Estetické dentální centrum 2-K DENT s.r.o. jsou zubní ordinace a ordinace dentální hygienistky v Liberci. Poskytujeme veškerá stomatologická ošetření ...

Umístění: 2-K DENT s.r.o. Jiný

Celý život jsem měla šílený strach ze zubaře. Když jsem jela k panu doktorovi na chirurgické trhání osmiček, strašně jsem se bála. Pan doktor i sestřička byli naprosto úžasní. Vše proběhlo naprosto bezbolestně a rekonvalescence probíhá také v naprostém pořádku. Neustále se ujišťoval, zda-li jsem v pořádku, a jestli mne nic nebolí. Dnes už se zubaře nebojím. Pan doktor je nejen skvělý zubař, ale i velmi hodný a empatický člověk.

Umístění: 2-K DENT s.r.o. Jiný

Dnes jsem byla u pana doktora na reendodontickém mikroskopickém ošetření, byl naprosto úžasný. Vše proběhlo bezbolestně(měla jsem panickou hrůzu) a dokonce chudák přežil i mé hysterické uleknutí, kdy jsem málem vyletěla z lehátka i s nástrojem v zubu. (Jsem trochu panikář no). A že má vysoké ceny? Tak jděte jinam, když se vám to nezdá. Někdo si za kvalitu připlatí, někdo našetří.. A především.. za většinu problémů se zuby si můžeme sami. I já jsem byla kdysi přesvědčena, že své zuby pucuji dokonale. Lidi přestaňte nadávat! Pan doktor je profík. To se holt nedá svítit. Jsem ráda, že chodím tam.

Umístění: 2-K DENT s.r.o. Jiný

Jedním slovem...Luxus! Mohu pouze doporučit.Moc prima lidícky a hlavně profici v oborů jsem neskutečně spokojená.

Umístění: 2-K DENT s.r.o. Jiný

Zkušený zubař, profesionál, ovšem s velmi nadstandartními cenami jednolivých zákroků vč. nutnosti absolovat jím navrženou, drahou (v určitých případech až o 300%) a mnohdy i zbytečnou celkovou léčbu (dle názorů jiných stomatologů). Pokud však máte akutní problém, máte dost peněz a nemáte zubaře, tak pomůže v poměrně slušném termínu.

Úžasný profesionální přístup pana doktora a sestřičky.Vše dopodrobna
vysvětleno a ve všem mi vyšli vstříc.

S péčí jsem byla naprosto spokojená. Díky panu Dr. a paní Dr. mám krásné nové zuby a konečně se nemusím stydět se usmát.
Všichni jsou na vás strašně milý a usměvavý. To je v dnešním světě zdravotnictví vzácnost. Já mnohokrát děkuji za úžasnou péči a krásné zuby. Už teď vím, že už bych nikdy nešla jinam. Díky

Umístění: 2-K DENT s.r.o. Jiný

Moc děkuji všem za trpělivost a hezký přístup k dětem. Před týdnem byla moje vnučka 1,5 roku stará u pana doktora na frenulektomii (odstranění retní uzdičky). Měli jsme obavy, jak to s tak malým ditětem zvládnou. Jak to zvládne tak malé dítě. Ještě jednou velký dík za super zvládnutou situaci a trpělivost.

Umístění: 2-K DENT s.r.o. Bolest osmiček

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Docházím do ordinace cca třetím rokem. Vždy mi pomohl od každé bolesti. Při poslední návštěvě jsme se domluvili na vytrhnutí čtyř osmiček. Moc jsem se zákroku bála, ale vše šlo hladce. Následná péče po zákroku byla nadstandardní, sestřička mi večer po zákroku volala, zda je vše v pořádku. Velmi chválím profesionální přístup celého týmu.

Umístění: 2-K DENT s.r.o. dentální hygiena

Docházím jsem na pouze na dentální hygienu, ale již na poprvé jsem byl překvapen milým přístupem. Na dentální hygieně mi byli doporučeny vhodné dentální pomůcky a dentální hygienistka mě naučila jak je používat (do té doby jsem sice nějaké pomůcky měl ale neuměl jsem je správně používat a díky paní Kittlerové, která mi ukázala jak na to, je pro mě užívání těchto pomůcek již sranda). Protože mi vždy vščas připomenou že se mám objednat, dodržuji pravidelné kontroly aniž bych na to musel myslet a jsem vždy rád když dostanu pochvalu :)

Chodím k MUDr.Kittlerovi již 11 let a postupem času začala docházet i celá má rodina a přátelé.Vše je o úžasném přístupu MUDr.Kittlera a celého jeho týmu-vše je bezbolestné,vše srozumitelně vysvětlí,všichni jsou ochotní,usmívají se,což dnes leckde bohužel chybí...Za sebe mohu jen a jen 100% doporučit.Jana Mikušová

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,moc rád bych se zeptal jestli by ste my mohli pomoct v mém trapení.mám zuby v dezolatním stavu ,už delší dobu nenaštevuju stomatologa protože sem jednou narazil na jedneho v podnapilém stavu a hodne my ublýžil.mám 6 zlomených zubu a zustali my jen kořeny a moc se toho bojím,ale už me to moc bolí a bojím se abych nedostal zapal okostnice.dekuji za vaši odpověď.

Dobrý den, jistě je to prosím možné. Prosím spojte se sestřičkou a ona s Vámi domluví termín na vstupní vyšetření. Zároveň Vám sdělí z čeho se toto vyšetření skládá. Na jehož základě poté vše naplánujeme. Bohužel zde není možno uvést telefonní číslo, prosím najděte si ho na našich stránkách.Děkuji.

MUDr. Martin Kittler