Martin Sklenský, ortoped Brno

Ortoped přijímá nové pacienty

159 objednaných návštěv během 30 dní

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 2 Více
544 52.....

Běžný termín

Běžný termín 30 min

Vyšetření pohybového aparátu

Dobrý den, vítám Vás na svém profilu. Od r. 1993 provozuji svou privátní ortopedisko-traumatologickou ambulanci v dnešním Centru lékařské péče s.r.o...

• onemocnění pohybového aparátu

Běžný termín

Běžný termín 30 min

Vyšetření pohybového aparátu

Centrum lékařské péče spol. s r.o.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o.

Jsem velmi spokojen s vyšetřením u pana doktora.
Vřele doporučuji.
Jak po odborne stránce tak jeho přístup k pacientovi.
Nemohu než chválit a poděkovat

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. oteklé bolestivé koleno

Vstřícnost a odbornost lékaře. Děkuji. Veliká výhoda možnosti objednání a dodržení termínu objednání, což se dnes málo vidí.

Umístění: jiné místo

Pan doktor je profesionál ,moje maminka má od pana doktora endoprotézu kyčle již 20 let a chodí ...☺☺☺

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Běžný termín

Velice kladne hodnotim vyuzivani systemu pro objednani. cekal jsem opravdu malou chvili. Samotne vysetreni uz me tak nenadchlo - procitani zprav behem meho popisovani problemu. Sice je asi dobry odbornik, hodne odborne me popsal mechanismus kolena, ale bohuzel me s mym poroblemem nepomohl. Zaver je ten, ze je problem zpusoben vekem a vysokou postavou a mam se s tim smirit (tyto nazory moc neuznavam).

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Vymknutý kotnik

Velmi ochotný pečlivý p.doktor velmi dobře provedený elektronický system objednání moc děkuji Srnová

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Bolest v pravé kyčli

Pan doktor mně poslal na roentgen a z jeho výsledku mně sdělil, že mám kyčel jako mladík. (bylo mně 68 roků) Podle pana doktora to byla vadná páteř, doporučil mně obstřiky a rehabilitaci, to však nepomáhalo. Bolesti se zvětšovali, proto jsem navštívil druhého ortopéda a dopadl jsem tak, že byla nutná výměna kyčelního kloubu. kyčelního kloubu. Podle mně pan doktor nic moc.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Ostruhy na patak a problémy s plochyma nohama.

Velmi dobrý, už dlouho jsem se nepotkal, stakovou ochotou a přístupem. Věci a lékařů, mě poslala na rengen a pak na ozařování. Děkuji Světlík

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Bolest kolenou

Z prvni navstevy mam velmi dobry pocit. Verim ze mi pan doktor pomuze. Komunikativni, vse mi vysvetlil a poucil o lecebnem rezimu a postupu.

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Bolest kloubů

Objednávala jsem se na kompletní vyšetření pohybového aparátu které ve finále trvalo 5min. Očevidně to stačilo aby pán doktor vyhodnotil, že nic se s tím nedá udělat a předepsal doplňky na klouby a nimesil proti bolesti. Asi budu muset se obrátit k někomu ochotnějšímu, kdo bude nechávat pacientů a mluvit.

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o.

S panem doktorem jsem řešil celkem 2 zdravotní problémy v průběhu cca 5ti let. U toho prvního mi řekl, že stav je neměnný a že se musím naučit žít s bolestí. Nyní jsem měl nový problém, tak jsem to opět zkusil a opět jsem nepochodil. Řekl mi, že neví co mi je a že mi tedy nemá jak pomoci. Nedal mi ani žádné doporučení, jak postupovat dál, nějaké další alternativy, co mám dělat dál, za kým jiným zkusit zajít, co by to tedy mohlo být, prostě nic. Ortopedicky jste OK, tam jsou dveře. Přístupem, chováním, jednáním, péčí, řešením problému... za mě jedna velká nespokojenost.

• onemocnění pohybového aparátu

• ortopedie