Mgr. Martina Červená - fyzioterapie Praha
Ostrovského 253/3, Praha 5-Smíchov, Praha

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Ve své ordinaci se zabývám celým pohybovým aparátem člověka a diagnostikou, podle které volím následnou léčbu. Věkové rozmezí mých pacientů je od dětí...

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Umístění: Mgr. Martina Červená - fyzioterapie Praha pooperační rehabilitace

K slečně Martině jsem se dostala před 4 lety díky kladným hodnocením zde, když jsem po operaci kolene vystřídala několik fyzioterapetů, ale až slečna Martina mi od nepříjemných bolesti pomohla už po pár návštěvách. Od té doby k ní chodím pravidelně a všem ji mohu vřele doporučit.

Umístění: Mgr. Martina Červená - fyzioterapie Praha Bolavá záda a rameno

Velice šikovná fyzioterapeutka která rychle vyřešila oba mé problémy. Profesionální přístup a vždy usměvavá :)

Šikovná a milá fyzioterapeutka. Cestovala s naším beachvolejbalovým týmem do Rakouska a měli jsme skvělý servis. Doporučuji!

Mgr. Martina Bolenová

Děkuji za referenci. Bylo mi potěšením. :-)

Po dvou návštěvách naprostá spokojenost, záda mi opět fungují, jak mají. Snad to vydrží i nadále :) Na návštěvách se řeší nejen akutní problémy, ale celkový přístup a příčina bolestí. Mohu jen doporučit.

Mgr. Martina Bolenová

Děkuji za Váš komentář. Jsem ráda, že záda drží. :-)

Slečna Červená je naprosto perfektní fyzioterapeut a vřele ji doporučuji všem, kteří mají nějaké problémy. Pomohla mi od vleklých bolestí zad a ramene, se kterými jsem se potýkala celá léta po úrazu páteře. Jsem opravdu šťastná, že jsem ji našla. Je první terapeut, který mi opravdu pomohl. I když jsem přišla s akutní bolestí (nastydnutí aj.), tak mi její terapie ihned pomohla od bolesti. Stejně tak i mého partnera zbavila urputných bolestí kříže. Martina je prostě člověk na pravém místě :)

Mgr. Martina Bolenová

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení.

Slečnu Martinu mohu jen doporučit. Po několika návštěvách u ní jsem se zbavil bolesti ramene, které mě trápilo cca rok a odpověď u lékaře při mé snaze to nějak řešit byla :" Nechte to v klidu"... Jsem rád, že v případě dalších problémů vím, na koho se v budoucnu obrátit.

Mgr. Martina Bolenová

Děkuji za hodnocení. Ramena jsou vždy trochu složitější, ale společně jsme to zvládli. :-)

Velice pozitivně hodnotím komplexnost s jakou přistupuje k pacientům, nesnaží se jen odstranit bolest a pacienta se rychle zbavit, ale řeší i samotnou příčinu problému, tak aby došlo k jeho celkovému odstranění. Mohu její služby vřele doporučit každému.

Děkuji za názor.

Martinku doporučuji všemi deseti. Opravdu profesionální přístup. Již delší dobu mě zužovala bolest zad spojená s nošením tašky přes jedno rameno a s ukončením vysoké fyzické zátěže při sportu. Martina si mě odborně vyšetřila, zeptala se na pár otázek a zjistila u mě více než jeden problém. Nyní s Martinou nadále spolupracujeme. Dala mi několik cviků, které pravidelně praktikuji na záda a nemohu si to vynachválit. Je opravdu úžasná. Děkuji Tomáš

Mgr. Martina Bolenová

Děkuji za milý a upřímný komentář. :-)

Slečna Červená mi velice mnohokrát a ochotně pomohla, musím uznat, že jsem trochu zanedbával cviky a přesto se mnou udělala zázraky. Je pravda, že není kouzelnice, pokut člověk neposlouchá a nedělá to co mu řekne. Nicméně při správném postupu se první uvolňující výsledky dostaví velice brzo (asi záleží komu co je) a s pravidelným cvičením se člověk změní k nepoznání. A také má smysl pro humor :-)

Děkuji za hodnocení.

C

Ke slečně Červené jsem se dostala po mém vážném úrazu ruky, zkoušela jsem několik rehabilitačních center, ale až slečna Červená mi dokázala díky jejímu přístupu, optimismu a zkušenostem pomoci tak, že ruku mám plně funkční i když mi lékaři tvrdili, že plná hybnost jako před úrazem se nedostaví - dostavila. Chce to najít jen toho pravého odborníka a slečna Červená jím rozhodně je.

Děkuji moc za hodnocení.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den pani Martina, muzeme se vas zeptat jestli bysme se mohli zapsat na fizioterapii
Moje maminka ma velke bolesti v oblasti L5-S1
Lekar ji doporucil fizioterapii
Predem moc dekujeme

bohužel momentálně nemohu nabídnout blízký termín z kapacitních důvodů. Objednávám cca na polovinu července. Pokud by Vám nevadil tento pozdější termín, ráda Vaši maminku objednám (prosím o telefonické objednání viz telefonní kontakt). Hezký den.

Mgr. Martina Bolenová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli umí zatejpovat záda i praktický lékař nebo ortoped.

Dobrý den, pokud mají dostatečné znalosti (certifikovaný kurz), tak ano. S pozdravem, Červená