Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

2 700 Kč

Praha, Praha

Soukromá ordinace

Umístění: Stomatologická péče dentální hygiena

Považuji se za velmi citlivého člověka, který má panickou hrůzu z jakéhokoliv vyšetření souvisejícího se zuby.. Nicméně paní doktorka Kumherová byla velmi citlivá, vše vysvětlila a ukázala. Jsem spokojená.

Umístění: Stomatologická péče dentální hygiena

Byl jsem poprve v zivote na dentalni hygiene a ihned po prvni navsteve vim, ze se budu vracet s radosti a naprostou pohodou. Nic nebolelo. Vse mi bylo vysvetleno. Za me 10 z 10.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Stomatologická péče dentální hygiena

Dobrý den, vše bylo v naprostém pořádku, super moderní ordinace, paní doktorka moc milá, rozhodně doporučuji:).

Umístění: Stomatologická péče

The best dental hygiene I experienced in Prague. A painless procedure overall and well performed cleaning. Highly recommended!

Umístění: Stomatologická péče Péče o zuby

Osobně mám paničkou hrůzu ze zubaře a všech profesí, které se zabývají chrupem. Musím říci, že slečna Michaela je naprostý profesionál. Vše co dělá vám vysvětlí, její péče je precizní, rychlá a bezbolestná. Budu se k ní ráda vracet a všude doporučovat.

Umístění: Stomatologická péče Zubní hygiena

Naprosto precizní a přesto citlivá, bezbolestná péče o zuby. Už jsem navštívila několik specialistů na dentální hygienu, ale nikde jsem nebyla spokojená jako u slečny Michaeli Kumherové. Zuby mám nádherně bílé a čisté. Samotnou mě dokázala motivovat k lepší péči i doma. Určitě se budu vracet pravidelně. Moc děkuji.

Umístění: Stomatologická péče doporučení lékařem

Milá dentální hygienistka, velmi příjemně odlehčila ne příliš příjemný čištění zubního kamene. Přes velký nános zubního kamene, hodnotím zákrok jako nebolestivý. A ještě můj úsměv doma sklidil pochvalu, údajně mém bělejší a hezčí zuby. Děkuji

Umístění: Stomatologická péče Dentální hygiena

Skvělá, příjemná, milá dentální hygienistka, ošetří téměř bezbolestně , ráda poradí s péčí o zuby, poradí vhodné pomůcky. Vřele doporučuji.

Umístění: Stomatologická péče

Paní doktorka je velmi milá, vstřícná, profesionální, usměvavá, vše krásně vysvětlí a hlavně si u paní doktorky skoro ani neuvědomíte, že sedíte na zubařském křesle. Velmi ochotně poradí, jakým způsobem se starat o zuby, vybere vhodné velikosti a typy kartáčků. Oceňuji citlivý přístup. Neměnila bych.

Umístění: Stomatologická péče prevence zubního kazu

Slečna Kumherová je vždy milá, profesionální a komunikativní. Zodpoví veškeré dotazy a zákroky u ní jsou téměř bezbolestné! :)
Určitě doporučuji!