Praktický lékař gynekolog
Purkyňova 1394, Karviná

Navstivila jsem tohodle gynekologa v Havirove na pohotovosti.
Vubec se nepredstavil, dalsi dva lidi byly s nama v mistnosti, vubec jsem nevedela kdo to je. Ptala jsem se, kdo to je a jestli tu musi byt, rikal, ze ano. Doted nevim kdo ti dva lide byli. Nedostala jsem nic na zakryti a pak se mne jeste vysmali , co tam lezu se zanetem.

Umístění: Praktický lékař gynekolog

K mudr. Konečnému chodím od 17 let. Mám za sebou dva porody. Před koncem druhého těhu jsem se zeptala pana doktora, že bych ho chtěla u porodu. Neváhal a řekl, že ano. Měla jsem u prvního těhu a porodu komplikace tak i proto chtěl být u mého porodu.Také jsem ho prosila, jestli by byl tak hodný a opravil mi mou jizvu na břiše, kterou mám z dětství po těžké operaci střev. Jizvu mi opravil, chodil za mnou a ptal se jak mi je atd. Ještě jednou bych mu tímto chtěla poděkovat za skvělý přístup. Doporučuji Vás. Lucie

22.3.2015 se nám narodil krásný a zdravý syn Nicolas, za kterého můžu poděkovat právě panu
doktorovi Konečnému, který mě operoval plánovane
cisarskym řezem.Jsem rada, že to byl prave on.Chtěla jsem mu ještě jednou moc poděkovat za skvělý přístup a celkovou péči o mě.Je ten nejlepší:-)
Kateřina Albrechtice

sarkocziova lucie....pridavam se kvam,chodim k panu konecnemu uz velmi dlouho a je to super doktor a taky mu dekuji.

Opravdu moc dobrý a skvělý doktor,ráda k němu chodím,ikdyž nemám žádné potíže a opravdu potřebovala jsem něco po něm a byl ochoten nejen mi informace předat,ale rovnou poslat tam kam jsem potřebovala a doufám že až bude dcera potřebovat tak jí doporučím svého gynekologa a myslím si že bude nadmíru zpokojená

Přidávám se ke spokojeným pacientkám. Celou dobu jsem patřila pod jiného lékaře a přestávala jsem mu důvěřovat. Pak jsem na doporučení známých navštívila teprve před měsícem pana doktora. Byla jsem velmi překvapena jeho milým a lidským přístupem. Takhle se ke mě nechoval žádný lékař. Vše mi rád a ochotně vysvětlil. Dnes jsem už pátý den po operaci v domácí rekonvalescenci. Pan doktor Konečný mě operoval, každý den za mnou chodil a ptal se, jak se mi daří. Pokud nebyl na službě, tak telefonoval sestřičkám a ptal se na můj zdravotní stav. Připadala jsem si jako VIP pacientka. Mám k němu naprostou důvěru. Vůbec mi nevadilo, že jsem své padesátiny a výročí svatby oslavila v nemocnici. Hlavně, že je můj zdravotní stav v pořádku. Moc děkuji pane doktore. Ráda vás budu doporučovat.

Dobry den ,,, Jsem pacientka pana doktora uz od 16 ajsem s nim naprosto spokojena .a to jsem matka 4 deti ...prvni porod jsem prozila s panem doktorem a musim si priznat ze v 18 jsem rodila a jako prvorodicka jsem byla strasne histericka ,ale pan doktor byl zlaty a dekuji mu za to ze nebyl arogantni ani tak jak ho tu vystihuji nektere namyslene fretky ,,,protoze jen to jste pro me ti co tu pisy ty nazory ....Ja jsem rada ze jsem u pana doktora a jezdim si z ostravy az do karvine protoze to je nejlepsii doktor ...myslim si ze jak se k nemu pacientky chovaji tak on se k nim chova taky ...Bohuzel nekdy ty zeny jak to vidim v ordinacech a v nemocnicich jsou trapne ..ja jsem rada ze jsem u doktora koneneho a ze mame v ordinaci i moc prijemnou sestru ...

Ž

Před panem doktorem jsem navštěvovala jiného lékaře. Objednala jsem se pouze na 3D ultrazvuk, kde jsem ve 30. týdnu od pana doktora zjistila, jak je to s mým zdravotním stavem. Byl velice vstřícný a ochotný si mě převzít do své péče. Jsem mu velice vděčná za báječný porod, který byl vyvoláván díky mým zdravotním komplikacím, a jen zásluhou pana doktora trval velmi krátce. Děkuji za perfektní a lidský přístup a hlavně zdravé miminko! Je mi jen líto, že mé první těhotenství nebylo také vedeno panem doktorem a porod se neuskutečnil za jeho přítomnosti. Ještě jednou děkuji, jste skvělý lékař a profesionál s lidským přístupem.

Já se přidávám ke spokojeným...podotýkám že nejsem pacientkou pana doktora....Potvrdil mi mé těhotenství,dal mi fotečku pro tatíka :) a poslal mě do nemocnice,a od té doby jsme se setkaly až u mého porodu :) Nebýt pana doktora Konečného tak rodím snad ještě dnes :D :D :D Porod mi vyvolával a píchal mi vodu a při tom mě informoval co bude dál...v tu chvíli jsem ho považovala za nejlepšího chlapa na světě :) Takže ještě jednou moc děkuji :) !!!

Děkuji za skvělou péči behem mého druhého těhotenství. 4D ultrazvuk jsme zkoušeli asi na 5x, ale platila jsem až ten poslední, kdy se fotka vydařila. Také normální ultrazvuk jsem měla skoro pokaždé v poradně. Jiné maminky ho mají pouze 3x během celého těhotenství, tak jak platí pojišťovna. Myslím si, že pan doktor Konečný ve své práci dělá víc než musí. Nikdy nebyl s ničím problém, vždy mi vše vysvětlil. Ještě jednou děkuji a zdravím. Lasovská

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den.Je mi 16 let.Chtěl bych se zeptat.měřím kolem 170cm vážím asi 68KG.Chci se zeptat na velikost penisu.Chtěl bych se zeptat zda je normální že mám velikost penisu 7 cm a když se projeví erekce mám kolem 18 cm.Nezdá se mi to normální.

Máš malého ptáka doufám že aspoň velké konto

MUDr. Martin Konečný

Dobrý den, mám nadváhu 117 kg a měřím 166 cm. Moje předešlá gynekoložka mi předepsat antikoncepci nechtěla. Z důvodů nadváhy a mohla by se mi vyskytnout trombóza nebo voda na plicích. Také mám polycystické ovária (vyšší produkce mužského hormonu). Má současná lékařka mi předepsala antikoncepci obsahující - levonorgestrel a ethinylestradiol (název - Swingo 20). Mám nepravidelný cyklus (leden 2020 - trvala perioda celý měsíc) a do teď asi 2-3 roky beru duphaston. Chtěla jsem se zeptat, jestli mi nejak prášky uškodí nebo nemám se ničeho bát? Děkuji předem za odpověď.

Musíte přestat žrát pak zhubnete a cyklus se upraví sám.

MUDr. Martin Konečný