MUDr. Michaela Loudová

Nový Bydžov 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Josefa Jungmanna 1575, Nový Bydžov

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Paní doktorka je velice příjemná a jedna hned a velice zpravne ,chodím tam i se synem kterému budou 3 roky niky žádný problem.. mám jen a jen dobře zkušenosti

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Trhání zubů

Paní doktorka má arogantní jednání s tím že jsem přišel se špatným zubem až už tu dobu byla nepříjemná měl jsem s toho pocit že bych jí s tím otravoval dále mě napsala termín kdy se zub vytrhne dorazil jsem na termín a bylo mé řečeno že toho má dneska už dost že mě napíše jiný termín to se dá pochopit ale když jsem dorazil na další termín tak se podívala vyčistila mě to a řekla že ji dneska bolí ruce že už trhala spoustu zubů že dneska už trhat nebude to byla už poslední kapka tak řekl že si přeji svoji kartu že půjdu někam jinam ona hned na mě že není můj pozkok a ve výsledku se moje karta nenašla takže velice nedoporučuji strašný jedna paní doktorky loudove.

Paní doktorka to s rovnátky velmi výborně umí zuby se dokáží krásně srovnat spokojenost :)

Strašná doktorka, strašný prostředí! Nepříjemná, hrubá. Přišla jsem k ní asi ve 13 letech a nevěděla co se mnou, že se musí poradit s jinými ortodontisty, po skoro 3 letech, co jsem k ní jezdila a volala jak to vypadá pořád můj případ nebyla schopná sama vyřešit ani prokonzultovat s jinými lékaři, tak se na mě jednoduše vyprdla s tím, že rovnátka nemůžu mít, kvůli špatné sklovině. Naštěstí díky bohu opravdu není jedinou ortodontistkou v Královéhradeckém kraji a tak jsem po návštěvě nové zubařky dostala rovnátka během tří měsíců!! Absolutně nedoporučuji!!!!

s fixními rovátky má paní doktorka velmi dobrou zkušenost

Fixní rovnátka jsem od paní Loudové nosila 4 roky, první rentgen zubů mi udělala po třech letech nošení, kdy se divila, že se mi jedničky stále nechtějí srovnat. Díky rentgenu zjistila, že se mi na sedmičku tlačí osmička, která nikdy nemůže vyrůst. Poslala mě k mému zubaři se vzkazem, že mi má sedmičku (kterou mám vyrostlou už asi 13 let) vytrhnout, že na její místo osmička doroste. Můj stomatolog ji poslal do příslušných míst a zajistil mi specializované pracoviště v Hradci Králové (operativni odstranění moudráku - fuj). Po sundání rovnátek (zuby mi nedokázala úplně srovnat) mám zničenou sklovinu tak, že mi zuby nejdou ani vybělit, takže je mam dvoubarevné.. to všechno se dá přejít.. Ani její bárbínovská ordinace mi nevadila.. nejhorší byla pachuť zlatých marlboro smíchaná s mýdlem na jejích rukách v mé puse :-) jinak časy objednaných pacientů neřešila, ale sranda s ní byla.. Každopádně věřím, že jsou o dost lepší odborníci na ortodoncii.. a ani bych se nedivila pokud by tu atestaci opravdu neměla.

*doporučuju*

Velmi zkušená specialistka

Paní doktorka je příjemná a milá a velmi šikovná fakt a moc doporučuju

Pacienti ji otravují, jedná s nimi přezíravě a povýšeně. Proto jsme s dětmi už dávno odešli jinam.