Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Estetické dentální centrum 2-K DENT s.r.o. jsou zubní ordinace a ordinace dentální hygienistky v Liberci. Poskytujeme veškerá stomatologická ošetření ...

Umístění: 2-K DENT s.r.o. Bolest osmiček

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Docházím do ordinace cca třetím rokem. Vždy mi pomohl od každé bolesti. Při poslední návštěvě jsme se domluvili na vytrhnutí čtyř osmiček. Moc jsem se zákroku bála, ale vše šlo hladce. Následná péče po zákroku byla nadstandardní, sestřička mi večer po zákroku volala, zda je vše v pořádku. Velmi chválím profesionální přístup celého týmu.

Umístění: 2-K DENT s.r.o. dentální hygiena

Docházím jsem na pouze na dentální hygienu, ale již na poprvé jsem byl překvapen milým přístupem. Na dentální hygieně mi byli doporučeny vhodné dentální pomůcky a dentální hygienistka mě naučila jak je používat (do té doby jsem sice nějaké pomůcky měl ale neuměl jsem je správně používat a díky paní Kittlerové, která mi ukázala jak na to, je pro mě užívání těchto pomůcek již sranda). Protože mi vždy vščas připomenou že se mám objednat, dodržuji pravidelné kontroly aniž bych na to musel myslet a jsem vždy rád když dostanu pochvalu :)

Chodím k MUDr.Kittlerovi již 11 let a postupem času začala docházet i celá má rodina a přátelé.Vše je o úžasném přístupu MUDr.Kittlera a celého jeho týmu-vše je bezbolestné,vše srozumitelně vysvětlí,všichni jsou ochotní,usmívají se,což dnes leckde bohužel chybí...Za sebe mohu jen a jen 100% doporučit.Jana Mikušová

Již několik let navštěvuji dentální hygienistku pana doktora, která mě upozornila na pár problému, které se v ústech byli. Nebála jsem se svěřit panu doktorovi, který mi udělal rentgenové snímky (do té doby mi můj lékař žádné nezhotovil), vše mi na nich ukázal, probrali jsme léčbu a léčbu jsme zahájili. Nyní chodím jen na pravidelné kontroly a dentální hygienu. S péčí celého týmu jsme spokojena.

Dobrý den,

Já již k němu chodím více než 12 let a i moje kamarádky a kamarádi. Je pravda, že prodělal jistý vývoj, asi jako každý. spoustu věcí vylepšil, přístup k pacientům, financování léčby apod. Znalosti a zkušenosti vždy měl. Stejně jako vstřícný přístup. U pana doktora je jasné, za co platím. Byla jsem svědkem za poslední dva roky, kdy pan doktor ochotně vše pacientovi vysvětli a nejen on ale i sestřičky na recepci. A že se něco nepovede? Já měla taky problém, pan doktor přišel při pravidelné kontrole na jednu prasklou plombu, kterou dělal před 2lety. Bezplatně předělal a ještě se mi omluvil, že jsem musela jít do ordinace znova. Viděli jste toto u jiného lékaře??? A ta cena je odrazem nejen vybavení (kolik z lékařů má Rentgen, mikroskop a další vychytávky”. A příjemný personál….. A kdo jezdí na tolik dalších školení??. já jsem spokojena, neměnila bych. nejsem tam bohatá, abych si mohla kupovat levné věci. Doporučuji každému pacientovi, je to profesionál jako celý jeho tým. Veronika

Úžasný přístup, luxusní prostředí. Vše Vám předem vysvětlí, spočítá co kolik bude stát, zaručí úspěch pokud je možný a najde pro Vás nejlepší alternativu, absolutně bez bolesti. Sestřička sama upozorní smskou na další datum návštěvy. Prostě vše jak má být, vřele doporučuji všem.

K panu doktorovi Kittlerovi chodím teprve krátce, ale s jeho péčí jsme velmi spokojená. Po vstupní prohlídce si mě pan doktor bezplatně pozval do ordinace a celou léčbu se mnou detailně probral. řekl mi přesně co se na kterém zubu bude dělat a kolik to bude stát, takže jsem dopředu vše věděla. Po zákroku mi ještě sestřička několikrát volala a ujišťovala se, zda je vše v pořádku. Tuto ordinaci doporučuji i svým známým.

Pan doktor Kittler nemá smlouvu s pojišťovnou, je tedy jasné, že se musí počítat s trochu vyšší cennou, než u obyčejného zubaře, ale za kvalitu jeho práce to stojí. Každého půl roku chodím na hygienu a zuby ve svých letech mám naprosto v pořádku. Sama si je můžu při každé prohlídce prohlédnou v televizi. Každý rok mi přijde poštou přáníčko k narozeninám a k Vánocům, to je moc milé. Jediný problém vidím v parkování před ordinací. DOPORUČUJI*****"

Já 100% DOPORUČUJI! K panu doktorovi chodím už přes patnáct let, pacientem jsem byl ještě v době, kdy měl smlouvu s pojišťovnou. Když došlo k privatizaci, přišel mi dopis s vysvětlením a i přes úplné hrazení lékařské péče jsem se rozhodl jeho pacientem zůstat. Co se týká různých smluv u pana doktora, řekl bych, kdo umí číst má výhodu. Ve smlouvě pan doktor garantuje svou odvedenou práci, což jsem si na vlastní kůži vyzkoušel, před rokem mi upadl implantát, za opravu jsem nic neplatil. Takže si nemyslím, že je jeho práce odfláknutá nebo podprůměrná jak se tu píše, protože by to především jeho, vyšlo velmi draho. Nyní ho začala navštěvovat i moje přítelkyně, která u státního zubaře platila za bílou plombu 1500kč, dalších 1500kč dostane státní lékař od pojišťovny, později a po velkých bolestech jsme zjistili, že kaz byl jestě pod plombou. Za jeden špatný výkon, dostal státní doktor tři tisice. U pana Kittlera zaplatila za opravení této plomby 2000kč a bolesti jsou pryč. Každý si tu stěžuje na ceny, které jsou mimochodem k dispozici přímo v čekárně... Přeberte si to jak chcete, hlavně nebuďte ovce.
S pozdravam P.L.

Rád bych i já přidal svůj názor na pana doktora. Idkyž jsem musel z finannčích důvodů podstoupit pouze část léčby, upravil mi po dohodě plán, v klidu vysvtělil, rozložil do spátek. Nemohu souhlasit s negativními, anonymními příspěvky zde uvedeny. Já byl nad míru spokojen a jsem rád, že jsem vyřešil svůj dlouhodobí problém. Vím, že až našetřím, půjdu jedině sem. S pozdravem Jakub H.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,moc rád bych se zeptal jestli by ste my mohli pomoct v mém trapení.mám zuby v dezolatním stavu ,už delší dobu nenaštevuju stomatologa protože sem jednou narazil na jedneho v podnapilém stavu a hodne my ublýžil.mám 6 zlomených zubu a zustali my jen kořeny a moc se toho bojím,ale už me to moc bolí a bojím se abych nedostal zapal okostnice.dekuji za vaši odpověď.

Dobrý den, jistě je to prosím možné. Prosím spojte se sestřičkou a ona s Vámi domluví termín na vstupní vyšetření. Zároveň Vám sdělí z čeho se toto vyšetření skládá. Na jehož základě poté vše naplánujeme. Bohužel zde není možno uvést telefonní číslo, prosím najděte si ho na našich stránkách.Děkuji.

MUDr. Martin Kittler