Praktická lékařka
Běhounská 22, Brno

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Výborná lékařka s lidským přístupem a nadstandartní pečlivostí. I paní sestřička si zaslouží velkou pochvalu.

Nikolas

Chválím velmi. Stěžovat si můžeme sami na sebe, pokud nedodržujeme pravidla léčení. Nenapadlo vás, vy kteří kritizujete...že paní doktorka tu není jen pro vás a to hned teď !!! , kdy jste se rozhodli že jste nejdůležitější a není nikdo jiný komu je možno vyčinit . Zamyslete se. Nepamatuji, že by někomu nevyšla vstříc. To platí i o sestřičce. Jdeme se k nim uzdravit ,na kafíčko a pomluvy musíte do jiného zařízení. Jsem jedna z vás, ne zrovna nejvzornější pacientka. Ale ruku na srdce a zamyšlení, než někoho pomluvíte :-) přeji krásné ,zdravé dny. Pacientka Marta

Chodím k paní doktorce již 24let. Je pravda, že dříve jsem do ordinace zavítala málokdy. Poslední dobou ale velice často z velmi rozličnými problémy. O jejích zkušenostech a profesionalitě vůbec nepochybuji. Vždy mi pomůže, nebo pošle k odbornému lékaři. Mám jí ráda i pro její lidskost. Myslím, že to je také nesmírně důležité. Také sestřičku p.Dížkovou musím pochválit. Vždy příjemná A usměvavá!

Tak tak všelijak, někdy dobrý přístup a někdy si připadám jak simulant a to chodím k paní doktorce 1-2x za rok a to až v sebeobraně.

Nejlepší praktická lékařka, kterou jsem kdy měla!

Paní doktorka mi léčí již čtvrt století , je stále tak milá,hodná ,svědomitá a v dobré náladě. Pacient ji není lhostejný ,pečlivě vyšetří,poradí,pošle na spec.vyšetření a má radost z uzdravení každého z nás.Velké díky .

perfektní práce!!!!!!!

Nemyslím si, že praktický lékař musí poznat všechno hned. Nechat ale pacienta několik let trápit, dívat se na něho jako na simulanta, nepřemýšlet o možných příčinách obtíží a neposílat ho na žádná odborná vyšetření a nakonec ho s diagnózou latentní zánět slinných žláz odeslat na psychiatrii považuji za vrchol neschopnosti a arogance lékaře vůči pacientovi!

Paní doktorku vřele doporučuji jak všem svým známým, tak i Vám, kdo zde hledáte nového praktického lékaře. Za celé roky, co k ní chodím si mne opravdu získala svým přístupem. Nejenže si pacienty pamatuje jménem včetně jejich problémů a diagnóz (což se u lékařů běžně nestává), ale ke každému má velmi mateřský přístup a opravdu jí na každém pacientovi záleží. Tu pochválí, tu vyhubuje (když člověk nepřijde na kontorlu nebo se neozve, když se má ozvat), zkrátka ne doktorka v plášti, ale velmi pečující "mamina".
Když jsem žila v zahraničí, tak pro mne byla něco jako lékař po telefonu a vždy mi výborně poradila.
Necpe zbytečně antibiotoka, avšak při sebemenším podezřením na jakékoliv komplikace nezanedbá situaci a pošle k odborníkovi.
Bohužel jsem se s paní doktorkou musela rozloučit, protože se stěhuji do Prahy. Málem mi slza ukápla, protože je mi jasné, že takovou lékařku v Praze nenajdu.
S touto lékařkou nebudete mít strach z doktorů a budete vědět, že jste v dobré péči.
A že má pořád plnou čekárnu? Nesvědčí to náhodou o tom, jak je dobrá? Za špatným lékařem tolik lidí nechodí. Pro dobrou péči si klidně chvíli v čekárně posedím a přečtu pár stran dobré knihy.
Daňková

V pondeli jsem byl u pani doktorky Hoffamnove na vstupni prohlidce a musim jen chvalit. Opravdu velmi mila sestricka, se kterou se vyborne povida a diky ktere si clovek ani neuvedomi, ze je u doktora a asi i proto jsem nemel syndrom bileho plaste, kterym obvykle trpim a co se tyka samotne pani doktorky, tak ma k pacientovi velmi peclivy a profesionalni pristup a opravdu nic nezenedba a take je velmi mila, takze vrele doporucji