Martin Sklenský, ortoped Brno

MUDr. Martin Sklenský

Ortoped přijímá nové pacienty

122 objednaných návštěv během 30 dní

Vránova 172, Brno
Centrum lékařské péče spol. s r.o. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 2 Více
544 52.....

Běžný termín

Běžný termín 30 min

Vyšetření pohybového aparátu

Dobrý den, vítám Vás na svém profilu. Od r. 1993 provozuji svou privátní ortopedisko-traumatologickou ambulanci v dnešním Centru lékařské péče s.r.o...

• onemocnění pohybového aparátu

Běžný termín

Běžný termín 30 min

Vyšetření pohybového aparátu

Centrum lékařské péče spol. s r.o.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Potíže pohybového aparátu

Pan doktor je odborník a profesionál. Vyslechne problém , vyhodnotí a případně odešle na další pracoviště. Na otázky odpovídá erudovaně, vysvětlí a doporučí další postup. Po dlouhé době jsem opět potkala lékaře u kterého je naprosto jasné, že své práci rozumí a umí zároveň jednat s lidmi.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Bolesti ruky

Pan doktor i sestřička byli velice příjemní. Poslal mě na vyšetření. Jako největší plus hodnotím možnost objednání přes internet. Doporučujemi

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o.

Tímto bych chtěla zprostředkovat poděkování mojí maminky, která byla jeho dlouholetou pacientkou. Pomáhal jí nejenom jako skvělý odborník, ale i jako člověk, který dovede reagovat na potřeby pacienta.

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. zánět ramene

Pan doktor byl velmi laskavý, měla jsem velké bolesti, udělal mi obstřik ramene, s tím, že za 14 dní mohu přijít na další, napsal léky, doporučil rehabilitace. Velmi jsem ocenila citlivé jednání lékaře pro velkou bolest. Rozhodně doporučuji.

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Koleno

Pana doktora znám už z roku 1986, kdy mně operoval dokonale cystu v kotníku. Dodnes nemám žádný problém. Proto se na něj obracím s důvěrou i dnes tentokrát s kolenem!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Běžný termín

První návštěva a jsem spokojená. Vysvětleno vše ohledně mého zdravotního problému.Předepsané léky na bolest,rentgen a bude následovat další léčba. Pan doktor přistupuje velmi profesionálně.

Byla to první návštěva, čeká se na magnetickou rezonanci, bolesti zad a nártů, zatím napsány ortopedické vložky na míru.Uvidíme jak to bude pokračovat, zatím děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Dlouhodobá bolest kolene

Byla jsem mile překvapená profesionálním a zároveň lidským přístupem tohoto lékaře. Vše mi bylo důkladně vysvětleno ohledně mého zdravotního problému. Děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. bolesti

Dobrý den, nikdy jsem u ortopeda nebyla. Měla jsem žádanku od lékařky z onkologie. Pana doktora jsem našla na internetu. Zaujalo mě objednání přes internet, kde jsem si mohla vybrat den i čas. A to rozhodlo v mém výběru. Také jsem byla upozorněna sms na schůzku v ten určitý den, abych nezapomněla. Na objednání jsem nemusela čekat dlouhou dobu což hodnotím na výbornou, protože nikoho nebaví, když má bolesti čekat na vyšetření třeba 3 měsíce. Když jsem přišla k panu doktorovi tak jsem byla příjemně překvapena jeho přístupem k pacientům. Představil se mi a vyslechl mě co mu povídám, a následně situaci řešil. Pana doktora hodnotím velice kladně. Srdečně zdraví Burešová

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Bolest zad

Velmi příjemný pan doktor. Často jsem se setkávala s tím, že byli lékaři arogantní nebo vůbec neposlouchali pacienta. Tento lékař je moc hodný, naslouchá a má lidský přístup.

• onemocnění pohybového aparátu

• ortopedie