Martin Sklenský, ortoped Brno

Ortoped Více

135 objednaných návštěv během 30 dní

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Dobrý den, vítám Vás na svém profilu. Od r. 1993 provozuji svou privátní ortopedisko-traumatologickou ambulanci v dnešním Centru lékařské péče s.r.o...

• Onemocnění pohybového aparátu

• ortopedie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) vyšetření pohybového aparátu

Moc příjemný pan doktor i sestřička...i když jsem neměla v pořádku doporučení od pani doktorky vzali mně na vyšetření....děkuji

MUDr Sklenskeho juniora jodnotim jako prijemneho lekare ktery naprosto srozumitelne komunikuje a vysvetli, hned reaguje i na opozdenou otazku. Navrh lecby - nemam namitek a dekuji za navrzenou reha.

Přístup, jaký si představuji. Zájem, důkladné vyšetření, vysvětlení možných příčin problému, návrhy řešení....lékař, který vzbuzuje důvěru.

Velký odborník skvělý lékař.Děkuji za možnost návštěvy u tohoto lékaře.Rozhodla jsem se k návštěvě tohoto lékaře na základě doporučení rodinného příslušníka.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) Běžný termín 30 min

Pan doktor a sestricka boli sice prijemny, ale ocakaval som podrobnejsie vysetrenie. To, ze som cakal asi pol hodinu by mi ani tak nevadilo, chapem ze niekedy pride na vysetrenie viac ludi a neda sa to ovplivnit. Ale pan doktor so mnou moje problemy prebral len komunikativne a predpisal mi lieky na osteoartrozu, bez toho aby vykonal vysetrenie v podobe prehliadky. Vysetrenie na osteoartrozu ani nic podobne som nikdy neabsolvoval. Objednaval som sa cez internet a boli tam na vyber 2 moznosti. Bezny termin a Bezny termin 30min. Nakolko som isiel na ortopediu s viacerymi problemami, tak som uviedol moznost Bezny termin 30min. Bohuzial bolo vidno, ze pan doktor nestiha, tak mi dal len zopar otazok, dostal som lekarsku zpravu, predpis a behom 5 minut som bol vybaveny bez toho aby sa na mna vobec pozrel. Toto povazujem za dost spatny pristup a skusenost.

profesionální přístup, bez čekání v čekárně, milá sestřička, jsem spokojena. Léčba teprve začíná, byla to první návštěva.

Pan doktor byl moc hodný, empatický, pomohl s léčbou, neodbyl můj problém, ale musím pochválit i ochotu sestry! Jsem moc spokojená a vděčná, děkuji.

Spokojenost, přesná objednací doba - nebylo nutno čekat, lékař na výborné úrovni - rozhodnutí o další léčbě

Spokojen jak s lékařem tak sestrou která byla ochotná Lékař mě poslal na další vyšetření do nemocnice děkuji

Pan doktor je laskavý,empatický a vzdělaný lékař s milým chváním, který se bez dlouhých řečí
dotazuje přesně a cíleně,vyšetřuje ohleduplně a dělá přesná správná rozhodnutí.Znám ho 40 let,ze své úrovně nikdy neslevil. Proto se na něho při potížích s důvěrou obracím . Ošetřoval i moji maminku a další členy rodiny. Klidné a vstřícné prostředí pomáhá vytvářet hodná sestřička.Moje hodnocení : perfektní

• Onemocnění pohybového aparátu

• ortopedie