Martin Sklenský, ortoped Brno

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Běžný termín

Běžný termín 30 min

Vyšetření pohybového aparátu

Dobrý den, vítám Vás na svém profilu. Od r. 1993 provozuji svou privátní ortopedisko-traumatologickou ambulanci v dnešním Centru lékařské péče s.r.o...

• Onemocnění pohybového aparátu

• ortopedie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Běžný termín

Běžný termín 30 min

Vyšetření pohybového aparátu

Centrum lékařské péče spol. s r.o.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Běžný termín 30 min

Žádné čekání, věcné a jasné jednání. Jsem velmi spokojen s dalším vyšetřením a průběhem léčby v této nelehké době.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Jiný

děkuji panu doktorovi za celkovou péči a lečbu až po operaci kyčelniho kloubu. DEKUJI ! Nyni ,temeř 3 mesice po operaci se citim dobře, urputna bolest kloubu zmizela a moje domaci rehalilitace probiha dobře. Velmi si važim vašeho zajmu o mě v prubehu hospitalizace v nemocnici.
Přeji vam pěkne vanoce a do dalšího roku hodne zdravi a hodne spokojenych pacientu jako jsem já.
PF 2021

Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. vyšetření pohybového aparátu

Pan doktor Sklenský je skvělý ortoped s lidským přístupem a snahou pomoci. Sestřička milá, sympatická. Všem doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Jiný

Super, nečekáš více než 5 minut,takhle by to mělo vypadat všude jinde u lékařů, nečekala jsem více jak 5 minut

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. vyšetření pohybového aparátu

K doktoru M.Sklenskému ,jako odborníkovi ve svém oboru,mám velkou důvěru.Je to velmi zkušený lékař a práci,kterou vykonává dělá svědomitě
a odpovědně.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Jiný

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Poradí, pomůže, doporučí léčbu. Je svědomitý. Pokud lze, pomůže.

V ordinaci jsem byl v den, kdy tam ordinuje pan doktor Jan Sklenský. Ošetření bylo velmi profesionální, pan doktor udělal pečlivou kontrolu a doporučil postup co dále. Problém s tenisovým loktem.

Byla jsem moc s panem doktorem spokojená je to moc dobrý doktor a vše mi vysvětlil jsem s ním moc spokojená

Velice přívětivý, odborné vyšetření s přesným vysvětlením. Hodnotím velice kladně a doporučuji všem. Ještě aby oprerace dopadla dobře.

Super profesionálové. Kazdemu pacientovi je venovano hodna casu s podrobnym vysvetlenim. Jsem maximálně spokojen.

• Onemocnění pohybového aparátu

• ortopedie