Mgr.

Martina Crhová

verifiedCreated with Sketch.

Fyzioterapeut přijímá nové pacienty

21 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 25 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Základem úspěchu léčby je podle mě komplexní diagnostika pohybového aparátu, pátrání po příčině bolestí. Od správné diagnostiky se odvíjí terapie, kde cíleně volím techniky a metody… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• G
    Umístění: ordinaceSlužby: fyzioterapie

Velmi dobrá zkušenost. Navzdory mládí paní fyzioterapeutky, celostní náhled na problém, včetně práce s jizvou. Oproti předchozí návštěvě u jiného terapeuta jsem měla skutečně dojem, že jsem v dobrých rukou! Velmi doporučuji a děkuji.

• A
    Umístění: ordinaceSlužby: fyzioterapie

Ordinaci jsem poprvé navštívila zhruba před rokem. Po 3 týdnech, kdy mě po neuváženém výskoku nepřestalo bolet koleno (ani při dodržení doporučení chirurgie do vstřebání výpotku nezatěžovat koleno cvičením), jsem raději hledala fyzioterapeuta. A přes stránky Známý lékař mi vyšla nejlépe paní Martina. Pomohla mi, naučila mě cviky pro držení kolen ve správné pozici (zjistila jsem, že natažené vazy před 25 lety po měsíční fixací v sádře bez následné rehabilitace měly také negat. vliv), naučila mě, jak koleno zatejpovat. Pak už jsem k paní Martině začala chodit co 1 až 2 měsíce. Při kontrole ověřila, jak si pamatuji, co mě naučila, pak postupně řešila, co bylo zrovna problémemem -krční páteř, zatuhlé trapézy. Sice trochu cvičím, jednou týdně i pod dozorem posiluji, ale sedím v práci u počítače a nejsem nejmladší. Paní Martina je nejen úžasný odborník, je také velice příjemná a jsem moc ráda, že k ní mohu chodit. Dana S.

• P
    Umístění: ordinaceSlužby: fyzioterapie

Slečna Crhová mi přišla velice milá, vstřícná a profesionální. Měla zájem mi pomoct. Její přístup byl lidský. Rozhodně byh ji doporučila všem ostatním. Je to člověk na správném místě.

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

příjemné vystupování i komunikace,vysoká odborná erudice, účelné rady, srozumitelné vysvětlení cviků

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi příjemná, ví, co dělá, už při první návštěvě pozitivní dojem, že se konečně našel někdo, kdo pomůže od "problémů". Těším se opět na další návštěvu.

• K

Jako většině těhotných se ani mně nevyhnuly všelijaké problémy spojené s tímto stavem, ale díky spolupráci se slečnou Martinou se mi je podařilo eliminovat. Takže mohu služby Martiny jen doporučit je totiž fakt super a dokáže se vším pomoci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Slečna Martina je velmi příjemná a milá, vše mi dokonale vysvětlila. Teď jsem u ní byla popáté a vidím výrazné zlepšení. Je důležité cvičit cviky, které několikrát během sezení procvičí. Největší problémy mi dělá krční páteř, pánevní dno a bolesti při menstruaci.

• Z
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Měla jsem akutní problém s bederní a hrudní páteří. Po dvou návštěvách se cítím mnohem lépe,
    budu doma dále provádět cvičení, které mě magistra doporučila a naučila. Jsem s její prací velmi spokojená.
    Doporučuji.

• Slečna Martina přistupuje k práci opravdu odborně a odpovědně. Její práce je i jejím koníčkem, neustále se dále vzdělává a je vidět i cítit, že ji to opravdu baví. Její jednání s pacientem je velmi příjemné. Děkuji za svoje záda.

• M

Poměrně intenzivně běhám a mám problémy s kolenem. Jednak mi slečna Crhová velmi dobře poradila ohledně "tejpování" ale především mi nastavila řadu cviků pro správné protažení, což přetíženým svalům a kloubům hodně pomohlo. Jinak taky hodně pozitivně hodnotím profesionální přístup a zájem s jakým řeší každý problém pacienta. Vřele doporučuji!

Dotazy od pacientů (17)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Základem úspěchu léčby je podle mě komplexní diagnostika pohybového aparátu, pátrání po příčině bolestí. Od správné diagnostiky se odvíjí terapie, kde cíleně volím techniky a metody k ošetření vašich individuálních potíží. Terapii vždy "šiji na míru" konkrétnímu klientovi.

• fyzioterapeut
  • gynekologie a porodnictví