Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Broučkova 292, Zlín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřený profil

Zajdu tam tak jednou za rok, ale můžu potvrdit, to co se zde píše, ochotně vyslechne, poradí, nezanedbává. Když si vzpomenu na její předchůdkyni nebo jiné specialisty, kde se cítím, že obtěžuji, nenamáhají se vysvětlit pacientovi, je MUDr. Pagáčová ještě zlatá. Komunikace s pacientem, aby pochopil diagnozu a důvody léčby, by měla být již standardem a zde je samozřejmostí.Objednávání jistě zkrátí čekání, ale sám chodím po spontánním rozhodnutí,když mi to pracovní povinností právě dovolují, takže mě osobně to moc nevyhovuje.
Sestřička je super, tam není co dodat.

H
Ověřený profil

Paní doktorka je svědomitá, člověk cítí, že se mu maximálně věnuje a má zájem o jeho zdraví. Odpovídá na e-maily, zaslané i mimo ordinační hodiny.

H

Velmi milá sestřička, objednávání na termín po telefonu, ochotná a kvalifikovaná paní doktorka, nikdy nic nezanedbala, poradí a doporučí léky, nepřipadám si u ní jako na běžícím páse, pacietnům se věnuje individuálně. Obě dvě jsou světlou výjimkou v moři neochotných a nedovzdělaných.


Jak paní doktorka, tak sestřička jsou velmi příjemné, ochotné a milé. Problém byl vždycky vyřešen k uspokojení obou stran. Můžu jedině doporučit !!! Věra Kosečková, Zlín


Paní dktorka i sestřička jsou moje sluníčka, které mé podrží, když mě je ouvej. Moc jim děkuji. l


Ověřený profil

paní doktorka je profesionál a nic nepodcení, ale ani nepřehání, zdravým rozumem doporučuje léčbu, nepřčehání to s antibiotiky!
Nevyměnila bych ji!


Ověřený profil

Je to nejlepší lékařka.Milá,vždy s úsměvem.Pracuje do poslední kapky své síly.Nikdy únavu na sobě nedá znát.Ať jste první nebo poslední pacient,věnuje se každému stejně pečlivě.Dííííky za Vás


s pozdravem "věčně" hypochondrická Velísková


Paní doktorka Martina Pagáčová i sestra Jana Halašková jsou příjemné, příkladně empatické, profesionální zdravotnice. Vždy velmi oceňujeme (já i manželka) jejich kladný vztah k nám a jejich rychlou, ochotnou a účinnou pomoc, které nám pomáhají překonávat naše zdravotní problémy.Také oceňujeme rychlé předání do péče odborných specialistů v potřebných případech. Jsme velmi rádi, že je máme.Těšíme se vždy na další setkávání včetně povzbuzujích slov, která nám dodávají optimismus do našeho důchodcovského života.

František a Olga Navrátilovi,Zlín


Paní doktorka i její sestra jsou příjemné a profesionální. Paní doktorka vyslechne a pak podle toho koná. Nemohu si na nic stěžovat, vždy najdu ochotu a vstřícnost. Nemám důvod hledat někoho jiného.


Je vynikající!


Došlo k chybě, zkuste to znovu