Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresa

2-K DENT s.r.o.
Tyršova 508, Liberec 46001
2-K DENT s.r.o. logo

Specialisté

Názory o lékařích (7)

Obecné skóre

  A
  MUDr. Martin Kittler Jiný

  Celý život jsem měla šílený strach ze zubaře. Když jsem jela k panu doktorovi na chirurgické trhání osmiček, strašně jsem se bála. Pan doktor i sestřička byli naprosto úžasní. Vše proběhlo naprosto bezbolestně a rekonvalescence probíhá také v naprostém pořádku. Neustále se ujišťoval, zda-li jsem v pořádku, a jestli mne nic nebolí. Dnes už se zubaře nebojím. Pan doktor je nejen skvělý zubař, ale i velmi hodný a empatický člověk.

  I
  Ověřený profil
  MUDr. Martin Kittler Jiný

  Dnes jsem byla u pana doktora na reendodontickém mikroskopickém ošetření, byl naprosto úžasný. Vše proběhlo bezbolestně(měla jsem panickou hrůzu) a dokonce chudák přežil i mé hysterické uleknutí, kdy jsem málem vyletěla z lehátka i s nástrojem v zubu. (Jsem trochu panikář no). A že má vysoké ceny? Tak jděte jinam, když se vám to nezdá. Někdo si za kvalitu připlatí, někdo našetří.. A především.. za většinu problémů se zuby si můžeme sami. I já jsem byla kdysi přesvědčena, že své zuby pucuji dokonale. Lidi přestaňte nadávat! Pan doktor je profík. To se holt nedá svítit. Jsem ráda, že chodím tam.

  M
  MUDr. Martin Kittler Jiný

  Jedním slovem...Luxus! Mohu pouze doporučit.Moc prima lidícky a hlavně profici v oborů jsem neskutečně spokojená.

  J
  MUDr. Martin Kittler Jiný

  Zkušený zubař, profesionál, ovšem s velmi nadstandartními cenami jednolivých zákroků vč. nutnosti absolovat jím navrženou, drahou (v určitých případech až o 300%) a mnohdy i zbytečnou celkovou léčbu (dle názorů jiných stomatologů). Pokud však máte akutní problém, máte dost peněz a nemáte zubaře, tak pomůže v poměrně slušném termínu.

  S
  Ověřený profil
  MUDr. Martin Kittler Jiný

  Moc děkuji všem za trpělivost a hezký přístup k dětem. Před týdnem byla moje vnučka 1,5 roku stará u pana doktora na frenulektomii (odstranění retní uzdičky). Měli jsme obavy, jak to s tak malým ditětem zvládnou. Jak to zvládne tak malé dítě. Ještě jednou velký dík za super zvládnutou situaci a trpělivost.

  K
  Ověřený profil
  MUDr. Martin Kittler Bolest osmiček

  S panem doktorem jsem velmi spokojená. Docházím do ordinace cca třetím rokem. Vždy mi pomohl od každé bolesti. Při poslední návštěvě jsme se domluvili na vytrhnutí čtyř osmiček. Moc jsem se zákroku bála, ale vše šlo hladce. Následná péče po zákroku byla nadstandardní, sestřička mi večer po zákroku volala, zda je vše v pořádku. Velmi chválím profesionální přístup celého týmu.

  M
  Ověřený profil
  MUDr. Martin Kittler dentální hygiena

  Docházím jsem na pouze na dentální hygienu, ale již na poprvé jsem byl překvapen milým přístupem. Na dentální hygieně mi byli doporučeny vhodné dentální pomůcky a dentální hygienistka mě naučila jak je používat (do té doby jsem sice nějaké pomůcky měl ale neuměl jsem je správně používat a díky paní Kittlerové, která mi ukázala jak na to, je pro mě užívání těchto pomůcek již sranda). Protože mi vždy vščas připomenou že se mám objednat, dodržuji pravidelné kontroly aniž bych na to musel myslet a jsem vždy rád když dostanu pochvalu :)

  Došlo k chybě, zkuste to znovu