COVID-19: Dbejte o své zdraví.

ZnamyLekar

U tohoto specialisty můžete se objednat na:

Návštěvu v ordinaci

Pokud potřebujete ošetření, ke kterému je nezbytná schůzka se specialistou, nečekejte - objednejte si návštěvu v ordinaci.

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

544 52.....

Běžný termín

Běžný termín 30 min

Vyšetření pohybového aparátu

Dobrý den, vítám Vás na svém profilu. Od r. 1993 provozuji svou privátní ortopedisko-traumatologickou ambulanci v dnešním Centru lékařské péče s.r.o...

• onemocnění pohybového aparátu

• ortopedie

Běžný termín

Běžný termín 30 min

Vyšetření pohybového aparátu

Centrum lékařské péče spol. s r.o.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Běžný termín 30 min

Pan doktor rychle osvětlil daný problém.Poslal mě na rentgen, aby zjistil rozsah arthrozy popřípadě dalšího poškození čéšky kolene. předepsal lék proti bolesti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. vyšetření pohybového aparátu

Byl dodržen čas objednání, službu konající MUDr. Prýmek byl velmi příjemný, podrobně vysvětlil možné příčiny problému a další postup léčby - naprostá spokojenost

Mudr. Jan Sklenský příjemný a důsledný lékař, detailní prohlídka, nastavena léčba, vše vysvětleno. Naprostá spokojenost.

Od ledna jsem se lecila s ramenem. Obeslo se to nastesti bez obstriku a doufam, ze uz vse bude v poradku a ja budu moct zacit postupne zase s mirou cvicit. Dekuji.

Pan doktor velice příjemný,ochotně a odborně vše vysvětlil,v našem zdravotnictví je potřeba více takových odborníků,chválím a pana doktora doporučuji

Mudr. Martin Sklenský , mě před 18 lety velice pomohl. Po pádu ze schodů, jsem si jsem utrpěla vážnou zlomeninu v kotníku,byla jsem léčena na Žlutém kopci, a pro mne to nevypadalo moc růžově . Třiceti procentní poškození a kulhání až do konce života , a hlavně nezájem ze strany doktorů a možném dalším řešení problémů a proto jsem hledala lékaře, který by mě pomohl. Byl to Mudr. Martin Sklenský. Díky jeho zájmu a odbornosti, jsem se uzdravila . Můžu dělat to co mám ráda a až na malé drobnosti ,jsem v pořádku. Pana doktora si velice vážím a jsem mu za mnoho vděčná.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Omezení pohybu v kolenou

Po první návštěvě se to těžko hodnotí. Na první dojem spokojenost. Nemám příliš zkušeností s lékaři. Do čekárny mě dohnala až bolest kolenou a s tím spojené omezení v pohybu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Potvrzeni pro zamestnavatele

Velmi spokojena moc dekuji za orijemne vystupovani preji krasny den a hodne spokojenych zakazniku s diky Helanova

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Problém s kolenem.

Byla jsem u Mudr. Sklenského poprvé. Odstranil mi výpotek z kolene (není to zrovna příjemná, ale zatím nejméně bolestivá zkušenost při tomto typu ošetření) Pokračujeme dál ve vyšetřeních, ale už teď tuším, že jsem si vybrala správného lékaře. Navíc moc chválím online systém objednávek a sms upozornění na blížící se termín vyšetření. Moc děkuji. A.Z.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Bolest kolene

• onemocnění pohybového aparátu

• ortopedie