Martin Sklenský, ortoped Brno

MUDr. Martin Sklenský

Ortoped přijímá nové pacienty

141 objednaných návštěv během 30 dní

Vránova 172, Brno
Centrum lékařské péče spol. s r.o. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 2 Více
544 52.....

Vyšetření pohybového aparátu

Ortopedická chirurgie

Běžný termín +2 Více

Implantáty

Totální endoprotézy kyčelních a kolenních kloubů

Dobrý den, vítám Vás na svém profilu. Od r. 1993 provozuji svou privátní ortopedisko-traumatologickou ambulanci v dnešním Centru lékařské péče s.r.o...

• onemocnění pohybového aparátu

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o.

Navštívila jsem lékaře z důvodu přetrvávající bolesti v oblasti krční páteře a ramene. MUDr. Sklenský ml. mě důkladně vyšetřil a na základě tohoto vyšetření a RTG a ultrazvukových snímků mi velice pečlivě popsal mojí diagnózu a navrhl způsob léčby, který mi vyhovuje (žádné "zobání" prášků na tišení bolesti). S jeho přístupem i navrženou léčbou jsem maximálně spokojena. Irena M.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Běžný termín

Čas a služby OK, děkuji panu doktorovi za vysvětlení celého zdravotního problému a možnosti řešení pro mojí osobu vhodné.

Přišla jsem k lékaři s bolestí v levé kyčli po podklouznutí, která trvala 18 měsíců. Po důkladné prohlídce mi pan doktor nabídl obstřik. Vzhledem k okolnostem jsem nemohla momentálně přijmout navrženou léčbu, pan doktor mi silně zatlačit na místo, odkud bolest vycházela. Jaké bylo moje překvapení, když jsem se vzbudila druhý den bez bolesti kloubu, která trvala 18 měsíců! Velký odborník!! Myslím, že je to lékař, který má své povolání jako vášeň a životní styl!! Jen tak lze dosáhnout tak velká odbornost!! Moc děkuji!! Doufám, že zůstane v Česku a neopustí svůj národ!!

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. konzultace zdrav. stavu

Pan doktor byl moc milý, vstřícný. Vyšetřil mne a odeslal na další ošetření. Na řadu jsme šla přesně v objednanou dobu. Výhoda je, že se k němu dá objednat online. Za mě spokojenost, doporučuji.

Byl jsem poprvé v ordinaci p. MUDr Sklenského, jun. a z návštěvy i medikace mám víc než dobrý dojen. Jsem rád, že jsem se odhodlal odejít z předchozí ortopedické ambulance.
Akutně jsem si stěžoval na 3měsíční bolesti levého stehna od kyčle až po koleno. Po obstřiku v oblasti kyčle (donesl jsem výsledek rtg.snímku své kyčle) a po požití léků, t.zn. za několik hodin po ordinaci, bolesti nepociťuji a nepronásledovaly mě ani v noci. Vysoko hodnotím, že se p. doktor podrobně ptal i na mé jiné zdravotní problémy, takže jsem laicky pochopil, že chce poznat můj zdravotní stav komplexně. Rozmluva s p. doktorem byla velice příjemná a vstřícná.
Slabým místem bylo delší čekání, protože jak jsem z komunikace setřičky s pacienty pochopil, objednávání přes internet na určitou hodinu mělo asi poruchu. Výsledek ordinace však tento nedostatek bohatě vyvážil.
18.4.2019 Prof. Kavička

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Zravotní problém

Po včerejší návštěvě pana doktora na ortopedií jsem odcházela velmi spokojená, po třítýdenních bolestech kyčle jsem odcházela bez bolesti. Pak doktor přesně diagnostikoval problém a po provedeném obstřiku a nastavené léčbě musím konstatovat maximální spokojenost. Pan doktor byl nejen vstřícný a ochotný, ale rovněž je to odborník na svém místě. Vřele doporučuji.

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Běžný termín

Profesionální přístup, trochu rychlejší budí přísným dojmem, možná více úsměvů by neškodilo, i pacient může mít svůj vlastní názor!!!! Jinak velký odborník!!!

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Kolenni kloub

Moje prvni navsteva! Naprosto perfektni jednani specialisty v oboru, zadne zbytecne obstrukce. Moc Dekuji a doprucuji!

Pan doktor mě přijal přesně na čas, nemusela jsem čekat. Ochotně mě vyslechl a prohlédl. Jsem spokojená, jak s přístupem, tak s postupem léčby. Je ochotný. Byla jsem před dvěma roky u pana doktora na operaci nohy. Operace proběhla dobře a po vyléčení nemám žádné problémy. Velice mu děkuji. Jsem ráda že se můžu obrátit se svými problémy právě na pana doktora Sklenského.

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Byla jsem dnes s ramenem na ortopedii.

Pan doktor Sklenský starší i jeho syn jsou skuteční odborníci na svém místě. Obdivuji jejich profesionální přístup jak k práci tak k pacientům. To je velký dar. A sestřička rovněž je moc milá a příjemná. Vřele jich doporučuji všem. Já sama bych ani nikam jinam nejela, protože tolik ochoty, vstřícnosti a laskavosti jsem doposud nikde nenašla co právě u nich. Děkuji Vám za pomoc a milé přijetí.

Vyšetření pohybového aparátu

Ortopedická chirurgie

Běžný termín

Implantáty

Totální endoprotézy kyčelních a kolenních kloubů

Centrum lékařské péče spol. s r.o.

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o.

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. konzultace zdrav. stavu

18.4.2019 Prof. Kavička