Martin Sklenský, ortoped Brno

Martin Sklenský

Ortoped přijímá nové pacienty

123 objednaných návštěv během 30 dní

Vránova 172, Brno
Centrum lékařské péče spol. s r.o. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 2 Více
544 52.....

Vyšetření pohybového aparátu

Ortopedická chirurgie

Běžný termín +2 Více

Implantáty

Totální endoprotézy kyčelních a kolenních kloubů

Dobrý den, vítám Vás na svém profilu. Od r. 1993 provozuji svou privátní ortopedisko-traumatologickou ambulanci v dnešním Centru lékařské péče s.r.o...

• onemocnění pohybového aparátu

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Běžný termín

Pan doktor mě přijal přesně na čas, nemusela jsem čekat. Ochotně mě vyslechl a prohlédl. Jsem spokojená, jak s přístupem, tak s postupem léčby. Je ochotný. Byla jsem před dvěma roky u pana doktora na operaci nohy. Operace proběhla dobře a po vyléčení nemám žádné problémy. Velice mu děkuji. Jsem ráda že se můžu obrátit se svými problémy právě na pana doktora Sklenského.

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Byla jsem dnes s ramenem na ortopedii.

Pan doktor Sklenský starší i jeho syn jsou skuteční odborníci na svém místě. Obdivuji jejich profesionální přístup jak k práci tak k pacientům. To je velký dar. A sestřička rovněž je moc milá a příjemná. Vřele jich doporučuji všem. Já sama bych ani nikam jinam nejela, protože tolik ochoty, vstřícnosti a laskavosti jsem doposud nikde nenašla co právě u nich. Děkuji Vám za pomoc a milé přijetí.

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Běžný termín

Je vidět, že pan primář ví, o čem mluví. Rychlé a kvalitní vyšetření. Velmi doporučuji, pokud Vás něco trápí.

Tady je svět ještě normální. Příjemné, vstřícné a lidské chování, včetně sestry. Máte pocit, že jste přišli k člověku, který opravdu ví co dělá a chce vám pomoci.

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o.

Pan doktor se chová profesionálně, přitom přátelsky. Odpověděl na všechny moje extra otázky s ochotou. I podání ruky je dnes příjemná věc.

Pan doktor Sklenský je velice vstřícný. Lékař na vysoké odborné úrovni. Vynikající diagnostik, vždy ochotně pomůže.

Pan doktor je jistě odborníkem na svém místě, vyšetření proběhlo v pořádku, jen se nemohu zbavit dojmu, že to bylo jako z rychlíku...v ordinaci jsem byla 5 minut. Dozvěděla jsem se diagnózu, dostala jsem na ni léky, ale příčina se neřeší.

Chodím na pravidelné kontroly kyčelního kloubu (poúrazová artróza, plánovaná TEP) a jsem spokojena. Další přednost dodržení objednacího času.

G
Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Běžný termín

Navštívila jsem pana dr. po úrazu při dopravní nehodě. Pan dr. udělal vyšetření a zjistil artrózu kolenního kloubu a připadá mi, že se pořád drží této diagnózy i když připomínám, že před úrazem mě koleno nebolelo a mohla jsem ho ohnout. teď pokračuji v rehabilitacích a stav se zlepšuje. Uvidím, jak dopadnu , když budu chtít zprávu pro pojišťovnu.....

Naprosto profesionální přístup. Nemohu nic jiného než jen chválit. Pan doktor mi provedl punkci kolene a tak skvěle, že mě ani téměř nebolela a s vyřešeným problémem jsem s úsměvem odcházela po 5 minutách.

Vyšetření pohybového aparátu

Ortopedická chirurgie

Běžný termín

Implantáty

Totální endoprotézy kyčelních a kolenních kloubů

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Běžný termín

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o.

G

• onemocnění pohybového aparátu