Mgr.

Martina Crhová

Fyzioterapeut

19 názorů +přidat

Základem úspěchu léčby je podle mě komplexní diagnostika pohybového aparátu, pátrání po příčině bolestí. Od správné diagnostiky se odvíjí terapie, kde cíleně volím techniky a metody… Více

Adresy

Dotazy od pacientů (17)

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Základem úspěchu léčby je podle mě komplexní diagnostika pohybového aparátu, pátrání po příčině bolestí. Od správné diagnostiky se odvíjí terapie, kde cíleně volím techniky a metody k ošetření vašich individuálních potíží. Terapii vždy "šiji na míru" konkrétnímu klientovi.

• fyzioterapeut

• neurologická onemocnění
  • patní ostruha
  • syndrom karpálního tunelu
  • sportovní úrazy
  • neplodnost (metoda Mojžíšové)
  • oslabení pánevního dna
  • předporodní uvolnění svalů pánevního dna
  • vadné držení těla
  • stavy po cévní mozkové příhodě
  • úžinové syndromy - tenisový loket, golfový loket
  • výhřezy plotének

Fotografie

Hodnocení pacientů

• P
    Umístění: ordinaceSlužby: fyzioterapie

Slečna Crhová mi přišla velice milá, vstřícná a profesionální. Měla zájem mi pomoct. Její přístup byl lidský. Rozhodně byh ji doporučila všem ostatním. Je to člověk na správném místě.

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

příjemné vystupování i komunikace,vysoká odborná erudice, účelné rady, srozumitelné vysvětlení cviků

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi příjemná, ví, co dělá, už při první návštěvě pozitivní dojem, že se konečně našel někdo, kdo pomůže od "problémů". Těším se opět na další návštěvu.

• K

Jako většině těhotných se ani mně nevyhnuly všelijaké problémy spojené s tímto stavem, ale díky spolupráci se slečnou Martinou se mi je podařilo eliminovat. Takže mohu služby Martiny jen doporučit je totiž fakt super a dokáže se vším pomoci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Slečna Martina je velmi příjemná a milá, vše mi dokonale vysvětlila. Teď jsem u ní byla popáté a vidím výrazné zlepšení. Je důležité cvičit cviky, které několikrát během sezení procvičí. Největší problémy mi dělá krční páteř, pánevní dno a bolesti při menstruaci.

• Z
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Měla jsem akutní problém s bederní a hrudní páteří. Po dvou návštěvách se cítím mnohem lépe,
    budu doma dále provádět cvičení, které mě magistra doporučila a naučila. Jsem s její prací velmi spokojená.
    Doporučuji.

• Slečna Martina přistupuje k práci opravdu odborně a odpovědně. Její práce je i jejím koníčkem, neustále se dále vzdělává a je vidět i cítit, že ji to opravdu baví. Její jednání s pacientem je velmi příjemné. Děkuji za svoje záda.

• M

Poměrně intenzivně běhám a mám problémy s kolenem. Jednak mi slečna Crhová velmi dobře poradila ohledně "tejpování" ale především mi nastavila řadu cviků pro správné protažení, což přetíženým svalům a kloubům hodně pomohlo. Jinak taky hodně pozitivně hodnotím profesionální přístup a zájem s jakým řeší každý problém pacienta. Vřele doporučuji!

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

¨Profesionální a individuální přístup. Detailní popis prováděné rehabilitace, doporučení cviků a úleva od bolesti po první návštěvě. Doporučuji.

• Slečna magistra má skvělý individuální a velmi profesionální přístup a snaží se, na rozdíl od mnoha jiných, najít a vyřešit příčinu problému, ne jen dokola zmírňovat následky. S pacientem se i přes svou vysokou odbornost baví naprosto normálně, bez náznaku povýšenosti a je velice milá. V kombinaci s novou, dobře dostupnou a vybavenou ordinací najdete v Brně těžko lepší péči. Po dvouleté anabázi s bolestmi zad konečně někdo, kdo mi pomohl. Všem doporučuji.