Praktická lékařka pro děti a dorost
U pošty 14, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce chodily všechny 3 moje dcery (nejmladší ještě chodí) a odcházely od ní velmi nerady. S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Nikdy nic nezanedbala, má opravdu velké zkušenosti, vysvětlí, dá se s ní diskutovat, není arogantní, je velmi lidská, s dětmi a s rodiči to umí a úžasné je, že má i smysl pro humor, takže odcházíme z ordinace spokojené a rozesmaté. A protože je to opravdu skvělá doktorka, chodí k ní teď i moje vnoučata i když bydlí mimo Brno.

Zatím prvni návštěva, tedy brzy na hlubší zhodnocení. Nicméně jsem nadšená z přístupu paní doktorky a především sestřičky. Syn ještě nikdy tak výborně nespolupracoval, vždy dělal doslova hysterické scény, nyní jako vyměněný. A to zásluhou přístupu obou dam.

K paní doktorce chodím se dvěma dětmi 16 a 6 let, s oběma od narození. Vždy nám pomohla, nikdy nic nezanedbala, vždy určila správnou diagnózu. Starší syn je vážněji nemocný, takže se tam objevujeme častěji, paní doktorka i sestřička jsou pokaždé velice ochotné a usměvavé, své dětské pacienty mají rády a je to znát. Paní doktorku všude jen doporučuji a tímto jí i moc děkuji, jak dobře se o moje děti stará.

U paní doktorky jsem měla tři děti... nejstarší od tří měsíců do devatenácti let. Se všemi jsme dřív nebo později řešili nějaké zdravotní komplikace a k žádnému zanedbání ze strany lékařky nikdy nedošlo. Pokud má někdo jiný špatnou zkušenost, tak mě to mrzí, ale já ani ze svého okolí žádnou stížnost neznám. Naopak, paní doktorku doporučuji.

Maminky,
pokud hledate doktorku pro Vase ocekavane miminko, tak rozhodne doporucuju. Pani doktorka i sestricka jsou velmi mile. Dcera jeste nemocna nebyla, takze zatim nemam zkusenost.

K paní doktorce jsem chodila od narození a neměla jsem s ní jediný problém. Vždy mě ochotně vyslechla a pomohla a vysvětlila můj problém. Dnes jsem již plnoletá a vůbec se mi od paní doktorky nechce.

Pani dr Dostalova je vynikajuca lekarka. Stale nam pomohla. Chodia k nej vsetke moje 3 deti, a ja nemozem na nu povedat ani jedno krive slovo a to k nej uz chodime cca 4 roky.E.J

Byla jsem pacientkou paní "doktorky" a díky ní už jsem na tomto světě nemusela být. Když jsem za ní přišla s tím, že mám 39 horečky, mám závratě, je mi zle, hrozně špatně se mi dýchá a bolí mě ledviny. Paní doktorka si mne poslechla řekla, že na plících nic neslyší, že jsou čisté. Na ledviny mi párkrát zaklepala snad čekala, že se ozve dále nebo já nevím. Ale poslala mne domu s tím, že to bude jen nějaká viróza. O 3 dny později jsem skončila v nemocnici. Měla jsem těžkou otravu krve, opravdu těžký zápal plic kombinovaný s těžkým zánětem ledvin. Tolik hadiček co do mne vedlo si nedovede představit. Nakonec jsem v nemocnici byla víc jak měsíc a dalšího půl roku v domácí péči. Od té doby mám problémy jaké si málo kdo dovede představit. Když mi primář řekl: "Kdyby jste přišla o pár dní dříve nemuselo to vše takto dopadnout a mohla jste se vyhnout velkým zdravotním problémům". V tu chvíli kdyby paní "doktorka" stála poblíž nejspíše bych ji asi něco udělala. A co jsem se tak zajímala nebyla jsem první a rozhodně ani poslední. Každopádně pokud si k ní vezmete své děti hodně štěstí. Snad vám je nezabije!

K apní doktorce chodíme již šestnáct let (postupně se třemi dětmi), což považuji za dobu, kdy mohu zhodnotit její práci od péče o novorozence po takřka dospěšlého.
Jsem na práci lékařů poměrně náročná a ji jsem neměla nikdy důvod kritizovat a to i přesto, že moje děti měly i vážnější zdravotní problémy.
Mimo to musím ocenit její přístup: k dětem se chová hezky a rodičům vždy srozumitelně objasní, o jaký problém se jedná. Také měla pokaždé šťastnou ruku při výběru sestřiček.

Příjemná paní doktorka s hezkým vztahem k dětem. Neměnila bych.