Martin Sklenský, ortoped Brno

Ortoped přijímá nové pacienty

163 objednaných návštěv během 30 dní

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 2 Více
544 52.....

Běžný termín

Běžný termín 30 min

Vyšetření pohybového aparátu

Dobrý den, vítám Vás na svém profilu. Od r. 1993 provozuji svou privátní ortopedisko-traumatologickou ambulanci v dnešním Centru lékařské péče s.r.o...

• onemocnění pohybového aparátu

Běžný termín

Běžný termín 30 min

Vyšetření pohybového aparátu

Centrum lékařské péče spol. s r.o.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Potvrzeni pro zamestnavatele

Velmi spokojena moc dekuji za orijemne vystupovani preji krasny den a hodne spokojenych zakazniku s diky Helanova

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Problém s kolenem.

Byla jsem u Mudr. Sklenského poprvé. Odstranil mi výpotek z kolene (není to zrovna příjemná, ale zatím nejméně bolestivá zkušenost při tomto typu ošetření) Pokračujeme dál ve vyšetřeních, ale už teď tuším, že jsem si vybrala správného lékaře. Navíc moc chválím online systém objednávek a sms upozornění na blížící se termín vyšetření. Moc děkuji. A.Z.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Bolest kolene

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Běžný termín

Pozorný, empatický, pečlivý lékař. Je zřetelné, že má rozsáhlou zkušenost v oboru. Přívětivý přístup lékaře i sestry v ordinaci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o.

Jsem velmi spokojen s vyšetřením u pana doktora.
Vřele doporučuji.
Jak po odborne stránce tak jeho přístup k pacientovi.
Nemohu než chválit a poděkovat

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. oteklé bolestivé koleno

Vstřícnost a odbornost lékaře. Děkuji. Veliká výhoda možnosti objednání a dodržení termínu objednání, což se dnes málo vidí.

Umístění: jiné místo

Pan doktor je profesionál ,moje maminka má od pana doktora endoprotézu kyčle již 20 let a chodí ...☺☺☺

O

Velice kladne hodnotim vyuzivani systemu pro objednani. cekal jsem opravdu malou chvili. Samotne vysetreni uz me tak nenadchlo - procitani zprav behem meho popisovani problemu. Sice je asi dobry odbornik, hodne odborne me popsal mechanismus kolena, ale bohuzel me s mym poroblemem nepomohl. Zaver je ten, ze je problem zpusoben vekem a vysokou postavou a mam se s tim smirit (tyto nazory moc neuznavam).

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Vymknutý kotnik

Velmi ochotný pečlivý p.doktor velmi dobře provedený elektronický system objednání moc děkuji Srnová

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Bolest v pravé kyčli

Pan doktor mně poslal na roentgen a z jeho výsledku mně sdělil, že mám kyčel jako mladík. (bylo mně 68 roků) Podle pana doktora to byla vadná páteř, doporučil mně obstřiky a rehabilitaci, to však nepomáhalo. Bolesti se zvětšovali, proto jsem navštívil druhého ortopéda a dopadl jsem tak, že byla nutná výměna kyčelního kloubu. kyčelního kloubu. Podle mně pan doktor nic moc.

• onemocnění pohybového aparátu

• ortopedie