Martin Sklenský, ortoped Brno

Ortoped Více

16 objednaných návštěv během 30 dní

Zprávy

Vránova 172, Brno

MUDr. M. Sklenský je od 4.7.2022 neplánovaně v DLOUHODOBÉ PRAC. NESCHOPNOSTI A NEBUDE PŘÍTOMEN V AMBULANCI MINIM. DO KONCE ZÁŘÍ 2022. Prosíme pacienty o jejich objednávání k ostatním ambulujícím lékařům. +420 544 527 530 (tel.objednání cestou ústředny KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN V DOBĚ 8-12h) +420 544 527 535 (tel. přímo do ambulance- v provozu POUZE v ordin.době!)

• Adresa

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Dobrý den,
    vítám Vás na svém profilu. Od r. 1993 provozuji svou privátní ortopedisko-traumatologickou ambulanci v dnešním Centru lékařské péče...

• Onemocnění pohybového aparátu

• ortopedie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) Běžný termín

Srozumitelné vysvětlení a první lékař, který netvrdí, že mám problémy se zády díky menší nadváze. Věřím, ž e snad pod vedením tohoto lékaře se mi zdravotní stav zlepší.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

jsem velmi spokojena s chováním a přístupem jak pana doktora tak sestřičky při řešení mých zdravotních problémů

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je velmi vstřícný a snažil se profesionálně vyřešit můj problém. Nabídl mi několik řešení mého zdravotního stavu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přístup pana doktora byl výborný. Vše vysvětlil, udělal zákrok a brzy objednal na kontrolu. Děkuji .

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Neprijemná sestricka, hodne spatna komunikace a pristup, minimalni snaha resit komplikace s formalitami.

MUDr. Martin Sklenský

Podle ustanovení § 12 zákona č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění ve znění pozdějších předpisů:

Pojištěnec je povinen:
    h) prokazovat se při poskytování zdravotních služeb platným průkazem pojištěnce nebo náhradním dokladem vydaným příslušnou zdravotní pojišťovnou,
    Pan MP tuto povinnost nesplnil, protože neměl u sebe platný průkaz pojištěnce. Přesto se dožadoval odborného vyšetření.
    Neměl ani jakýkoli jiný doklad, kterým by doložil svou totožnost
    MUDr. Sklenský, ve snaze vyjít panu MP vstříc, provedl elektronický pokus zjistit stav jeho zdravotního pojištění, ale rodné číslo, které pan MP uvedl nebylo přijato systémem veřejného zdravotního pojištění.
    Vyvstala tedy pochybnost zda je pan MP zdravotně pojištěn
    Dalšího komentáře netřeba
    Dovoluji si pana MP požádat, aby nás podobných invektiv ušetřil a pro příště se obrátil na jiného kolegu

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor jako vždy profesionální , příjemný ,se snahou pomoci a návrhem na pokračování další léčby.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) vyšetření pohybového aparátu

Spokojenost, pan doktor mně zatím vždy pomohl:-) Příjemné vystupování a termíny včas bez zpoždění. Naprostá spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor Sklenský je opravdový odborník. V minulosti prováděl mj. náhradu kyčelního kloubu mého dědečka a bez jakýchkoli problemů.Vysvětlil mi podrobně problém s bočními vazy v koleně, ukázal na modelu a doporučil jak další vyšetření tak i případnou léčbu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

z posledni navštěvy lekaře jsem byla docela zklamaná.Byla jsem u lekaře vickrát ale naposledy tedy zklamaní. Jinak je lékař podle mě dobrý.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K panu doktorovi chodím již pře 30 let, takže již jsem si na něho zvykla. Operoval mně obě kyčle, takže nyní tam hodím na běžnou kontrolu. Jsem spokojená.

Dobrý den,

• Onemocnění pohybového aparátu