Vránova 172, Brno
Centrum lékařské péče spol. s r.o. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 2 Více
544 52.....

Vyšetření pohybového aparátu

Ortopedická chirurgie

Běžný termín + 2 Více

Implantáty

Totální endoprotézy kyčelních a kolenních kloubů

Dobrý den, vítám Vás na svém profilu. Od r. 1993 provozuji svou privátní ortopedisko-traumatologickou ambulanci v dnešním Centru lékařské péče s.r.o...

• onemocnění pohybového aparátu

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Běžný termín

Je vidět, že pan primář ví, o čem mluví. Rychlé a kvalitní vyšetření. Velmi doporučuji, pokud Vás něco trápí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Běžný termín

Tady je svět ještě normální. Příjemné, vstřícné a lidské chování, včetně sestry. Máte pocit, že jste přišli k člověku, který opravdu ví co dělá a chce vám pomoci.

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o.

Pan doktor se chová profesionálně, přitom přátelsky. Odpověděl na všechny moje extra otázky s ochotou. I podání ruky je dnes příjemná věc.

Pan doktor Sklenský je velice vstřícný. Lékař na vysoké odborné úrovni. Vynikající diagnostik, vždy ochotně pomůže.

Pan doktor je jistě odborníkem na svém místě, vyšetření proběhlo v pořádku, jen se nemohu zbavit dojmu, že to bylo jako z rychlíku...v ordinaci jsem byla 5 minut. Dozvěděla jsem se diagnózu, dostala jsem na ni léky, ale příčina se neřeší.

Chodím na pravidelné kontroly kyčelního kloubu (poúrazová artróza, plánovaná TEP) a jsem spokojena. Další přednost dodržení objednacího času.

G
Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Běžný termín

Navštívila jsem pana dr. po úrazu při dopravní nehodě. Pan dr. udělal vyšetření a zjistil artrózu kolenního kloubu a připadá mi, že se pořád drží této diagnózy i když připomínám, že před úrazem mě koleno nebolelo a mohla jsem ho ohnout. teď pokračuji v rehabilitacích a stav se zlepšuje. Uvidím, jak dopadnu , když budu chtít zprávu pro pojišťovnu.....

Naprosto profesionální přístup. Nemohu nic jiného než jen chválit. Pan doktor mi provedl punkci kolene a tak skvěle, že mě ani téměř nebolela a s vyřešeným problémem jsem s úsměvem odcházela po 5 minutách.

Vyšetření v pořádku. Jen jsem byla objednaná přes tento online systém, a sestřička to vůbec nerespektovala - brala i několik pacinetů přede mnou, kteří byli objednáni až po mně. Dokonce tam se mnou seděla paní která byla objednaná na stejný čas jako já. Objednací systém zjevně nefunguje. Díky tomu, že jsem přišla o chvilku dříve, čekací doba se tak protáhla skoro na hodinu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Zranění ramene - pan doktor byl tak laskavý a vzal mne do péče

Pan doktor je velmi vstřícný,pečlivý a hodný. Napsal mi žádanku na vyšetření a RHB. Je docela možné,že se mi podívá pod kůži na operačním sále. Prozatím mi napsal léky a vysvětlil mi vše potřebné. Byl tak laskavý a převzal mne do péče. Neměla jsem ortopeda, což je v mém věku, kdy už člověka všude bolí a píchá, docela problém. Oceňuji sehranost týmu - pan doktor a sestřička.
Oběma touto cestou děkuji za jejich čas.

Běžný termín

Vyšetření pohybového aparátu

Ortopedická chirurgie

Implantáty

Totální endoprotézy kyčelních a kolenních kloubů

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Běžný termín

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o.

G
Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Běžný termín

Oběma touto cestou děkuji za jejich čas.

• onemocnění pohybového aparátu

• ortopedie