Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

tř. Tomáše Bati 5135, Zlín
Privátní praktický lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

Vždy hodná, ochotná, poradí. A sestřička je taky fajn. Celkově si hlídá a eviduje kartu a zdraví pacienta jí není lhostejné.

P

Je to velmi špatný lékař. Vyšetření specialistou pokládá za přepych pro pacienta.
Ti co ji zde chválí ať si poslechnou lidi v čekárně jaké mají zkušenosti. Já osobně mám velmi špatné zkušenosti.

J
Ověřeny pacient

Chodil jsem k paní doktorce jak za komunistů, pak jsem bydlel jinde a nyní k ní chodím cca 10 let. Vždy jsem odcházel úplně spokojený. Myslím si, že Astmatička je problémová vždy a ve všem.

N

K paní doktorce chodím již hodně dlouho a zatím jsem byl vždy spokojen. Pokud jsem potřeboval vyšetření u specialisty vždy jsem doporučení dostal bez problému. Je ochotná, slušná, pozorná a dle mého názoru je zkušený praktický lékař.

Je perfektní diagnostik, klidná, ochotná, přátelská.

R

Výborná lékařka, zatím nejlepší praktik s kterým jsem měl tu čest.

J

K paní doktorce chodí moje žena, moje matka i já a vždy se o nám stará pečlivě. Občas si pošťěžuje na pojišťovny ale léky nám píše bez problémů.

P

Já jsem s ní nikdy problém neměl a na běžné vyšetření jsem byl vždy odeslán. Tlak a cukrovku mi hlídá ,občas mi nadá za cukr. Já jsem spokojen.

P
Ověřeny pacient

Chcete-li poslouchat ječení, co si to dovolujete přijít za ní s kartou, ve které máte napsanou žádost od lékaře specialisty z fakultní nemocnice, aby vám nechala udělat nějaká vyšetření, která se dají udělat i ve vašem městě, že ona není jeho poskok a že ona nebude ze svého tato vyšetření platit, tak vám to možná bude vyhovovat. Ona vám ta vyšetření nakonec nechá udělat, ale musíte si nejdřív to ječení vyslechnout a odkývat, že je to naposled. Nemyslím si, že specialista udělal nějakou chybu, když chtěl, aby vyšetření krve zajistila ona, když on zajistil vyšetření na magnetické rezonanci a mnohá další. A jestli je to špatný postup specialisty, tak mu měla zavolat a domluvit se s ním a ne na mně ječet. Stalo se mi to u ní 2x. A nemyslím si, že ona platí moje krevní vyšetření ze svého. Vyšetření platí zdravotní pojišťovna a zdravotní pojištění, které platím není malé.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti