Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: APEX medical centrum, s.r.o., zubní lékař Jiný

Je to opravdu Pan zubař, měla jsem po předešlé zkušenosti s jiným zubařem velký strach, ale pan doktor mě velmi mile vyvedl z omylu, opravdu se nebylo čeho bát, doba trvání řezání a trhání zubu max 4 min , šití max 5 min. Vstřícný přístup a zároveň nekompromisní, což mi vyhovuje, nebylo kam utéct ano, připlatila jsem si pár výkonů navíc, ale ze své svobodné vůle jestli ještě někdy budu muset na trhání zubu, tak jedině k panu Feitovi klobouk dolů před ním

Umístění: APEX medical centrum, s.r.o., zubní lékař Jiný

U pana doktora jsem byla na trhání třech osmiček.Ačkoliv ta poslední byla komplikovaná,pan doktor si s ní špičkově poradil.K předešlým názorům na pana doktora o tom, jak měli oteklou pusu. Uvědomujete si, že Vám vytrhli zub a zašívali dásně? To se bez otoku snad neobejde. Jsem vděčná, že jsem se na trhání osmiček dostala právě na kliniku k panu doktorovi. Moc mu děkuji za skvělý, profesionální přístup a nejenom mu, ale i sestřičce, která mu asistovala..A také milým sestřičkám na recepci. DĚKUJI!

U pana doktora jsem absolvoval celkem 3 extrakce osmiček. Je velmi profesionální a se službami jsem byl spokojený. Ti, co si tady stěžují na otoky je třeba dodat, že každý ty osmičky má uložené jinak a po jejich vytažení docházejí různé reakce. Někdo to snáší lépe, někdo hůře. Já jsem byl ve velmi dobré psychické pohodě. U mě byla třetí stolička velmi špatně založena (neprořezaná, až někde pod sedmičkou) a i přes komplikovaný zákrok jsem se zotavil velmi rychle. A Prostějováci ! Doporučuji se pěkně projít cyklostezkou podél trati až na kliniku a po zákroku pak už vlakem nebo busem. Na procházce načerpáte síly a tak nějak se na to psychicky připravíte....jako já :-)

Musím se přidat s velmi negativní zkušeností. Extrakce mých dvou osmiček proběhla tak, že v obou případech jsem měl týdenní otok, horečky a bolesti. Zákrok jako takový nebyl až tak hrozný, ale tvrdili mi, že otoky jsou velmi neobvyklé a šel jsem kvůli nim na krevní testy, jestli nemám špatnou srážlivost krve. Samozřejmě to byl nesmysl. Tady se dozvídám, že v Kostelci jsou otoky po extrakcích běžná věc. Mohu potvrdit i neustálé nabízení drahých zákroků sestřičkami. Prostě nedoporučuji.

Maximální spokojenost a služby na profesiální úrovni. Vytrhnuti zubu jsem vůbec necítil a dnes druhý den po zákroku vše v naprosté pohodě.

Dvakrát jsem u MUDr. Martin Feitla absolvoval extrakci osmičky. První zákrok byla ležatá kterou tahal po kouskách asi 40 minut, léčil jsem se 3 týdny, měl jsem dlouho otok a modřinu.
Druhá extrakce normální osmičky, velice nepříjemné zacházení, po vytržení se nejspíš odlomily kořeny které nedokázal vytáhnout tak je odvrtal včetně části kosti. Následoval obrovský otok i při intenzivní chlazení krvácela rána 2 celé dny.

Příště jdu do Olomouce kde netrhají zuby 30let starou technikou ale pomocí háčků, rychle a šetrně.
Určitě nedoporučuji pro extrakci zubů.

PS.: Při vytahování stehů na jeden zapomněli, musel jsem si ho vytáhnou sám. Provedli mi zubní hygienu aniž by mě dopředu informovali, prostě šup s vrtačkou do pusy. Navíc se tam člověk cítí jak na reklamní akci, sestřičky neustále nabízí drahá ošetření.

Pan doktor mi dal dohromady zuby po strašné zubní lékařce, která ani nepoužívala rukavice a byla cítit kouřem z cigaret. Nechala jsem tam značnou částku peněz, ale vždy mi byla nabídnuta varianta a vysvětleno, o co jde. Zdraví máme jen jedno. Lepší je investovat do zubů, než utrácet peníze za hlouposti. Každému pana doktora doporučuji s upozorněním, že se tu za tuto péči prostě platí. Každý máme přece možnost volby..

Pan doktor je určitě odborník a s jeho péčí jsem byla moc spokojená, ale překvapilo mě, že mě a celou moji rodinu najednou začali ošetřovat úplně cizí doktoři, tedy spíš doktorky. Byla jsem ochotna si za tuto péči i připlatit, ale teď hledám nového doktora. Moje děti byly na zubní hygieně, kterou platí pojišťovna, paní doktorka se jich na nic neptala a provedla ještě jeden nadstandartní zákrok, který pak děti musely uhradit. Takové jednání se mi nelíbí.

Pan doktor je bohužel absolutně předražený a zajímají ho především klienti z nichž "něco pořádně kápne" - toť má zkušenost. Odborník je. To je neoddiskutovatelný fakt. Hřeší ale na to, že je zubařů a navíc dobrých, málo.

Před měsícem jsem byl u pana doktora na implantaci,musím říct,že práce a přístup pana doktora je na vysoké úrovni.Co mě však překvapilo,bylo neprofesionální až arogantní jednání sestry na recepci. Na dotaz na péči o implantát mi sdělila,že vše si můžu přečíst v letáku,který mi strčila do ruky.Myslím si,že to spoustu pacientů odradí a tím poškodí profesionální přístup lékaře.