MUDr. Martin Prýmek

Brno 1 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:
    MUDr. Martin Prýmek
    Vránova 172, Brno

+420 544 527 535 (tel. v provozu pouze v ordinační době pondělí- pátek 16 - 19 hod) !

• Adresa

Vránova 172, Brno

Dozvědět se více

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

• ortopedie

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) Běžný termín

Velmi dobrá zkušenost, dobrá dostupnost od MHD , docela krátká objednací doba

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor v pohodě, ale náladu vám pokazí přístup jeho sestry, která tím kazí celkový dojem. Jinak spokojenost. Bohužel v aplikaci jsem já osobně nenašel dodatečně potvrzení návštěvy o kterou jsem byl den předtím SMS vyzván.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor naprosto super přístup, spokojenost. Paní sestřička absolutní protipól, tak protivnou osobu jsem ve službách už dlouho nepotkala.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Lékař mě při mé první návštěvě podrobně vyšetřil a odeslal na spec. RTG, který klinika nemá. MUDr. Prýmek se chová jako profesionál. Dojem z ortopedie kazí protivná sestra, nepříjemná na pacienty už před ordinací.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělá dost dobrý lékař.vysvetlil všechno co člověk potřebuje vědět

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pán doktor bol očividne mierne podráždený a nervózny. Mal som skôr pocit ako keby som ho svojou návštevou otravoval. Z hladiska vyšetrenia bolo všetko okej. Len ten prístup by to chcelo trochu zlepšiť.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemný personál. Profesionální přístup dochvilnost podrobný vysvětlení diagnózy atd

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Maximální spokojenost s jednáním i odborností pana doktora.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Oceňuji jeho mimořádně lidský přístup i jeho pomoc

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice pěkný přístup k pacientovi, dobrá komunikace, vysvětlení zdravotního problému. Děkuji.