Milada Hoffmannová

Internista, Praktický lékař

Kontaktní informace

• Výborná lékařka s lidským přístupem a nadstandartní pečlivostí. I paní sestřička si zaslouží velkou pochvalu.

Nikolas

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

Nikolas

• Chválím velmi. Stěžovat si můžeme sami na sebe, pokud nedodržujeme pravidla léčení. Nenapadlo vás, vy kteří kritizujete...že paní doktorka tu není jen pro vás a to hned teď !!! , kdy jste se rozhodli že jste nejdůležitější a není nikdo jiný komu je možno vyčinit . Zamyslete se. Nepamatuji, že by někomu nevyšla vstříc. To platí i o sestřičce. Jdeme se k nim uzdravit ,na kafíčko a pomluvy musíte do jiného zařízení. Jsem jedna z vás, ne zrovna nejvzornější pacientka. Ale ruku na srdce a zamyšlení, než někoho pomluvíte :-) přeji krásné ,zdravé dny. Pacientka Marta

• Chodím k paní doktorce již 24let. Je pravda, že dříve jsem do ordinace zavítala málokdy. Poslední dobou ale velice často z velmi rozličnými problémy. O jejích zkušenostech a profesionalitě vůbec nepochybuji. Vždy mi pomůže, nebo pošle k odbornému lékaři. Mám jí ráda i pro její lidskost. Myslím, že to je také nesmírně důležité. Také sestřičku p.Dížkovou musím pochválit. Vždy příjemná A usměvavá!

• Tak tak všelijak, někdy dobrý přístup a někdy si připadám jak simulant a to chodím k paní doktorce 1-2x za rok a to až v sebeobraně.

• Nejlepší praktická lékařka, kterou jsem kdy měla!

• Paní doktorka mi léčí již čtvrt století , je stále tak milá,hodná ,svědomitá a v dobré náladě. Pacient ji není lhostejný ,pečlivě vyšetří,poradí,pošle na spec.vyšetření a má radost z uzdravení každého z nás.Velké díky .

• perfektní práce!!!!!!!

• Nemyslím si, že praktický lékař musí poznat všechno hned. Nechat ale pacienta několik let trápit, dívat se na něho jako na simulanta, nepřemýšlet o možných příčinách obtíží a neposílat ho na žádná odborná vyšetření a nakonec ho s diagnózou latentní zánět slinných žláz odeslat na psychiatrii považuji za vrchol neschopnosti a arogance lékaře vůči pacientovi!

• Paní doktorku vřele doporučuji jak všem svým známým, tak i Vám, kdo zde hledáte nového praktického lékaře. Za celé roky, co k ní chodím si mne opravdu získala svým přístupem. Nejenže si pacienty pamatuje jménem včetně jejich problémů a diagnóz (což se u lékařů běžně nestává), ale ke každému má velmi mateřský přístup a opravdu jí na každém pacientovi záleží. Tu pochválí, tu vyhubuje (když člověk nepřijde na kontorlu nebo se neozve, když se má ozvat), zkrátka ne doktorka v plášti, ale velmi pečující "mamina".
      Když jsem žila v zahraničí, tak pro mne byla něco jako lékař po telefonu a vždy mi výborně poradila.
      Necpe zbytečně antibiotoka, avšak při sebemenším podezřením na jakékoliv komplikace nezanedbá situaci a pošle k odborníkovi.
      Bohužel jsem se s paní doktorkou musela rozloučit, protože se stěhuji do Prahy. Málem mi slza ukápla, protože je mi jasné, že takovou lékařku v Praze nenajdu.
      S touto lékařkou nebudete mít strach z doktorů a budete vědět, že jste v dobré péči.
      A že má pořád plnou čekárnu? Nesvědčí to náhodou o tom, jak je dobrá? Za špatným lékařem tolik lidí nechodí. Pro dobrou péči si klidně chvíli v čekárně posedím a přečtu pár stran dobré knihy.
      Daňková

• V pondeli jsem byl u pani doktorky Hoffamnove na vstupni prohlidce a musim jen chvalit. Opravdu velmi mila sestricka, se kterou se vyborne povida a diky ktere si clovek ani neuvedomi, ze je u doktora a asi i proto jsem nemel syndrom bileho plaste, kterym obvykle trpim a co se tyka samotne pani doktorky, tak ma k pacientovi velmi peclivy a profesionalni pristup a opravdu nic nezenedba a take je velmi mila, takze vrele doporucji

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní