Adresa

Mgr. Martina Červená - fyzioterapie Praha
Ostrovského 253/3, Praha 5-Smíchov, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

Ve své ordinaci se zabývám celým pohybovým aparátem člověka a diagnostikou, podle které volím následnou léčbu. Věkové rozmezí mých pacientů je od dětí...

Více

Specializace

  • fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil
Umístění: Mgr. Martina Červená - fyzioterapie Praha pooperační rehabilitace

K slečně Martině jsem se dostala před 4 lety díky kladným hodnocením zde, když jsem po operaci kolene vystřídala několik fyzioterapetů, ale až slečna Martina mi od nepříjemných bolesti pomohla už po pár návštěvách. Od té doby k ní chodím pravidelně a všem ji mohu vřele doporučit.

M
Ověřený profil
Umístění: Mgr. Martina Červená - fyzioterapie Praha Bolavá záda a rameno

Velice šikovná fyzioterapeutka která rychle vyřešila oba mé problémy. Profesionální přístup a vždy usměvavá :)

Ověřený profil

Šikovná a milá fyzioterapeutka. Cestovala s naším beachvolejbalovým týmem do Rakouska a měli jsme skvělý servis. Doporučuji!

Mgr. Martina Bolenová

Děkuji za referenci. Bylo mi potěšením. :-)


D
Ověřený profil

Po dvou návštěvách naprostá spokojenost, záda mi opět fungují, jak mají. Snad to vydrží i nadále :) Na návštěvách se řeší nejen akutní problémy, ale celkový přístup a příčina bolestí. Mohu jen doporučit.

Mgr. Martina Bolenová

Děkuji za Váš komentář. Jsem ráda, že záda drží. :-)


Z
Ověřený profil

Slečna Červená je naprosto perfektní fyzioterapeut a vřele ji doporučuji všem, kteří mají nějaké problémy. Pomohla mi od vleklých bolestí zad a ramene, se kterými jsem se potýkala celá léta po úrazu páteře. Jsem opravdu šťastná, že jsem ji našla. Je první terapeut, který mi opravdu pomohl. I když jsem přišla s akutní bolestí (nastydnutí aj.), tak mi její terapie ihned pomohla od bolesti. Stejně tak i mého partnera zbavila urputných bolestí kříže. Martina je prostě člověk na pravém místě :)

Mgr. Martina Bolenová

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení.


J
Ověřený profil

Slečnu Martinu mohu jen doporučit. Po několika návštěvách u ní jsem se zbavil bolesti ramene, které mě trápilo cca rok a odpověď u lékaře při mé snaze to nějak řešit byla :" Nechte to v klidu"... Jsem rád, že v případě dalších problémů vím, na koho se v budoucnu obrátit.

Mgr. Martina Bolenová

Děkuji za hodnocení. Ramena jsou vždy trochu složitější, ale společně jsme to zvládli. :-)


A
Ověřený profil

Velice pozitivně hodnotím komplexnost s jakou přistupuje k pacientům, nesnaží se jen odstranit bolest a pacienta se rychle zbavit, ale řeší i samotnou příčinu problému, tak aby došlo k jeho celkovému odstranění. Mohu její služby vřele doporučit každému.

Mgr. Martina Bolenová

Děkuji za názor.


T
Ověřený profil

Martinku doporučuji všemi deseti. Opravdu profesionální přístup. Již delší dobu mě zužovala bolest zad spojená s nošením tašky přes jedno rameno a s ukončením vysoké fyzické zátěže při sportu. Martina si mě odborně vyšetřila, zeptala se na pár otázek a zjistila u mě více než jeden problém. Nyní s Martinou nadále spolupracujeme. Dala mi několik cviků, které pravidelně praktikuji na záda a nemohu si to vynachválit. Je opravdu úžasná. Děkuji Tomáš

Mgr. Martina Bolenová

Děkuji za milý a upřímný komentář. :-)


P
Ověřený profil

Slečna Červená mi velice mnohokrát a ochotně pomohla, musím uznat, že jsem trochu zanedbával cviky a přesto se mnou udělala zázraky. Je pravda, že není kouzelnice, pokut člověk neposlouchá a nedělá to co mu řekne. Nicméně při správném postupu se první uvolňující výsledky dostaví velice brzo (asi záleží komu co je) a s pravidelným cvičením se člověk změní k nepoznání. A také má smysl pro humor :-)

Mgr. Martina Bolenová

Děkuji za hodnocení.


C
Ověřený profil

Ke slečně Červené jsem se dostala po mém vážném úrazu ruky, zkoušela jsem několik rehabilitačních center, ale až slečna Červená mi dokázala díky jejímu přístupu, optimismu a zkušenostem pomoci tak, že ruku mám plně funkční i když mi lékaři tvrdili, že plná hybnost jako před úrazem se nedostaví - dostavila. Chce to najít jen toho pravého odborníka a slečna Červená jím rozhodně je.

Mgr. Martina Bolenová

Děkuji moc za hodnocení.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den pani Martina, muzeme se vas zeptat jestli bysme se mohli zapsat na fizioterapii
Moje maminka ma velke bolesti v oblasti L5-S1
Lekar ji doporucil fizioterapii
Predem moc dekujeme

Dobrý den,
bohužel momentálně nemohu nabídnout blízký termín z kapacitních důvodů. Objednávám cca na polovinu července. Pokud by Vám nevadil tento pozdější termín, ráda Vaši maminku objednám (prosím o telefonické objednání viz telefonní kontakt). Hezký den.

Mgr. Martina Bolenová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli umí zatejpovat záda i praktický lékař nebo ortoped.

Dobrý den, pokud mají dostatečné znalosti (certifikovaný kurz), tak ano. S pozdravem, Červená

Mgr. Martina Bolenová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.