FERTIMED, s.r.o.

FN Olomouc

Horní nám. 8/285, Olomouc

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

G-centrum Olomouc
Poradna pro riziková těhotenství a trombofilni stavy

Umístění: G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Velmi ráda se přidávám k pozitivním názorům. Díky perfektní péči pana profesora Procházky se nám narodilo naše vymodlené miminko.

Neznám lepšího lékaře s maximálním lidským i profesionálním přístupem k lidem.

Doc.Procházka je můj gynekolog a vedl nám dva porody, nemůžu než souhlasit s kladným honocením. Je to profesionál a odborník. Znám ho již řadu let a vím, že ve složitých situacích vás nikdy neodbyde. S jeho péčí jsem max spokojená a vřele doporučuji.

Měla jsem pana dr. u porodu a nemám si absolutně na co stěžovat. Velmi mi pomohl a syn byl hned venku a šití proběhlo bez bolesti.

Pan docent je odborník na svém místě, navíc velmi vstřícný k pacientkám. Vždy mi srozumitelně vysvětlil vše co bylo potřeba a nakonec neváhal pomoct ve svém volném čase. Jsem mu vděčná za úspěšný porod dvojčat.

Docent Procházka je výborný. Díky němu mám dnes zdravého syna.

Výborný odborník a profesionál na svém místě.Je vzorem pro ostatní....

Bohužel, pan DOCENT procházka se mi neosvědčil. Několikrát jsem az nim byla, že se necitím dobře. Pokaždá mi řekl, že to nic není. jednou mi dokonce řekl, když jsem ho poprosila o radu jak vyšetřovat prsa, at mi s tím pomůže přítel a poslal mě obléct. Přešla jsem k jinému gynekologovi, který našel dost velký problém a hned jej řešil. Nebudí ve mě důvěru.

Dobrý den,náhodou jsem se dostala na tento web a když jsem jej začala procházet nakoukla jsem i zde, Už tomu bude skoro 14 let, kdy mi tento lékař přivedl na svět císaařem moji holčičku, no dnes již spíše slečnu. Tehdy jsem mu věstila velmi uspěšnou budoucnost , protože již tenkrát byl jeho přístup velmi vstřícný a zodpovědný a veřete vím o čem mluvím /u prvního dítěte jsem si zažila své/nedávno jsem se dozvěděla od velmi dobrého známého , že u něj dělal docentůru, čtu tady Vaše hodnocení a vím , že se nezměnil naopak vyzrál jako dobré víno. Chodila jem k němu i po porodu několik let, hodně mi pomohl a na to se nedá zapomenout. Pak jsem se přestěhovala do Prahy, neříkám , že tady nejsou dobří doktoři, ale takový jako on se jen tak nenajde. Proto všem co mají tu výsadu jeho péče jen tiše na dálku závidím.

Pan doktor Procházka je prostě špičkový odborník, je to nejlepší gynekolog a porodník, kterého jsem potkala, vše vysvětlí, je milý a s ním se Vám u těžký porod zdá procházkou. Moc mu děkuji, že mi pomohl na svět přivést Elišku a pokud budu mít další děti moc bych si přála abych rodila pod dohledem tohoto pana doktora, byl úžasný.