Paní doktorka se mi o zuby stará už dvacet let. Zuby mám špatné od přírody, všechny stoličky mám zaplombované a naprosto bez problémů. Plomba mi od paní doktorky vypadla jen jednou. Paní doktorka i sestřička jsou velice milé a nemají problém se časově přizpůsobit.

Opravený zub bolí - obyčejný kaz, názor že amalgámová plomba je pouze na 3 měsíce mě zarazil, jako teď na vás čas nemám zalepíme díru a přijďte znova ? V dnešní době nepoužívat při ošetřování rukavice dost podivné, paní doktorka to bere jako na běžícím pásu zřejmě má dostatečnou klientelu z řad starších pacientů a pár let před důchodem jestli tam ještě není, buď svou prácí odbývá a nebo používá zastaralé postupy, po návštěvě jiného stomatologa který se zhrozil nad opraveným zubem a musel následně znovu převrtávat již z části zub odvrtaný se biju do hlavy, že jsem vůbec kdy vkročil do této ordinace.

Paní doktorka je nejhodnější široko daleko a sestřička taky, navíc je to jediná dr. kterou znám, která se občas přizpůsobí mým časovým možnostem a počká na mně než přijedu z práce, Díky

Dobrá, citlivá, ochotně vše vysvětlí a popíše, má smysl pro humor.

S Paní doktorkou jsem nebyl spokojen. Lidský přístup nebyl dobrý. Práce taky velmi špatná plombu si musím nechat udělat znovu, protože zub bolí, je tam zřejmě dírka. Celou dobu jsem měl pocit, že paní doktorka chce mít práci rychle za sebou. Kombinace lidský přístup + odbornost je nejhorší s jakou jsem se setkal.