Fyzioterapie
Újezd 40/450, Praha

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Fyzioterapie Jiný

Pan Vavroch mi neskutečně pomohl. Za posledních měsíc jsem navštívila x-fyzioterapeutů a jako jediný okamžitě věděl co se zády je a dokázal mi pomoci. Díky němu se konečně po třech měsících bolesti vyspím. Má velice profesionální, ale zároveň i přátelský přístup.

Umístění: Fyzioterapie Jiný

Veľmi mi pán Vavroch pomohol! Odporúčam skvelý prístup a ľudskosť so zázračnými rukami. Vďačná že som ho našla.

Umístění: Fyzioterapie Bolesti zad a související přidružené potíže

Ačkoli není oficiálně doktorem, oslovuji vždy pana Vavrocha pane doktore, jako tak nikdy neoslovuji běžné „přepracované” doktory často i s mnoha žel pouze formálními tituly, avšak s naprosto nedostatečným činným vzděláním.

Tak tedy pan doktor Vavroch rozhodně stojí za pozornost každému, kdo má potíže s pohybovým aparátem. Za jednu Boženu Němcovou, tedy za hodinu, dokáže člověka napravit tak, že výsledek cítí ihned při odchodu z „ordinace”. Přístup erudovaný, velmi přátelský, skutečně činně kompetentní. Za mých asi šest návštěv (hodnotím až nyní zároveň po více jak roce kvůli vyšší objektivitě, ačkoli můj názor vím, že je přes to čistě subjektivním), jsem nikdy nečekal déle jak 10 minut. Pan doktor si nehraje na nic, co skutečně nepotřebujete, tzn. nebude vám a na vás dělat masáže, jejichž úlohou má být úleva, avšak ve skutečnosti jde povětšinou pouze o subjektivní příjemný pocit. Pan doktor Vavroch prostě sáhne, okamžitě cítí a ví, kde a v čem je problém, jenž následně (vy)řeší. Žádné názory, domněnky, ale holé znalosti a odborné rady.

Tímto chci panu doktoru Vavrochovi vyjádřit svůj respekt, poděkovat mu a doporučit jej určitě ostatním. Těším se na další návštěvy.

Velmi zkušený fyzioterapeut, velice mě pomohl ze zmrzlým ramenem. Má lidský až kamarádský přístup k pacientovi. Skvělý člověk.

Během rehabilitace zlomene nohy mi sám nabídnul v rámci stejného sezení napravit i krční páteř, kterou jsem měla ve špatném stavu. Chodila jsem mnohem dřív než se čekalo a Michal má o 1000% zodpovědnější přístup k pacientům než doktoři v nemocnici. Nulová čekací doba. Zavoláte a do pár dnů máte první rehabilitaci vyřešenou. Velmi sympatický je i pozitivní přístup k východní medicíně, kterou uznávám víc než tu západní.

Super pristup, zlomeny kotnik jsem mel zrehabilitovany v rekordnim case :D
Vyhoda oproti rehabilitacim "zdarma" je nulova cekaci doba a ze ma cas i vecer...

Jako jediný ze 4 navštívených ortopedů uznal, že můj problém se zády z důvodu kratší nohy je opodstatněný, bral mě vážně a neměl mě, jako ostatní „doktoři“, za simulanta.

Velice profesionální přístup, vždy pomohl mně i mé rodině. Doporučuji všem.

Osobni pristup, velmi sikovne ruce, mohu jedine doporucit.

Prostě super, mohu jenom doporučit.