Opatovská 1763/11, Praha
POLIKLINIKA OPATOVSKÁ - Medifin

Umístění: POLIKLINIKA OPATOVSKÁ - Medifin alergologická konzultace

Já mám s paní doktorkou jen a jen pozitivní zkušenosti, vždy je profesionální a příjemná. Oproti mému předchozímu alergologovi jednoznačně změna k lepšímu. Doporučuji!

Bohužel, paní doktorka působí velmi uspěchaným dojmem. Synovi udělala jeden alergologický rozbor, jednou ho viděla a poslechla (bez spirometrie) a dala lék na astma, po kterém měl silné nežádoucí účinky. Po telefonické konzultaci, kdy si téměř nedoposlechla, co se synem je, řekla jen vysadit a dávat sirup Aerius, syna už neviděla. Kontrolu, na kterou jsme byli řádně objednaní měsíc a půl nám zrušila z důvodu nemoci den před návštěvou - samozřejmě bez možnosti záskoku. S větou do telefonu, zda chceme jiný termín v srpnu nebo nám stačí napsat recepty! (ani se nechtěla na dítě podívat). Nezajímalo ji, že syn byl mezitím každý měsíc dvakrát na ambulanci (skončil na adrenalinu, aby zastavili záchvaty kašle), celý obsypaný vyrážkou. Odkázala nás na naši dětskou lékařku, která nás ovšem odkázala na ni a již měsíc čeká na její zprávu. Po několik velmi nepříjemných zkušenostech (především v komunikaci) rozhodně nedoporučuji, je to ztráta času a my odcházíme jinam. Jen nás mrzí, že za takovýchto okolností, kdy týden před dovolenou budeme rychle hledat nějakého jiného alergologa, který syna před odjezdem alespoň prohlédne a případně zkontroluje stávající medikaci.