Milada Dostálová, pediatr Brno

MUDr. Milada Dostálová

Pediatr

25 názorů

Uložit


Adresa

U pošty 14, Brno
Praktická lékařka pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
25 názorů

A
Ověřeny pacient

Zatím prvni návštěva, tedy brzy na hlubší zhodnocení. Nicméně jsem nadšená z přístupu paní doktorky a především sestřičky. Syn ještě nikdy tak výborně nespolupracoval, vždy dělal doslova hysterické scény, nyní jako vyměněný. A to zásluhou přístupu obou dam.


M
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím se dvěma dětmi 16 a 6 let, s oběma od narození. Vždy nám pomohla, nikdy nic nezanedbala, vždy určila správnou diagnózu. Starší syn je vážněji nemocný, takže se tam objevujeme častěji, paní doktorka i sestřička jsou pokaždé velice ochotné a usměvavé, své dětské pacienty mají rády a je to znát. Paní doktorku všude jen doporučuji a tímto jí i moc děkuji, jak dobře se o moje děti stará.


Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem měla tři děti... nejstarší od tří měsíců do devatenácti let. Se všemi jsme dřív nebo později řešili nějaké zdravotní komplikace a k žádnému zanedbání ze strany lékařky nikdy nedošlo. Pokud má někdo jiný špatnou zkušenost, tak mě to mrzí, ale já ani ze svého okolí žádnou stížnost neznám. Naopak, paní doktorku doporučuji.


Maminky,
pokud hledate doktorku pro Vase ocekavane miminko, tak rozhodne doporucuju. Pani doktorka i sestricka jsou velmi mile. Dcera jeste nemocna nebyla, takze zatim nemam zkusenost.


K paní doktorce jsem chodila od narození a neměla jsem s ní jediný problém. Vždy mě ochotně vyslechla a pomohla a vysvětlila můj problém. Dnes jsem již plnoletá a vůbec se mi od paní doktorky nechce.


Ověřeny pacient

Pani dr Dostalova je vynikajuca lekarka. Stale nam pomohla. Chodia k nej vsetke moje 3 deti, a ja nemozem na nu povedat ani jedno krive slovo a to k nej uz chodime cca 4 roky.E.J


P
Ověřeny pacient

Byla jsem pacientkou paní "doktorky" a díky ní už jsem na tomto světě nemusela být. Když jsem za ní přišla s tím, že mám 39 horečky, mám závratě, je mi zle, hrozně špatně se mi dýchá a bolí mě ledviny. Paní doktorka si mne poslechla řekla, že na plících nic neslyší, že jsou čisté. Na ledviny mi párkrát zaklepala snad čekala, že se ozve dále nebo já nevím. Ale poslala mne domu s tím, že to bude jen nějaká viróza. O 3 dny později jsem skončila v nemocnici. Měla jsem těžkou otravu krve, opravdu těžký zápal plic kombinovaný s těžkým zánětem ledvin. Tolik hadiček co do mne vedlo si nedovede představit. Nakonec jsem v nemocnici byla víc jak měsíc a dalšího půl roku v domácí péči. Od té doby mám problémy jaké si málo kdo dovede představit. Když mi primář řekl: "Kdyby jste přišla o pár dní dříve nemuselo to vše takto dopadnout a mohla jste se vyhnout velkým zdravotním problémům". V tu chvíli kdyby paní "doktorka" stála poblíž nejspíše bych ji asi něco udělala. A co jsem se tak zajímala nebyla jsem první a rozhodně ani poslední. Každopádně pokud si k ní vezmete své děti hodně štěstí. Snad vám je nezabije!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K apní doktorce chodíme již šestnáct let (postupně se třemi dětmi), což považuji za dobu, kdy mohu zhodnotit její práci od péče o novorozence po takřka dospěšlého.
Jsem na práci lékařů poměrně náročná a ji jsem neměla nikdy důvod kritizovat a to i přesto, že moje děti měly i vážnější zdravotní problémy.
Mimo to musím ocenit její přístup: k dětem se chová hezky a rodičům vždy srozumitelně objasní, o jaký problém se jedná. Také měla pokaždé šťastnou ruku při výběru sestřiček.


Ověřeny pacient

Příjemná paní doktorka s hezkým vztahem k dětem. Neměnila bych.


Best Dr.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti