Martin Sklenský, ortoped Brno

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Běžný termín

Běžný termín 30 min

Vyšetření pohybového aparátu

Dobrý den, vítám Vás na svém profilu. Od r. 1993 provozuji svou privátní ortopedisko-traumatologickou ambulanci v dnešním Centru lékařské péče s.r.o...

• Onemocnění pohybového aparátu

• ortopedie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Centrum lékařské péče spol. s r.o.

MUDr.Sklenský je specialista s bohatými zkušenostmi z ortopedické kliniky. Léčím se u něj úspěšně od roku 2012. Po operaci v lednu 2014 s totální endoprotézou kyčelního kloubu vedu plnohodnotný život bez bolestí a omezení.

Pan doktor (i sestřička)byli velmi milí a příjemní. Pan doktor se hned ptal, jak se mi daří, prošel se mnou můj zdravotní stav, domluvili jsme se velmi lehce a stále v pohodě na dalším postupu. Návštěva zde mě tedy velmi potěšila.

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Běžný termín

Na základě pozitivních ohlasů jsem za dr. Sklenským šla s akutní bolestí kolene. Za 30 sekund pan doktor shrnul, že mám přetížené čéšky a mám odpočívat.
Na RTG se týden poté ukázala artróza 2 stupně v kyčlích a kolenech.
NEDOPORUČUJI!

Děkuji za kvalitní vyšetření, odbornou konzultaci a návrh dalšího postupu. Celkově jsem spokojen.

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. vyšetření pohybového aparátu

Velke zklamani. Minimalni ocni kontakt, prevazovaly odpovedi ... co ja s tim ... za to ja nemuzu. Minimalni vysetreni. Po temer 40ti letech ve zdravotnictvi a peci o pacienty, se mi dostalo asi 8 minutove vysetreni. Odchazela jsem se slzami v ocich.
K dobru - rcp, zadanka na rtg.

Pan doktor byl opět skvělý, vstřícný a milý. Děkujeme, věříme, že budeme i nadále spokojeni.

Pan doktor kouknul, sáhnul a bylo hotovo :) na to, že mi předchozí ortoped tvrdil, že mi nic není, mi pak doktor vysvětlil, čím to může být, napsal ortézu a je po bolesti :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. vyšetření pohybového aparátu

Velká spokojenost ,přístup ,snaha a ochota pomoci,
Reference na pana doktora nezklamaly
Vyšetření pohyb.aparátu

Pan doktor Martin Sklenský je skvělý, pečlivě vyšetří, vysvětlí, pomůže včetně operací, které sám provede, prostě nemá chybu. Jsem ráda, že jsem v jeho péči.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Běžný termín 30 min

Vzhledem k 1 návštěvě věcné posouzení problému a návrh dalšího postupu vyšetření. Celkově spokojen.

• Onemocnění pohybového aparátu

• ortopedie