Suchý vršek 2122/33, Praha 13, Praha

Bělení zubů • Od 5 500 Kč +14 Více

Dentální hygiena • Od 1 200 Kč

Domácí bělení • 6 800 Kč

Fluoridace • 200 Kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Od 899 Kč

800 Kč

1 500 Kč

MIFA Dental

Profesionální dentální hygienistka, která se rozhodla i jako bývalý pedagog v oblasti dentální hygieny s 6letou praxí z renomovaných klinik otevřít v...

• dentální hygiena

Po mnoha letech strachů z každé návštěvy zubní hygieny jsem vcelku náhodou objevil ordinací paní Michaely v Modřanech a rád se vracím. Hygiena je provedena citlivě, kvalitně, vše je mi vysvětleno a především to není bolestivé utrpení jako bývalo jinde.

Umístění: MIFA Dental dentální hygiena

Dlouho jsem váhala objednat se na dentální hygienu, jelikož v minulosti jsem měla špatné zkušenosti. Byla jsem mile překvapená. Citlivost, pečlivost a vše vysvětleno. Domluvený další termín. Mohu jen doporučit.

Michaela Farah Drozdíková, DiS.

Dobrý den paní Benková, To mě velice těší! Děkuji Vám za vaše hodnocení a budu se těšit v dubnu. S pozdravem Michaela F.

Umístění: MIFA Dental Jiný

Bohužel necitlivé zacházení. Málo informací. Dentální hygiena velmi bolestivá, i několik dnů po zákroku. Při upozornění, že v mezizubních prostorech zůstla spousta nečistot, které tlačili na zuby, bylo odpovězeno, že se to stává.

Michaela Farah Drozdíková, DiS.

vzhledem k tomu, že je tato recenze anonymní, nemohu poskytnout bližší informace i když se domnívám o koho se jedná. Ordinace dentální hygieny nedisponuje zubním lékařem vždy, tudíž pokud jako dentální hygienistka vnímám, že je nutné hloubkové čištění (odstranění zubního kamene pod dásní) a dásně jsou velmi citlivé, vždy se snažím s pacientem zacházet citlivě a odstraňuji pouze naddásňový zubní kámen. Následně deleguji či doporučím pacientovi dojít k dentální hygienistce, která vždy má po ruce zubního lékaře pro podání případné anestezie. Bez tohoto procesu tudíž není možné odstranit veškeré nánosy zubního kamene subgingiválně a proto tam zubní kámen zůstal. Tuto informaci jsem určitě opakovaně zmínila. Rozhodně bych se nepustila do odstraňování zubního kamene pod dásní přes bolest pacienta. Mrzí mě, že jste nabyl/a tohoto názoru. Michaela

Umístění: MIFA Dental dentální hygiena

Jsem velice spokojená. Paní Michaela je velice precizní a citlivá. Do budoucna budu určitě její služby využívat....