Martin Prýmek, ortoped Brno

Ortoped Více

245 návštěv profilu během 30 dní

Zprávy

• ortopedie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Vránova 172, Brno

Dozvědět se více

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) Jiný

Velice vstřícný a milý pan doktor s velkým “D”.
Vždy mi vše vysvětlí a pokaždé pomůže.
Termín vždy dodržen podle objednání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) Běžný termín

Příjemný,odborně perfektní a empatický pan doktor. Mohu ho všem doporučit. Velmi příjemná je i sestřička.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S přístupem pana MUDr. Prýmka jsem spokojen, příjemná a věcná komunikace. Tohoto lékaře mohu určitě doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

V ordinaci jsem byla poprvé, takže léčba ještě není přesně stanovena,ale i tak dávám palec nahoru a pět hvězdiček.

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi příjemný a odborně perfektní specialista - ortoped. Navíc s empatickým přístupem k pacientovi.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Komunikace v pořádku, vše připraveno, detailně vysvětleno. Absolutní spokojenost. Profesionál a prostředí velmi příjemné.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Milý pan doktor dokonale prohledl, vše vysvětlil i postup obstriku, skonzultoval další postup léčby a kontrolu. Za mě skvělý přístup

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi příjemný a komunikativní pan doktor i sestřička.Opravdu se snaží pomoct.Úplně jiný přístup k pacientovi než v předchozím zařízení.
Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla to moje první návštěva. Pan doktor vše v klidu vysvětlil a poradil. Sestřička milá a usměvavá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla to moje první návštěva, takže nemůžu soudit,ale oceňuji velmi příjemný přístup lékaře i sestry, vysvětlili mi příčinu mého problému tak,abych to pochopila a byla cítit snaha,mi pomoci.Byla jsem velmi spokojená.

• ortopedie