Martin Sklenský, ortoped Brno

Ortoped Více

106 objednaných návštěv během 30 dní

Zprávy

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Dobrý den, vítám Vás na svém profilu. Od r. 1993 provozuji svou privátní ortopedisko-traumatologickou ambulanci v dnešním Centru lékařské péče s.r.o...

• Onemocnění pohybového aparátu

• ortopedie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

TS

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) Běžný termín

Přístup pana doktora byl výborný. Vše vysvětlil, udělal zákrok a brzy objednal na kontrolu. Děkuji .

mp

Neprijemná sestricka, hodne spatna komunikace a pristup, minimalni snaha resit komplikace s formalitami.

MUDr. Martin Sklenský

Podle ustanovení § 12 zákona č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění ve znění pozdějších předpisů:

Pojištěnec je povinen:
h) prokazovat se při poskytování zdravotních služeb platným průkazem pojištěnce nebo náhradním dokladem vydaným příslušnou zdravotní pojišťovnou,
Pan MP tuto povinnost nesplnil, protože neměl u sebe platný průkaz pojištěnce. Přesto se dožadoval odborného vyšetření.
Neměl ani jakýkoli jiný doklad, kterým by doložil svou totožnost
MUDr. Sklenský, ve snaze vyjít panu MP vstříc, provedl elektronický pokus zjistit stav jeho zdravotního pojištění, ale rodné číslo, které pan MP uvedl nebylo přijato systémem veřejného zdravotního pojištění.
Vyvstala tedy pochybnost zda je pan MP zdravotně pojištěn
Dalšího komentáře netřeba
Dovoluji si pana MP požádat, aby nás podobných invektiv ušetřil a pro příště se obrátil na jiného kolegu

Sabrina Barbora

Pan doktor jako vždy profesionální , příjemný ,se snahou pomoci a návrhem na pokračování další léčby.

JD

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) vyšetření pohybového aparátu

Spokojenost, pan doktor mně zatím vždy pomohl:-) Příjemné vystupování a termíny včas bez zpoždění. Naprostá spokojenost.

Michal Kudláček

Pan doktor Sklenský je opravdový odborník. V minulosti prováděl mj. náhradu kyčelního kloubu mého dědečka a bez jakýchkoli problemů.Vysvětlil mi podrobně problém s bočními vazy v koleně, ukázal na modelu a doporučil jak další vyšetření tak i případnou léčbu.

An

z posledni navštěvy lekaře jsem byla docela zklamaná.Byla jsem u lekaře vickrát ale naposledy tedy zklamaní. Jinak je lékař podle mě dobrý.

M. Š.

K panu doktorovi chodím již pře 30 let, takže již jsem si na něho zvykla. Operoval mně obě kyčle, takže nyní tam hodím na běžnou kontrolu. Jsem spokojená.

P.S.

Pan doktor mne trpělivě vyslechnul a věnoval mi odbornou péči.
Bohužel můj problém nelze jednoduše vyřešit při jedné návštěvě.

Jan Tauš, kpt.

Nejlepší pan doktor, kterého jsem v životě a to je mi 73 roků, potkal. Dokázal v jedné osobě soustředit citlivého pozorného člověka, odborníka, sportovce, myslím, že je špičkový horolezec.

JL

Pan doktor mě vyšetřil, vysvětlil můj problém, předepsal lék, ale zatím nevím, zda bude účinkovat. Pevně věřím, že bude.

• Onemocnění pohybového aparátu

• ortopedie