Martin Sklenský, ortoped Brno

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Běžný termín

Běžný termín 30 min

Vyšetření pohybového aparátu

Dobrý den, vítám Vás na svém profilu. Od r. 1993 provozuji svou privátní ortopedisko-traumatologickou ambulanci v dnešním Centru lékařské péče s.r.o...

• Onemocnění pohybového aparátu

• ortopedie

Běžný termín

Běžný termín 30 min

Vyšetření pohybového aparátu

Centrum lékařské péče spol. s r.o.

Byl jsem spokojen, výborné jednání, kvalitní ošetření a vysvětlení medikace od p.doktora Sklenského.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. vyšetření pohybového aparátu

První návštěva, teprve jdu na rentgen. Dostala jsem utišujici a uvolňovací léky Milé jednání nejen pana doktora, ale i sestřičky. Další objednání hned za 14 dní.

Vše v pořádku. Vstřícný přístup, ochota, podrobné vysvětlení problému, snaha pomoct. Lékaře určitě doporučuji.

Jsem spokojen , pan doktor mně vysvětlil stav mého kolena a možnosti řešení , což mně uklidnilo a, předepsal léky, které mně ulehčily pohyb ,
Čermák Antonín

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Běžný termín 30 min

Spokojenost, pan doktor mně zatím vždy pomohl:-) Příjemné vystupování a termíny včas bez zpoždění. Naprostá spokojenost.

Pan doktor velice příjemný,ochotně a odborně vše vysvětlil,v našem zdravotnictví je potřeba více takových odborníků,chválím a pana doktora doporučuji

Návštěva u Pána Mudr. Sklenského byla velmi krátká. Rychle se podíval na to co mě trápilo a během pár minut jsem odcházela s diagnózou a doporučení co a jak dál. Pokud někdo je zvyklý na nadprůměrné věnování a vysvětlení se ho tady nedočká. Pán doktor je přísný a konkrétný. Za mě vše proběhlo tak jak má.

Dobrý den,jsem velmi spokojen s dosavadní léčbou,byl jsem u pana doktora třetí návštěvu a zatím jsem velmi spokojen,vše vysvětlí.poradi,za mě spokojenost..

C

Přítomen byl MUDr. Jan Sklenský. Jsem spokojený s přístupem a vysvětlením. Celkově mám velmi příjemný dojem.

Pan doktor byl velice vstřícný a ochotný.
Byla jsem objednaná a prakticky jsem nečekala,rozhodně doporučuji.

• Onemocnění pohybového aparátu

• ortopedie