám velký váček zánět pod zubem, a pak doktor mi zub léčil ROK A PŮL! Rok a půl jsem k němu chodila, měla otevřený zub, on mi stále čistil kanálky, já se nemohla najíst, a bolelo to jako čert. Rok a půl. Poté jsem přešla k jinému zubaři, ten zjistil hned na první návštěvě, že můj zub má anomálii, má 4 kořeny kromě 3. Nechápu, jak si toho pan doktor nemohl nevšimnout, když celých 18 měsíců se mi pořád zahnisával zub a on nevěděl proč. Prostě tam pořád dával desinfekční vatičku a doufal že se to nějak samo vyřeší.
Byl vždy milý, to ano, v tomhle směru si na něj nemohu stěžovat, ale za rok a půl toho očistce mu nemůžu dát než dvě hvězdy...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

Pan doktor je naprosto perfektní, stará se o chrup celé moji rodiny a my mu touto cestou moc děkujeme.


D
Ověřeny pacient

Pan doktor se mi stará o zuby od dětství a doufám, že ještě dlouho bude... Nenapadá mě jediná negativní připomínka k jeho péči :)


M
Ověřeny pacient

Ja jezdim k panu dr.uz pres 10 let az z USA, je vynikajici, uz se tesim na dalsi navstevu.


N
Ověřeny pacient

Bohužel nemohu na pana doktora napsat žádnou chválu. Chodím k němu už přes 12 let a když došlo na návštěvu dentální hygieny, bylo mi po RTG zjištěno 6 kazů. Pan Čabrádek na mé vyzvání opravil jeden a další na snímku neviděl. Přijde mi absurdní takové zanedbání. Na poslední RTG od p. Čabrádka ani nepamatuji (max. 2x za celou dobu dvanácti let). Dnes jsem u jiné zubařky a její péči si nemohu vynachválit. Zdá se, že doby, kdy byl pan doktor v UL třída, jsou ty tam. Je to velké zklamání a tak nemohu dát jinak, než „velmi slabý“. Doporučuji všem navštěvovat Dentální hygienu, protože dnes se Vám o kámen a kontrolu Vašich zubů zubař samotný příliš nepostará.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti