Estetické dentální centrum 2-K DENT s.r.o. jsou zubní ordinace a ordinace dentální hygienistky v Liberci. Poskytujeme veškerá stomatologická ošetření ...

Umístění: 2-K DENT s.r.o. Jiný

Zkušený zubař, profesionál, ovšem s velmi nadstandartními cenami jednolivých zákroků vč. nutnosti absolovat jím navrženou, drahou (v určitých případech až o 300%) a mnohdy i zbytečnou celkovou léčbu (dle názorů jiných stomatologů). Pokud však máte akutní problém, máte dost peněz a nemáte zubaře, tak pomůže v poměrně slušném termínu.

Umístění: jiné místo Jiný

Úžasný profesionální přístup pana doktora a sestřičky.Vše dopodrobna
vysvětleno a ve všem mi vyšli vstříc.

Umístění: jiné místo Jiný

S péčí jsem byla naprosto spokojená. Díky panu Dr. a paní Dr. mám krásné nové zuby a konečně se nemusím stydět se usmát.
Všichni jsou na vás strašně milý a usměvavý. To je v dnešním světě zdravotnictví vzácnost. Já mnohokrát děkuji za úžasnou péči a krásné zuby. Už teď vím, že už bych nikdy nešla jinam. Díky

Umístění: 2-K DENT s.r.o. Jiný

Moc děkuji všem za trpělivost a hezký přístup k dětem. Před týdnem byla moje vnučka 1,5 roku stará u pana doktora na frenulektomii (odstranění retní uzdičky). Měli jsme obavy, jak to s tak malým ditětem zvládnou. Jak to zvládne tak malé dítě. Ještě jednou velký dík za super zvládnutou situaci a trpělivost.

Umístění: 2-K DENT s.r.o. Bolest osmiček

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Docházím do ordinace cca třetím rokem. Vždy mi pomohl od každé bolesti. Při poslední návštěvě jsme se domluvili na vytrhnutí čtyř osmiček. Moc jsem se zákroku bála, ale vše šlo hladce. Následná péče po zákroku byla nadstandardní, sestřička mi večer po zákroku volala, zda je vše v pořádku. Velmi chválím profesionální přístup celého týmu.

Umístění: 2-K DENT s.r.o. dentální hygiena

Docházím jsem na pouze na dentální hygienu, ale již na poprvé jsem byl překvapen milým přístupem. Na dentální hygieně mi byli doporučeny vhodné dentální pomůcky a dentální hygienistka mě naučila jak je používat (do té doby jsem sice nějaké pomůcky měl ale neuměl jsem je správně používat a díky paní Kittlerové, která mi ukázala jak na to, je pro mě užívání těchto pomůcek již sranda). Protože mi vždy vščas připomenou že se mám objednat, dodržuji pravidelné kontroly aniž bych na to musel myslet a jsem vždy rád když dostanu pochvalu :)

Chodím k MUDr.Kittlerovi již 11 let a postupem času začala docházet i celá má rodina a přátelé.Vše je o úžasném přístupu MUDr.Kittlera a celého jeho týmu-vše je bezbolestné,vše srozumitelně vysvětlí,všichni jsou ochotní,usmívají se,což dnes leckde bohužel chybí...Za sebe mohu jen a jen 100% doporučit.Jana Mikušová

Již několik let navštěvuji dentální hygienistku pana doktora, která mě upozornila na pár problému, které se v ústech byli. Nebála jsem se svěřit panu doktorovi, který mi udělal rentgenové snímky (do té doby mi můj lékař žádné nezhotovil), vše mi na nich ukázal, probrali jsme léčbu a léčbu jsme zahájili. Nyní chodím jen na pravidelné kontroly a dentální hygienu. S péčí celého týmu jsme spokojena.

Dobrý den,

Já již k němu chodím více než 12 let a i moje kamarádky a kamarádi. Je pravda, že prodělal jistý vývoj, asi jako každý. spoustu věcí vylepšil, přístup k pacientům, financování léčby apod. Znalosti a zkušenosti vždy měl. Stejně jako vstřícný přístup. U pana doktora je jasné, za co platím. Byla jsem svědkem za poslední dva roky, kdy pan doktor ochotně vše pacientovi vysvětli a nejen on ale i sestřičky na recepci. A že se něco nepovede? Já měla taky problém, pan doktor přišel při pravidelné kontrole na jednu prasklou plombu, kterou dělal před 2lety. Bezplatně předělal a ještě se mi omluvil, že jsem musela jít do ordinace znova. Viděli jste toto u jiného lékaře??? A ta cena je odrazem nejen vybavení (kolik z lékařů má Rentgen, mikroskop a další vychytávky”. A příjemný personál….. A kdo jezdí na tolik dalších školení??. já jsem spokojena, neměnila bych. nejsem tam bohatá, abych si mohla kupovat levné věci. Doporučuji každému pacientovi, je to profesionál jako celý jeho tým. Veronika

Úžasný přístup, luxusní prostředí. Vše Vám předem vysvětlí, spočítá co kolik bude stát, zaručí úspěch pokud je možný a najde pro Vás nejlepší alternativu, absolutně bez bolesti. Sestřička sama upozorní smskou na další datum návštěvy. Prostě vše jak má být, vřele doporučuji všem.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,moc rád bych se zeptal jestli by ste my mohli pomoct v mém trapení.mám zuby v dezolatním stavu ,už delší dobu nenaštevuju stomatologa protože sem jednou narazil na jedneho v podnapilém stavu a hodne my ublýžil.mám 6 zlomených zubu a zustali my jen kořeny a moc se toho bojím,ale už me to moc bolí a bojím se abych nedostal zapal okostnice.dekuji za vaši odpověď.

Dobrý den, jistě je to prosím možné. Prosím spojte se sestřičkou a ona s Vámi domluví termín na vstupní vyšetření. Zároveň Vám sdělí z čeho se toto vyšetření skládá. Na jehož základě poté vše naplánujeme. Bohužel zde není možno uvést telefonní číslo, prosím najděte si ho na našich stránkách.Děkuji.

MUDr. Martin Kittler