Ortopedická ordinace

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
ORT-Audax s.r.o., ortopedie
Opavská 6116, Ostrava

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Pana primáře může jen doporučit ! Operoval mne již 3x a vždy velmi šetrně s vynikajícím výsledkem.
Stibor M.

Opravdový odborník na svém místě. Vždy vše poradí, vysvětlí. Kdybych měl opět nějaký problém, neváhal bych se na tohoto vynikajícího ortopeda obrátit.

Po osobní zkušenosti - jedna velká katastrofa.Nedoporučuji tohoto doktora ani nepříteli.

ve Valašském Meziříčí by se mohli od pana doktora Mačáka učit...DOPORUČUJI! Je to profík na správném místě! ;-)

Vůbec nechápu jak ho někdo může chválit. Asi někomu pomohl nebo si spíš dotyčný myslí že mu zákrok tohoto doktora pomohl. Na mne se skoro ani nepodíval a už věděl že musím s ramenem na operaci. Nechtěl vidět ani snímky z magnetické rezonance. "Podíváme se kamerkou co vám je" to jediné mi řekl. Naštěstí mne to neuspokojilo a zajel jsem si k doktorovi v zahraničí. Tam se ne mne dotor podíval a řekl mi že nechápe proč hned operace, bouchnul mi ze předu prudce do ramena a řekl mi že jsem to měl vykloubené. V rusku mne to stálo 1000rublů (cca 650,-Kč). Třičtvrtě roku jsem byl v bolestech že jsem ani spát nemohl, utratil jsem šílené peníze za přášky a za polatky doktorů a stačila taková blbost. Teď se budu nějakou dobu léčit z péče pana doktora a jeho kolegů, protože samozřejmě mi ta ruka za tu dobu zeslábla.

Moc hodný a vše proběhlo vpořádku.

MUDr Mačák mě operova již dvakrát a mám k němu plnou důvěru. Pokud budu potřebovat pomoc,tak jdu opět k němu.
Steiger

Velmi dobrý, ochotný a dle mého názoru kvalitní ortoped. Prodělal jsem u něj platiku křížového vazu v koleni a koleno drží, mohu v klidu dělat veškerý sport. Ještě jednou díky pane primáři. Petr Popadinec

Vynikající ortoped a člověk, vždy ochotný poradit a vysvětlit. Prodělal jsem u něj operaci kloubního pouzdra v rameni s perfektním výsledkem. Neslyšel jsem o jediné špatné referenci na jeho práci. Čeká mne plastika ACL a má mou plnou důvěru. Mohu jen doporučit... Kondělka T.

Velmi přístupný, pečlivý. Vždy vše vysvětlí. Prostě nejlepší ortoped, kterého znám.