Evropská 90, Praha
Studio K fyzioterapeut

Zobrazit ostatní fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Studio K fyzioterapeut zablokovaná bederní páteř

Pan Michal Kadlec je prostě nejlepší! Ohledně napravování "skřípnutých" zad mám mnoho zkušeností, ale jediný kdo opravdu pomůže je on.
Tímto mu děkuji!

vždy, když jsem byla zoufalá, že se nemohu hýbat, mi pan Kadlec pomohl a našel si skulinku v nabitém kalendáři. velmi milý, profesionální a upřímný člověk. Takových lidí je bohužel málo

Na doporučení mého známého jsem p. Kadlece navštívil za účelem odstranění bolesti zad. Jsem hodně vysoký a záda jsem si před nějakou dobou namohl pri stěhování.
Před návštěvou zde jsem se svěřil do rukou několika lékařů, fizioterapeutů. Bez úspěchu. Až teprve po absolvování terapie p. Kadlecem mi záda povolila a bolest byla tatam. Doporučuji.

Pan Kadlec je naprosty genius, ktery presne vi kam sahnout, aby cloveka dostal do provozuschopneho stavu. Nejedna se o zadneho "rekvalifikovaneho umelce", ktery se touto praci, zabyva celych 5 mesicu, je to clovek, jehoz znalost pohyboveho aparatu je naprosto prikladna. O jeho schopnostech vypovida i pomerne dlouha objednaci lhuta kolem tri tydnu az mesice. Taktez je velice inteligentni, primy, a nadmiru zabavny. Vubec nevim, co bych mu mohl vytknout jak po odborne strance tak po strance lidske. Pravdou je, ze nekteri slabsi a mene odolni jedinci po psychicke strance, ci lide davajic na ovdiv svou jedinecnost, dokonalost a nepostradatelnost v lidskem byti, mohou se svym chovanim narazit :). Viz koment nademnou.

Pan Kadlec je uzasny clovek a machr kazdym coulem i cely jeho tym. I po vice 10 letech zkusenosti s nim, jsem nikdy nemela problem s jakymkoliv naznakem arogance, protoze mi vzdy vysel vstric na nejvyssi miru pokazde, kdy jsem potrebovala, i kdyz jsem to neocekavala. Osobne bych rekla, ze je to vetsinou o pristupu a aroganci ostatnich. Je uprimny se skvelym smyslem pro humor a hlavne profik, ktery vzdy pomuze, kdyz je ouhle a zada/krk boli. Muzu jen 110% doporucit!!!!

Musím jen doporučit! Hustej strejda :D Volala jsem mu na doporučení mého ortopeda. Nikdo mi už nechtěl pomoci bez rentgenu a protože chci brzičko další dítě,tak rentgen nepřichází v úvahu. Lítala jsem od jedné masérky ke druhé, rehabilitace taky k ničemu. Pan Kadlec byl do telefonu dooost nepříjemný,chtěla jsem co nejkratší termín. První setkání před domem to pokračovalo,ale byla jsem zoufalá a nedala se odradit. A výsledek je perfektní! Půl hodiny jsem byla v teplém bazénku, hodinu se mi věnoval a přitom jsme rozvinuli i trochu konverzace a dost se i nasmáli. Nakonec se z něj vyklubal velice příjemný pán. Pravda, je to svérázný člověk a hlavně upřímný. Upřímnost se cení! A ruku na srdce, každý máme občas svoje mouchy :D takže prvotní dojem mažu :D Už se mi netočí hlava,nebolí, nebrní mě ruce a opět mám cit v prstech! Děkuji!

Super člověk a profik, ví co dělá.

Arogantní může připadat pouze lidem nesnášenlivým a s absencí smyslu pro humor. Skvělý člověk i fachman,

Pan Kadlec je nejen vyborny fyzioterapeut, ale take se snazi vyjit vstric akutnim pripadum a i pres velkou zaneprazdnenost se pokusi najit co neblizsi termin! Je k nezaplaceni.

Nápravné zařízení pana Kadlece mohu doporučit všem, skvělí lidé, úžasný přístup, odborná péče = zase fungující tělo.