Praktický lékař pro dospělé
Broučkova 292, Zlín

Zajdu tam tak jednou za rok, ale můžu potvrdit, to co se zde píše, ochotně vyslechne, poradí, nezanedbává. Když si vzpomenu na její předchůdkyni nebo jiné specialisty, kde se cítím, že obtěžuji, nenamáhají se vysvětlit pacientovi, je MUDr. Pagáčová ještě zlatá. Komunikace s pacientem, aby pochopil diagnozu a důvody léčby, by měla být již standardem a zde je samozřejmostí.Objednávání jistě zkrátí čekání, ale sám chodím po spontánním rozhodnutí,když mi to pracovní povinností právě dovolují, takže mě osobně to moc nevyhovuje.
Sestřička je super, tam není co dodat.

Paní doktorka je svědomitá, člověk cítí, že se mu maximálně věnuje a má zájem o jeho zdraví. Odpovídá na e-maily, zaslané i mimo ordinační hodiny.

Velmi milá sestřička, objednávání na termín po telefonu, ochotná a kvalifikovaná paní doktorka, nikdy nic nezanedbala, poradí a doporučí léky, nepřipadám si u ní jako na běžícím páse, pacietnům se věnuje individuálně. Obě dvě jsou světlou výjimkou v moři neochotných a nedovzdělaných.

Jak paní doktorka, tak sestřička jsou velmi příjemné, ochotné a milé. Problém byl vždycky vyřešen k uspokojení obou stran. Můžu jedině doporučit !!! Věra Kosečková, Zlín

Paní dktorka i sestřička jsou moje sluníčka, které mé podrží, když mě je ouvej. Moc jim děkuji. l

paní doktorka je profesionál a nic nepodcení, ale ani nepřehání, zdravým rozumem doporučuje léčbu, nepřčehání to s antibiotiky!
Nevyměnila bych ji!

Je to nejlepší lékařka.Milá,vždy s úsměvem.Pracuje do poslední kapky své síly.Nikdy únavu na sobě nedá znát.Ať jste první nebo poslední pacient,věnuje se každému stejně pečlivě.Dííííky za Vás

s pozdravem "věčně" hypochondrická Velísková

Paní doktorka Martina Pagáčová i sestra Jana Halašková jsou příjemné, příkladně empatické, profesionální zdravotnice. Vždy velmi oceňujeme (já i manželka) jejich kladný vztah k nám a jejich rychlou, ochotnou a účinnou pomoc, které nám pomáhají překonávat naše zdravotní problémy.Také oceňujeme rychlé předání do péče odborných specialistů v potřebných případech. Jsme velmi rádi, že je máme.Těšíme se vždy na další setkávání včetně povzbuzujích slov, která nám dodávají optimismus do našeho důchodcovského života.

František a Olga Navrátilovi,Zlín

Paní doktorka i její sestra jsou příjemné a profesionální. Paní doktorka vyslechne a pak podle toho koná. Nemohu si na nic stěžovat, vždy najdu ochotu a vstřícnost. Nemám důvod hledat někoho jiného.

Je vynikající!